Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

MIndkettő érdekel!
küldj képet!
banda8er@gmail.com vagy msn: b4rn33@hotmail.com
van egy grex zártam és egy zeusom ami meglepő modon gecijo, kurva kényelmes, tükrös plexivel, a grex sima plexivel
600.000Ft-tól 850.000Ft-ig közöt sok minden beleférhet.
Nem idegenkedem a régebbi évjárattól sem de az legyen rendben.
V-motor előnyben.Lehet kissebb turamotor is.
üdv milyen árkategoriában gondolkozol? lehet hogy volna egy ajánlatom a 124-re. üdv gábor msn-en hsskft@freemail.hu vagy skype:hesskft.
banda8er@gmail.com ra vagy msn re a b4rn33@hotmail.com ra vagy 06709326928 (hétvégén is...)
Mid lenne cserébe?
üdv
igen érdekel.
Szia, 2007-es Kawasaki ZX-6R-em van, sok extrával (kipuf. rendszer, kormányteló, stb.), autóra cserélném, ha érdekel hívj fel: 06-30/400-62-20!
lehet venni olyan plexit amit tevágsz ki és hőre hajlik az első alkalommal amikorfelrakod
Szia!
1 Sima napszemüveggel használtam.
érdekel?
üdv
http://www.kepesmotor.hu/utcai...

Eladó sorba került....
Áldott legyen minden motoros neve.Nekem van egy ww124 cupém http://www.hasznaltauto.hu/2863140_mercedes-benz_300_199
0

Nagymotorra cserélném 500-1000 ccm köztire.Tura vagy chopperre.
szeva
szemüveged van hozzá?
Most nézem 3 Titexes…
Sziasztok!
Rendet raktam a szerszájaim között, találtam egy pár felesleges menetfúrót. Eladom vagy értelmes dologra elcserélem.
Van amelyik használt pár alkalmat, és van amelyik új. Az összes minőségi, hibátlan, EMUGE szerszám. Az össz értéke kb 35e, és 15e eladó, vagy ebben az értékben cserélhető.
E-mail: fort@citromail.hu

M3-4db
M4-2db
M5-1db
M6-2db
M10-1db
Sziasztok!
Valaki akar velem bukót cserélni?:D
M es mértű Cross bukó kb 10 alkalommal volt használva...
cserébe érdekelne zárt bukó..
kihajtható' béléses letépőzárazható az arc melletti rész és mosható.
ott vannak a képek!
Minden megoldás érdekel!
üdv
banda8er@gmail.com (e-mail)
b4rn33@hotmail.com (msn)
06709326928 (tel)
Thor Motocross nadrág 32 es, kétszer ha volt rajtam szinte új, hibátlan, és nagyon vigyáztam rá. 10.000 az ára. tel.:06705753250
Keresek KL 650 Tengaihoz magasított plexit, vagy valamilyen megoldást jobb szélvédelem elérése érdekében.
aztaaa
Vadiúj Garmin nüvi 255W, full Európa, és SD kártyán lévő Magyarország térképpel, minden tartozékával, TMC-re felkészítve, egy év jótállással!
Ár: 49.990 forint

Tel: 06-702-868584
email: traubisoda@vipmail.hu

Jelle mzők:
# Műhold pozíció becslés: az új rendszer segítségével a készülék akár 3 napra előre megbecsüli a műholdak helyzetét
# Fotó alapú cél kiválasztás: mentett helyeihez csatolhatja kedvenc fotóit
# Digitális Magasságmodellel ellátott térképek (DEM) támogatása: 8 kilóméteres vagy nagyobb léptéknél domborzati árnyékolás megjelenítése
# Automatikus időzóna állítás pozíciónak megfelelően
# Keskeny kialakítás
# Fordulóról fordulóra hangos irányítás ("Menj 200 métert, majd fordulj balra")
# Nagy fényerejű, 11 cm képátlójú, 480x272 képpontos, szélesvásznú kijelző (255WT)
# Teljes Európát lefedő City Navigator NT előre feltöltve, NaviGuide Magyarország SD kártya mellékelve
# Fedélzeti számítógép funkció, mely rögzíti a távolságot, maximális sebességet, útidőt
# Beépített képnézegető, világóra, valuta-és mértékegység váltó és számológép
# SD kártyával bővíthető
# Garmin Lock lopásgátló funkció
# Cserélhető járműszimbólumok
# Három dimenziós perspektivikus, vagy két dimenziós felülnézeti térkép megjelenítés
# Méret: 9,7 x 7,1 x 1,7 cm (nüvi 255T); 12,2 x 7,1 x 2,1 cm (nüvi 255WT)
# Súly: 147 g (nüvi 255T); 173 g (nüvi 255WT)
# Beépített lítium-ion akkumulátor, használattól függően akár 4 óra működési idővel
# Könnyen állítható tapadókorongos tartó
# Feltölthető egyéni Érdekes Helyek (POI) és traffipax adatbázisok riasztási lehetőséggel
Császtok honda ns125F hez keresnék hütöt reális áron és nem agyonrohadtat!ha van dobj mail-t(+kép!)
Van egy Gs1000es Suzukim eladó, érdeklödni telefonon:06304875663 vagy mesn:hsskft@freemail.hu skype:hsskft elérhetöségeken lehet. Az ára 220E öreg csótány de generálozott blokkal. bejáratós.
Eladó Busához rendelt egyedi felnicsíkom! Ára: 3500 pénz.
eladó a képen látható forgalomban lévő alkatrészek . cbr 600 f 2006 évjáratu, forgalmival, törzskönyvel, gyári kulcsokkal, szervizkönyvel, ára fix 360 eft. 0620/992-4528
Honda 125/50-es mocimat (1993) eladnám, új láncszett, fékek, gumik, zselés akkumulátor, motorikusan felújított állapot. A korához képest szép állapotban, nagyon vigyáztam rá. ha érdekel valakit, hívjon és megegyezünk. 30/332-7640
Szar az időzítésünk.. Téli akcióba mindent megvettek már,amin lógott egy -30,50%-os cetli.. Nyáron még 130-ról próbáltak alkudozni pár ezrest,persze nem adtam,nem volt sürgős.. Most meg má lassan 1/5-öd áron nemtom eladni..