Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vajon mennyire marad rajta a gépen?
Hello esetleg egy Simót valakinek?
http://www.kepesmotor.hu/simso...

irj! sűrgős lenne, az ár irányár!
Sziasztok eladóvá vált Aprilia RS Extremám olcsón motor beszámítás lehetséges 150e ft -ig további info juelthepunk@freemail.hu.
Heló.
Hát nem tudom mikori évjáratú ? mert nem mai csirke ahogy a videón látom de még mindig az a bajom hogy nekem közúton használható motor kellene.
Eladó kamera tartó motorra 10.000 Ft-ért!
(Bolti ára: 20.000 Ft)
06-70-292-4468
szia!
ezen a számon érdeklődj xx után 06/70-4318828
de egyébként értékegyeztetés
cserélném hangcuccomat pitbikera!
Seltronic 5.1 dvd lejátszó távirányitós 2 hónapos + tetőmonitor 2 hónapos távirányítós + Blaster 4 csatornás 1000w os erősitő +4 csatornás 250wos erősitő + 16 os ovál sony x plod hangfal + SAL 2X275wattos mélynyomó nagyon szol+ mnc kábelek RCA , + mnc bizti e mailba keressetek ! vagy KP: 100000 csereár: 150000 reeeman@freemail.hu! / a kocsi is eladó opel tigra 1.4
Hello!
150 000 akarna az Rm-ért és 100 000-kp-t fizetne rá az Rs-re.
Új dugó van a motorban,új lánckerekek(igazolni tudja).
Várom válaszod.
Üdv.:Szaraz18
Hali eladnám SIMSONOMAT

http://kepesmotor.hu/simson-se...

bator
agyavakutya@citromail.hu
sziasztok! cbr 1100 xx-hez keresek MINDENFÉLE idomot 2007-es szürke fényezéssel (sötétszürke betét van a tanakon, meg az idomokon). elérhetőség: niggair@freemail.hu
Sziasztok!
Fájó szívvel és krokodilkönnyek mellett súlyos betegség miatt eladom félig kész motoromat...
A motor egy Kawasaki ZX7R '98-as...
Ami benne van blokk az karbisorhiányos és amit adok mellé blokkot az alkatrésznek jó. A karbisorhiányos az amcsiból van...
Az alkatrészblokkhoz meg hengersor kellene...
az ára irányár: 450.000 pénz de egyezkedhetünk...
Bármikor hívhattok: +36-70/324-5612
salvia 20x, 40x kivonat, még mindig eladó, vagy motoroscuccra cserélhető
tyt@vnet.hu
Szia a motor eladásából úgy szeretnék kikerülni hogy minimum 100e ft kp-t kézhez kapjak mert kell kisteher jogsihoz, szóval mennyit ér neki a gép az rs csereára 300 ezt tudnod kell vagy kp ba persze akár 50-et is engedek bár ezzel csak magamat cseszem át na mindegy a lényeg a lényeg hogy érdekel a moci de az a baj hogy olyan mocit szeretnék beszámolni amin van 12v rendszer lámpákkal talán indexel mert közútra kéne.
ággal együtt? (vicc)
Hello!
Eggyik haveromat érdekelné az Rs-ed.Azt szeretném kérdezni,hogy megvan-e még és hogy az Aprillia vétele során egy Suzuki Rm 80-as krosszmotort menyibe számolnál be?(felujitott motor csapágy szimering uj dugo igazolni tudom,uj lánckerékszett)
Elöre is kösz!
Videot az adatlapomon megnézheted róla...
Üdv.:Szaraz18

Üdv.:
Hello emberek eladó ill cserélhetövé vált a kisvasam egy 2002es honda sh 125ös kivállo állapotban nyitott csövel 50esként használt de rendszámozható csere érdekel papiros 600as törött yamaha! 260.000ft érd telon 30-493-23-10
keresek 99 es r1 es hátsó ülést! akinek van irjon
Hello emberek eladó ill cserélhetövé vált a kisvasam egy 2002es honda sh 125ös kivállo állapotban nyitott csövel 50esként használt de rendszámozható csere érdekel papiros 600as törött yamaha! de más is érdekelhet!260.000ft érd telon 30-493-23-10
Mio 702 garis telefon gps. Kicsi pontos igo 08-al. Wifi, hűséges társ. Motorra kiváló mert kicsi. 60000 péz. royal03@invitel.hu
Ealdó egy 210-es márkájú BABETTA
Nagyon jó állapotban:-sportlégszűrő
-új hátsólámpabúra
-STB
az ár fix ár:25ezer Ft
én is ennyiért vettem de közben volt rajta egy teljes motorgenerál.És ha érdekel tudok adni hozzá egy blokkot,nem tudom hogy mekkora része van meg a blokknak

Képet kérésre teszek fel.Érd.:benkocscsalad@hotmail.com vagy kotlos10@citromail.hu
160 fontos viper rattler brutális nyílpuska valakinek? (új!, használatmentes) az eredeti árának a bő feléért! (új)
BODIS full kipufogó rendszer GSXR 1000 2007-2008
Gyári rendszer+65 ft

http://www.kepesmotor.hu/onroa...
érdekelne yamaha xv 250 bontásra,vagy alkatrészek.ha valaki tud ilyet szóljon
Helló valakinek nincs eladó cagiva elefánt 2 . 160 as hengere? ha van valakinek eladó de bármien cagiva elefánt 2 es alkatrész érdekel írjon e mailt beg278@citromail.hu ra elörre is köszönöm .