Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladnám, vagy elcserélném Cagiva Elephant Lucky Explorer túra endúrómat. 96-os 125cc 37le robogó cserét beszámolok, teljesen felujítva, még bejáratos dugó csere óta 45km van benne 180.e ft
Eladó vagy csere valami értelmes dologra...nem kopott sehol nem szakadt proti nincs benne ...én kinöttem sajna pedig nagyon jó...mértete 48 as
Nem akartam beleokoskodni, csak gondoltam, hátha segítek...
Nem vagyok egyébként tisztában a régi kawákkal.
A srác száma:30/3340058
üdv, elvileg ugyanaz csak a zx-már aluvázas, szaladjunk egy kört emiatt szerintem ha meg tudunk egyezni akkor megveszem. üdv gábor
A maradék 2900.- vehetsz egy újjjjjj motortakaró ponyvát.
De nem erőszak. Jó vásárlást
Láncszettek, dugattyúszettek rendelhetők kedvező áron!

Ajánlatkérés: endurobolt@gmail.com
Bocs az offért!

Motorolájh V3 rzr ezüst használt, de jo álapotba megválnék tőle! Vodás! Ára 4000 de alkuképes, vagy esetlek MICRO SD kártyára cserélném!

fhoksz freemail, képet tok küldeni!
Rendszámos supermotora cserélném,akár ráfizetéssel.....
17900 a shoxban az új
Sima. De komoly érd. esetén 15.000.- elvihető.
Kawa Z750 eladó 130,000Ft. Forgalmi, törzskönyv, a műszaki lejárt. Nem sérült, de át kell nézni. Esetleg 50-es csere érdekel. seducertt@hotmail.com
Hali itt vagyok még, érdekel csak vártam a válaszod a juelthepunk és az 1300cc is én vagyok egyébként
heló! merre vagy érdekel még motor?
melyik típus? a stereo vagy a sima?
gsxr k1 600-ba sportlégszűrőt keresek!használt,jó állapotut!
hello 1.2 az ára neki!
Ixs 58-as 2 részes kifogástalan állapotú bőrruha eladó! Ár fix 50 000 Ft A ruha kemény protektoros!
Heló!VAn egy eladó Aprilia Tuareg wind 600 eladó vagy cserélő sorba került.Érdekel 200-as 250-es cross v enduró motor nem müködő is.
Üdv!
Van 1 blutos Scala sisakbeszélőm eladó. Semmi baja csak nem müködik a telefonommal. (IPHONE)
20.000.- vihető. Érd. 30 269 33 93
eladó cbr 600 f , 2006-os váz blokk és egyéb ( telefonon) magyar papíros ,törzskönyves, 6000 km-rel, ára 400 eft, vagy 1400 euro, esetleg más valutát beszámítok. 0620/992-4528
akkor üzleteljünk! mennyibe számolod a puskát meg a fűrészt? és milyen márkájúak? esetleg képet tehetnél fel a fűrészről meg megírhatnád a településed nevét, akkor kitudom számolni az üzemanyagot!
Hali.
Természetesen kifizetem a benzin árát ha lehozod de én hajdú-bihari vagyok.
chevy kösz a tippet találtam magamnak gumikat!
villányba lakom! a moci teljesen fel van újítva, nem gányolva! de engem csak a puska meg esetleg a fűrész érdekelne! ha kell szállítani is tudom üzemanyag árba!
Újszerű állapotú 56-os Hein Gericke Bőrkabát eladó! Fix 25 000 Ft A kabát szinte Új semmiféle sérülés nincsen rajta! Postai utánvét megoldható!