Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép napot!

Van eladó teljes idom szettem aprilia RS125re. 1999-2006os év járatú motorokra tökéletes. Minden része megvan. 70ezerért elvihető.

JT 40-es fogaskerék 4ezer
Arrow challenge rezonátor hibátlan állapotban: 35ezer
Giannelli karbon dob (1hónapos, sérülés&karc mentes): 25ezer
2 egyben 50ért elvihető.

Érd: kistuning5@citromail.hu
06-30-547-57-19
Heló. Eladok egy Horex Imperator tipusú choppert , 2001-es, nagyon kevés km-el, minden működik rajta, 4T izmos jól húz igazi traktor hang CPI blokkos nem a régi MZ re kell gondolni , 2 szelepes, egyenlőre 50-ként használt német forgalmivel, az országban ez az egy van belőle össz vissz 300-at gyártottak belőle nagyon gyönyörű vas érdemes megnézni akit érdekel az MZ és a Jawa emlékmocija az utolsó moci ami kigurult a gyárból persze az MZ SFX 1000 előtti időszakra gondolok egy nagyon kis tatarozás után rengeteget ér a gép hondaforce@freemail.hu vagy ide is írhat.
Szia!
220000 eft-ig.Belekezdtem a restaurálásba,csinálom is folyamatosan,ez mindig többet fog érni!Kettő motor van hozzá az egyik eredeti a másik T-5 ösé azthiszem természetesen darabokban.Az eredeti motorja 10000km-t ment összesen,csak akitől vettem az szétszedte,pedig nem kellett volna.
Az oldalkocsi elég "tré"Azzal tőbb gondom lesz.
milyen árra gondoltál?
Hali !
Keresnék Hebo hátsósárvédő tasit. vagy valami hasonló minőségűt.
Eladó Honda VFR 800,Sérülésmentes,gyönyörűszép állapotban,új gumik,láncszett,friss szelepállítással!
Érd.:20/915-2042
Sziasztok!
Van pár FZR 600R alkatrészem eladó!Pl.:ekeidom,ülésidom,ülés alatti idom(csonkítva),hátsó lámpa,karbon hátsó sárvédő,egy tükör és egy lábtartó taposórész(fejből ennyi,de írj és megmondom van e )
érd: dadis@freemail.hu
bocs az offért... ha esetleg valaki nagy gyalogtúrázós, van egy 41 es túracipőm eladó! Aszonyé, csak méretprolémás! Megválnék töle baráti alkuképes áron! Érdekel mail az adatlapon!
Sziasztok !
Van egy darabokra szedett P-10 pancsim duna oldalkocsival,restaurálás előtti állapotban.A motor és vázszám egyezik,szürkeforgalmis rendezett háttérrel.Elcserélném motorhibás vagy törött nagyköbcentis turagépért vagy enduróért,csak papiros érdekel!
hali,ha tud vki yamaha dt 125-re(1996) visszapillantókat az írjon.
kösszi. mail:gaborszeles@citromail.hu
na, akkor ez jo elojel a csizmara nezve!
Jó sokáig a lábadon lesz az. Nekem régen is volt Sidim, igaz bringáscipőben, de az is amit kapott tőlem... Nemtudom mi bírta volna addig...
hat annyian istenitik, hogy remelem is!
Helyes! Jó döntés volt! Nem fogod megbánni!
Szia!

Idokozben korulneztem itthon, es a tobbiek ajanlasara - meg a szornyu HUF/EUR arfolyam miatt - vettem egy vertigo corsat.
De azert nagyon koszi, hogy segitettel volna!
Arlen Ness-t hoztam legutoljára valakinek de az USD miatt 65-re jön ki..
kérdés az hogy milyen kategóriában gondolkozol?
Sziasztok!
Eladó vagy cserélhető egy Aprilia Tuareg Rally 125. 1994-es évjárat 125 ccm, 38 Le, dupla tankos, Rotax 123-as blokk, vadonat új kupplung lamella szett, 2T, váltómű olaj, teleszkóp olaj, üzemanyag és olaj ellátó csövek, égők, karburátor kipucolva. A tank jobb oldalán és az első sárvédőn karcolások, motorikusan jó állapotban van. Csere érdekelne 125-150 ccm-es robogóra.
Ára:160000Ft
Érd: Telek Gábor
Pécs
Tel:0630/5770973
email: jitsu.pecs@gmail.com
! Köszönöm a gyors válaszod!
de inkább 40:)
50-55 talán
Hali! Te értesz a telókhoz? Mennyit ér egy motorola z8 ferrari limitált szériás teló kb? Független meg papíros, hibátlan 4 hónapos!
Nem motor de fontos lenne! Kössz!
Nagyon sürgős lenne
Ducati S2R 1000
2007es
http://www.kepesmotor.hu/ducat...
Rush-m Keprotec kesztyű eladó. XL-es méret. Alig használt,jó állapotban. 8500HUF.
Hali!cserélném vagy eladnám a-z-ig felújított kis apriliámat. valami nagyobb cm3 gép kellene érte, kinézete mindegy csak motorikusilag legyen jó.