Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yamaha DT 125 R, vízhűtéses, elöl-hátul tárcsafékes, indexes, power szelepes ENDURO, Polisport kézvédőkkel, tükrökkel, jó crossgumikkal, új dugattyúszettel, felújított első teleszkóppal, friss olajjal, szezonra felkészítve eladó!
Suzuki GSX-R 750 Limited Eladó!
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Eladó vadonatúj Aprilia Sportcity One 50 4T, 0 km-es, szalon állapotban van. Megtekinthető Dunakeszin.
Ár: 350.000 Ft.
E-mail cÍm: tihanyio@citromail.hu
Tel.: 06-70/3971054
Üdv!

Hát elsősorban eladnám vagy ami érdekel sisak az a Shoei,Arai,vagy Shark!S-M méret!De azt se teljesen cserében hanem beszámitom a laptopba!
Köszönöm azért érdeklődésed!
Helló! Milyen árban gondolod ? Másik kérdés milyen méretben érdekel a csere? Lazer sisak kék-ezüst Vertigo-replika M-es szóba jöhet?
Hali,

Eladó egy 2006-os évjáratú, magyarországi, forgalomban lévő, rendszámos, opcionálisan az utcai forgalomban is legálisan részt vehető Honda CBR 600 RR motorkerékpár. Törzskönyv, forgalmi (2010-ig műszaki), 2 gyári kulcs, szervízkönyv.
-a motor erőforrása teljes egészében a gyári, bontatlan, széria
-hátsó rugóstag: WP racing, teljesen állítható, hidraulikus rugóelőfeszítés, gyors-lassú csillapítási lehetőség
-a motorhoz jár a gyári hátsó rugóstag is
-első teleszkópok: Race Tech rugók, Race Tech Gold Valve szelepkit (kicserélve a compression- és rebound szelep egyaránt)
-Toby, 16 fokozatban állítható kormánylengéscsillapító (10 üzemórát használt)
-lötyögős féktácsák elöl
-Goodridge fémfékcső szett elöl
-egy versenyt futott Ferrodo Racing versenyfékbetét
-a pályaidomzat tartalmaz egy plusz elemet, mely fokozza a hűtő teljesítményét
-TomTech versenylábtartó szett
-RK GXW 520-as versenylánc, Hungaroringre megfelelő áttételezés
-emelőszemek

A motor futásteljesítményéből 2000 km-t, egy szezont ment pályán, amatőr, hobbi felhasználás mellett.
A pályaidomzatba a gyári lámpák beszerelhetők, egy hátsó lámpát tudok adni. Az első lámpa felszerelésével a motor az utcai forgalomban is részt vehet.

Az apróhirdetések között képekkel is megtalálja az, akit érdekel.
Üdv, Doki.
Bocs, 748s@c2.hu, ide légyszi.
Hy! Mennyi,mennyi,mennyi? Tudod km.,évj.,zsé.
Laptop cserélhető

Eladó vagy cserélhető,Shoei sisakra vagy motoros cuccra!
Eladó egy szép Gilera Rx 125 Arizóna csere érdekel autóra vagy más motorra is!
A moci!
Sziasztok!

Keveset használt Spyke egyrészes kemény protektoros ruha eladó 64.000 Ft. Az ár valutaárfolyam változás mentes :)))
Az ár irányár! Lehet alkudni is :)
Méret: 174 cm/82 kg plusz minusz pár centi-kilós emberekhez.

Érd: 06-20-555-2304, Pest megye/Kakucs
Hello emberek van pár eladó dogom akit valameik érdekel keressek elérhetöségek adatlapomon! Vadonat uj fekete balos kawasaki naked visszapillantó 6000ft,transalp gyári hibbátlan dob 5000ft,és egy nokia 1650 mobiltelefon független kb 2 napot használt hibátlan töltövel!
üdv! yamaha fazer 600-400-hoz keresek alkatrészeket villákat , valamint elől ami törik mindent! évj. 98-04-ig. , timua@invitel.hu címre.
hali mindenkinek!
eladó a rendszámos 350 4 ütemű krosszenduróm jók a gumik és van hozzá egy givi turadoboz is
évjárat: 1989. 06. hó
műszaki: 2009. 10. hó
futott: 0 km
lökettérfogat: 348 cc
teljesítmény: 27 LE
szín: fehér piros kék
feladva: február 26.
Leírás: beszámítok: gsx-r 1000 hez való sportkipufogót 4 csavarost, bukógombát,gumit,hátsó sárvédőt,rendszámtartót stb
üdv mindenkinek!

2008-as OAKLEY kollekcióból visszamaradt termékek ( pólók, pulcsik, cross-szemüvegek, kesztyűk) áron alul eladóak magámszemélytől!
képek: www.biker-ruhazat.5mp.eu
Hello! Elado a 110-es Dt-m csere érdekel enduróra crossra triálra
kinaí quadot inkább kihagyom...
Dt

ugyan itt motorgumi és polisport kézvédő

Gumi + kézvédő
szia!NEm tudom a kinai quad nem igazan érdekel,boccs!
hát akkor lehet hogy nekem jó lett volna nah mind1 köszi.....
Hello! Ma délelött eladtam! Én 186 cm magas és 85kg vagyok! Nekem sajna pici volt!
Eladó a szépségem
A papírja a Holdon van!(nincs papírja)
Gyári sm, enduro kerekekkel(Új olaj,szűrő,fékbetétek,jó gumik,Finster cső 2006-os ára :600 000
További képek az adatapomon belűl fel van téve a képesmotorra.
Cserélném HJC FG-15 Entrap sisakomat, egyszer használt, hibátlan plusz sötét plexi, főleg olyan érdekel amiben beépített napszemüveg van, de próbálkozni lehet.

tulajdonságok:

3 rétegű üvegszál+spectra+kevlár héjszerkezet
szélzajmentes kialakítás, szélcsatornában tesztelve
többpontos professzionális ACS szellőzőrendszer
"SILVER COOL" nedvszívó és szagmentes, kivehető és mosható antibakteriális belsőrész
kényelmes, stabilan tartó arcpárnák
dupla plexizárral rendelkező, zárható, párásodásgátló plexi, UV védelemmel
dupla D-gyűrűs sisakcsat
kivehető orrmaszk, bogárháló
90es Zx10 es Kawasakik eladóak, 2db egyben is vagy külön külön az egyik gyári állapotu gyári festéssel a másik streetfigteresitve lett (az idomok is megvannak lámpákkal) csere is érdekel fiatalabb gépre. üdv Gábor 06304875663. msn:hsskft@freemail.hu skype:hsskft
kérésre fotokat adok.
"minden megoldás" 200ccm-es kínai quad csere érdekel? képeket találsz róla fent.
szia, mekkora pacekra jó, te milyen magas és mennyi kiló vagy?
Keresek megvételre Spool Estoril bőrruhát. Mindenképpen olyan érdekelne ami keveset használt és hibamentes. csak ez a színkombináció érdekel. Én 186 cm magas és 78 kg vagyok. Nem tudom a méretszámom, ezért írtam ki.