Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is árulok 1 tökéletes állapotú ruhát spidi 54es de nem fogom tudni eladni. szólj ha elégeted én is veled tartok :-)
Yamha BWS NG2 Rocket (2003) nagytestű tereprobogó égkék-metál színben Bp-en eladó : 126,000 ft.Tárcsafék,sisaktartó,terepgumi,származási papírok,stb.Tel.:0670/2705280
Yamaha Neo's (2003) nagytestű robogó feketemetál színben,megbízható állapotban Bp-en eladó : 143,000 ft.Tárcsafék,sisaktartó,Pirelli gumik,származási papírok,stb.Tel.:0670/2705280,web
Italjet Dragster (2001) extrém sportrobogó sárga színben,egyedi dekorral, tuningmentes jó motorral, ár alatt Bp-en eladó : 163,000 ft.Vízhűtés,első-hátsó tárcsafék,csőváz,SIS futómű,Lexus lámpa,ledes index,stb.Tel.:06702705280
xl fekete 10e.plusz posta sopron
üdv, még nem hivogattak már de se autot nem akarok beszámolni se konyhabutort
954 -est eladtad már?
Mien méretű a sisak?
Ára?
Hol van helyileg?
Raptor dob megkimélt eladó nagyon szép hangja van van hozzá furulya is. érdeklödni msn:hsskft@freemail.hu skype:hsskft mobil 06304875663
Eladó 56-os Alpinestars Vector 75000Ft (ez alatt inkább felgyújtom)

2részes,perforált,gp protektorok,műanyag vállprotektor..
Nem töredezett/kopott..Pár kisebb karc,ezeken kívűl tökéletes állapotban.

06705933791
noarmy@citromail.hu
Új LeoVince 4 ROAD sportkipufogó rendszer Yamaha XP 500 TMAX nagyrobogóra eladó!
Budapesti átvétel megoldható.
Tel: 06-20-9315-930
Ár: 80.000.-Ft
Használt LeoVince 4 ROAD sportkipufogó rendszer Yamaha XP 500 TMAX nagyrobogóra eladó!
Budapesti átvétel megoldható.
Tel: 06-20-9315-930
Ár: 70.000.-Ft
Eladó malaguti xsm.
75ccm-es TOP "Due Plus" Racing hengerszett, gianelli kipufogó rendszer, Malossi erősített kuplung, Új láncszett és fékbetétek!Hátul 80 elöl 90%-os gumik!Adom hozzá a gyári hengerszettet és a kipufogót!Nagyobbra váltás miatt eladó!Az ár irányár!Hívj bátran, biztosan meg bírunk eggyezni!SÜRGŐS!
Ár:360.000
Tel.:0670/635-26-71
Em
ail: hunyadi14@freemail.hu
Üdv!

A képen látható kb. 1000-2000km használt, újszerű motorülés eladó. Tökéletes alap az eredeti gyári ülés átszabás nélküli átalakításához, az eredetivel megegyező tartalék ülés -tovább alakítható vagy ízlés szerint, így is használható. Az ülés alapja eredeti, gyári - csak a szövet lett áthúzva rajta.
Az ülés biztos megfelelő GSF 1200cm3 Bandit k1-k5 évjáratú motorokhoz. (sztem 2000.évj és k6-ra is jó lehet)

A kék szövet (bármilyen szövettel azonnal áthuzatható) megfelelő mínőségű a mindennapi használatra. Jelen állapotában a színe mellett eltér a magasság is, alacsonyabb a gyárihoz képest és a hátsó utasrész kicsit emelve van az előrecsúszás ellen.
A többi fantázia és ügyes kárpitos feladata.
kb. 29.000.-Ft, komoly ember esetén alkudhatunk, Pécsett megnézhető ill. környéke....
Üdv, eladóvá vált a motorom, müszakilag, esztétikailag tökéletes. érdeklödni msn:hsskft@freemail.hu skype:hsskft. tel 06304875663
Honda VF500FII eladó! 71 lóerős víhűtéses V-4 es hatsebességes motor, olajos kuplung! Gyönyörű állapotú gyári fényezés, garnatáltan sérülésmentes, valós 50 000 km! Hibátlan állapotú a motor, új benne az akksi, olaj+olajszűrő, gyertyák, kapott 4 új ledes indexet(a gyáriakat is adom hozzá)! Gumik, fékbetétek és a láncszett is jó állapotúak! Utolsó áron FIX 300 000 Ft ért eladó!
link

Eladó Dt meg drz
mennyibe?
képet tudsz küldeni a mailemre?
kese91@vipmail.hu
kösz
idomokat tudnék szállítani neked. a leadott sisakok felújításában is tudok segíteni. persze ha ennyire mélyen bele akarsz menni.Gege
http://www.scootercentral.co.u... egyik oldaldekni hiányzik és karcos eléggé az egész.
Szerintem jó az ötelet szabi37.nekem is van egy pár már nem használt cuccom.Helyileg hol van ez az üzlethelyiség?
Miened van?
tadaobaba (jappánból) üdv.
üdv mindenki..KTM gs,vagyMx 250 alkatrész érdekelne de,abbol is a a kipufogó..ha tudtok érdemlegest jelezzetek...