Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs én nagyon elnéztem valamit ,olcsóbbra gondoltam .
hát mennyit tudsz rádobni? mert az RS 300-at ér persze nem kell ennyit rádobni.
eladó a motorom
Szia.
Menyire gondoltál?
Szeva!
Attól függ, hogy mire, de amúgy valószínűleg nemnagyon...
nem sürgős, ezt a motort nekem beszámolta egy ismerősöm a mostani gépembe
eladó egy cagiva supercity. rendszámos friss műszaki , és minden új rajta (váltó fogaskerekei,léptetővilla,lánc,lánckerék,dugó,gyű
rű,powerszelep,,telószimeringek, szinte minden.. a kuplung is nem rég lett fel újítva, új gumik, új üléshuzat, új fény--- élénk piros szép állapot) nem zsákbamacska!bő 400.000 forint ba van a motor. most alkalmi áron 290.000 irányáron megtekinthető pesten. kérésre képet is küldök
Szevasztok valakit nem érdekel 1 pár krauser oldaldoboz?15e de sajna kulcsok nincsenek hozzá.
figyelj, sztem oké lenne a dolog, de külföldi papírjai vannak a motornak? vagy magyarországi,és csak lekéne rendszámoztatni,mert lejárt a műszaki? ettől függ a dolog,mert nincs +100ezrem hogy lepapíroztassam
Szeva csere is érdekel?
Hali odaadom érte az Aprilia RS-emet ha rádobsz valamennyit.
Heló, bocs nem felhangnak szántam de már kicsit unom hogy szinte ingyen akarja mindenki elvinni tőlem ezt a gépet mert nem bírják felfogni hogy ez a tipus ennyit ér szal ennyi volt, a papirjait én nem intézem mert akkor csak te jársz rosszul mert utána átiratás egyebek,
egyébként én nem kértem hogy fizess rá, én azt mondtam hogy 1:1-be.
Sziasztok!
Yamaha R6R-hez van szinte mindenem, gyári, vadonat új cuccok.
Komplett idomgarnitúra, mindenestül, első- hátsó lámpák, indexek, tükrök, ülések, üléstakaró. (2006-2007-es modellre valók, gyári fekete színben) 06-70-292-4468
figyelj, én nem beszéltem veled fennhangon,szal nyugodjál már le... nem értem mi értelme ennek...eleve nem uno hanem TIPO, és általában a motorok jobban szétvannak gyilkolva mint az autók...főleg hogy ez családi autóként volt használva,de látom nemérdekel téged ez az egész...és engem meg csak ugyérdekel és max ugytudok egy kicsit ráfizetni ha papírjait rendberakod...ha érdekel így írj.
Értelek az rs csere ára 300 alsóhangon, ha cserélni akarsz akkor valahogy oldjuk meg hogy nekem is megérje mennyit tudsz rádobni? mondj egy árat és megdumáljuk vagy juelthepunk@freemail.hu email címre írj és ott dumálunk tovább.
hát idefigyelj első dolog hogy az én mocim se 100-at ér szed már magad össze és nézz szét mennyiért dobálják őket én ha azt mondom hogy 300 még akkiris keveset mondok mit gondoltál hogy egy szar unora vagy mittomén milyen 20 éves toncsra majd neked fizetek.....
Te mennyibe adod?
Hát én anno elég drágán vettem, most meg is csináltattam mert eltörött a dugattyú gyűrű. Igaz hogy 50 ccm-es de én bejártam vele Esztergom - Orosháza - Tiszavasvári útvonalat vele többször. Ára 150.000 HUF
keresek EXC fejidomot lámpával mindennel!
Mio a702 telefon gps pda egyben eladó. Még garis. 60000 magyar pénz.
Sziasztok. Kawasaki kz500 műszakival, olcsón eladó.Vagy cserélhető kp+valami.
még én dobjak rá? én ugy gondolom hogy betolod műszakira hogy rendbe legyen a papírja, és ugy csere 1:1 be.... nem 100at ér a kocsi ......
Heló, 1:1 -ben nem igazán , max ha rádobsz valamennyit.
Aprilia Rx 50, 2003-as hiba nélkül 180 000 Ft-ért vihető ha érdekel írj.
üdv. fiat tipo 1.9 td csere?