Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tissot

esetleg ha valakit érdekelne egy ilyen most 100000.-ért elvihető ...
minarelli am6os .blok van benne csere motor aprilia 50/125 vagy cagiva mito evo.
sziasztok eladnám vagy elcserélném nagyon jó álapotban lévő rs2 2006-os rieju 50/70motoromat,az msn cim:feecotuning011@citromail.hu irányár:350000huf tel:06706479433
Szia szép motor , és milyen márkályú a lelke ? Hogy godolod az üzletet?
szia!eladnám vagy elcserélném rieju rs2 50/70es jóállapotban lévő motoromat ,az évjárat:2006.
hihetetlen, hogy ide sem akarja feltölteni a képeket.

Szóval a képek.

Sisak1
Sisak2
Eladósorba került a sisakom. Ha valakit érdekel írjon mailt a zs.varga[kukac]freemail.hu címre.

Üdv

Zsu
Akit érdekel:

Samsung L76o - V , tavaly nyári eladó.

Semmi baja, csak kapok új céges telót. Vodás, garis, Vaterán 19-25 körül mennek a hasonlók.
Árat nem írok, mögalkuszunk barátsággal ha komolyan érdekel valakit
Eladnám,elcserélném megunt Pegasomat 125 rotax 123. Ha érdekel irj:Skera77@freemail.hu
a képen látható gyönyörüen krómozott lámpa eladó.az égöt az elözö tulaj beleragasztotta,de müködik.szép sárga fénye van:)chopperre ajánlom.irányár 13ezer ft.06707704793,06205220847
Eladó 1 pár gyári Suzuki DRZ 400 SM kormányvég!
5000.-/pár fekete szinben!
Eladó a GSX1200-esem:

http://www.hasznaltauto.hu/2784281_suzu
ki_gsx1200_2000

Nagyon szép állapotban, érdemes megnézni, én is csak B-Kingre váltás miatt fogok fájó szívvel megválni tőle.
elado a képeken látható kawasaki gpz 750.müszaki májusban jár le.igény szerint le is müszakiztatom.a piros unitrack ajándékba jár hozzá:)ára 330ezer forint.mindkettö frankón müködik.bövebben emailben.kawazoli@gmail.com
Szia

Igen, megoldható, de csak ha komolyan kell. Potyára nem szállítom el.

Várom a jelentkezésed!

06 20 521 84 99

nyizesedes@freemail.hu
plexi sötétítő fóliát vennék!
Szia Gezu! Eladtam!
Hy. engem érdekelne a Dt.
Szegedi vagyok. A szállítást félútig megtudnád oldani?
XV750-hez keresek oldalidomot az akkura.1981-83-ig.
mennyiért kinálod ezt a csizmát és mekkora a mérete?honnét vagy?várom válaszodat. cimem.- gezu1974@gmail.com
sziasztok vennék 40-41- es méretü férfi motoros csizmát tud valaki ajánlani?komárom esztergom megye előnyben.vagy esetleg tudja valaki holvan szaküzlet - w2 - motoros csizmákra.előre is köszönöm.cimem gezu1974@gmail.com
az enyém hangját ne irigyeld,mert az nincs neki Monsternek volt,az nem ment annyira,ennek nincs,ez meg egy állat...
eleget én nem azért mondtam hogy leszóljam mert a faszomat is odaadnám ha olyan hangom lenne mint a tiédnek én elzümmögök bőven 100felett. és néztem videot és szép
Ne játszuk ezt....és a tiéd mennyivel megy?