Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Givi termékek széles választék a legjobb árakon!

Érd: givishop@gmail.com
eladó a képen látható xl- es biorace KTM mez és a 661 full comp cross bukó hihetetlen olcsón! itt érdeklődni belagergo(kukac)vipmail.hu
üdv! eladó alufelni 5x120 nagyon szép állapotban: 45000ft vagy cserélhető 99 es r1 es tuning cuccra.....
Hali!
Eladó egy Yamaha aerox 50-es sportrobogó!Kitünő állapotban,carbon műszerfal,carbon visszapillantók és kormánysúlyok,gianneli sport kipufogó,xenon sport lámpa szett,ledes hátsó lámpa,gázós hátsó rugó!Ár:250.000
A robogós videóknál fenn van!
Érd:06 30 2641293 vagy a vidónál a hozzűszolásoknál!
Helló El adnám Őket
cbr 600 rr fejidomkonzol eladó...20000Ft
tel:06-30/606-99-60
Motor emelő bak eladó! Teljesen új, akár supermoto hoz is.
Ára: 7990.-ft
Érd.: 06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
utánvétellel is lehet
Eladó az RG-m. Téli áron.
ha érdekel, keress meg (ha tudsz)...
bontásra szánom quadomat.
nyomtávszélesítő eladó csavarokkal
Eladó !vagy kisebbre cserélhető ez34-es 32-re
10.000 ft KTM re való HGS gyári kipufogó. Alkuképes, ráfizetássel sportdobra csere érdekel.
Sziasztok!

Eladnám jó állapotban lévő, két sisak befogadására alkalmas Givi dobozomat. Irányár: 15.000 Huf.
Tel.: 06-70-5020099
Eladó az aprilia sr50-es nagytestű robogóm!
Az ára 100000 Ft
Érdeklődj a 06-30-269-8082-es telefonszámon, vagy e-mail-ben: roverpetike@citromail.hu
Illetve itt a fórumon
900000.ft 2005 ös.
Hali! Van egy 19" és egy 21"-os cross gumám! akinek kell az írjon nem tom hány %-os majd rakok fel rola képet! tehát akinek kell az írjon rám!
Mennyiért?
Hali Szolnokmegyében Karcagon ha jóltudom Mosonmagyaróvár Dunántúlon van?!
hol vagy te helyileg megoldjuk ok
13 e.? csak egy a bibi hogy gebasz messze lax!
10 e a kettőőőőért?
a pár százas elég lessz!
na most komolyan:nemtom anyit irok hogy tudjál alkudni! mondjuk 1gumi 8eft? (irányárba)
vazzze nem akarok megsérteni senkit de mondjuk egy pár 100 asom van ráááááá
hali igen jó a felnire! (az a jooo) a felszerelés annyiból bonyolultabb a sima gumi cserénél hogy egy kijukadt régi belsőt ráteszel a külső gumi belsejébe (ezt nehéz elmondani de remélem érted?!) utánna szereled vissza ha jól csinálod nem fogja kicsipni! nekem sosem csipte ki! csak jól kell beleszerelni! te mennyit gondolsz árnak mert én komolyan nem tudom!