Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó egy Új HJC HQ-1 LORDSHIP bukósisak, stílusváltás miatt.
Egyszer sem használt.

TULAJDONSÁGAI:
a világon az első 4x4 \\\\\\\"3K tow twill\\\\\\\" carbon sisak
teljesen új sisak struktúra kivül és belül
szélzajmentes kialakítás
professzionális 5 pontos szellőzőrendszer
Aquatrans\\\\\\\" gyors csepp-eltávolító, kivehető és mosható antiallergén belsőrész
dupla plexizárral rendelkező, zárható, párásodásgátló plexi, UV védelemmel
dupla D-gyűrűs sisakcsat
kivehető orrmaszk, bogárháló, sisakzsák

Ára: 60000Ft csak ezen a héten. 57 körüli fejméretre ajánlom, nekem legalább is 57-es van:)

kelomotorban 93500 ft az új ára...

tel:0670-411-3299
Asus A620, tok, töltő, dokkoló. szép állapotban. Kp vagy motoros dologra csere..
Értem, köszi szépen az infokat. Ha van még valami akkor kereslek.
Hellosztok!
nincs valakinek olcsón eladó 22-es kormányról 28 mm-re átalakítója?
értem, de az az r1 hátsó idom így nagyon illúziórombóló, eleje szépen meg van csinálha, hátulja meg olyan mintha oda már nem lett volna idő..
1et értek!
Kizárt!
Majd az új gazdi alakíthatja a saját igényeihez!
Hello eladóak szeretett, nagybecsben tartott motorjaim!
Eladás oka:kihasználatlanság, helyhiány

mind tökéletes állapotban vannak a Gilera Runner gyári állapotban van!a Suzuki Rm-en vadiuj 0m-es láncszett van (lánc+lánckerek) tökéletes kifogástalan állapot gumik olyan 80%-osak! A Tm (olasz) kitűnő állapotban van nem lehet kifogás vadiuj 0m-es Mitas gumikkal adom amik 20.000ft felett voltak egyedi festéssel!

KÉPEKET EMAIL-EN!
ÁR-AK-ÉRT ÉRDEKLŐDJ!
ordog93@citromail.hu -n

a Runnert cserélném 180as vagy 200as Runnerra (akár 1az1 benis lehet, sőtt az lenne a legjobb)vagy 250ccm-es Leonardo-ra!
csak egy jótanács: költsél még rá kb 30-at és festesd le, szerintem kapósabb lesz mint így
Suzuki GSXR 600 Profi stunter 2002-es eladó, CSERE max. 300 eFt-ig terepmotorra, v pitbikera, esetleg diesel autora!
Friss műszaki,10000 km,átalakított olajzás,kitámasztó,stb-minden, ami a stunthoz kell,de még nem volt stuntra használva!
Irányár: 920 eFt
Szia.Mennyire tartod, Vagy 1az 1 be gondoltad?
Eladó CRF 450 2007,7 üzemóra van benne felújítás óta
1000000Ft Tel:06306425428
Hali!
MBK Kilibre 300-Yamaha Versity xc 300- 220000.-ft. 2003-as kitünö állapot
forgalomba helyezhetö
Hali ! Csere esetleg érdekel? Az oldalamon lévő mocira. Gege
Közeleg a tavasz, bár itt még esik a hó....

Viszont ha szerinted is érdemes beruházni néhány védőfelszerelésre, vagy szükséged van valami kiegészítőre, azt jó áron beszerezheted:

http://www.kepesmotor.hu/prote...



Széles utat!

tel: 06 20 521 84 99
Kz 500 82-es műszakival eladó.200000. royal03@invitel.hu 06204240363.
Sziasztok! Esetleg van valakinek? GILERA RX 250 Arizónája?
szia. nekem van egy 2002-es xr650l "levegős"mindennapos használatra is tökéletes szerintem csak a főbb dolgokra kell nagyon oda figyelni,mint pl olaj,levegöszűrö,gyárilag 3000km-az olajcsere de én 2000után kicserélem hidd el hogy megér enyit a dolog mert én azt vetem észre hogy a szelepeknek nincs hangjuk,több mint 7000km-t mentem vele és még nem kellett állitani semmit!A mociról nem tudok rosszat mondani egy igazán kiforott konstrukció ,de ha inkább csak utcán akkarod használni akkok megérné kissebb kerekeket rakni bele sokkal fordulékonyabb és turázáskor is helyt áll,én sokat járok a román hegyekbe és igazán kellemesen motorozható.Ha bármiben tudok segiteni csak küldj füstjeleket !HONDA 4 EVER
Hello!
Eladó 1db BAGSTER ülés Kawa z750-1000-re Ár:50000Huf
Érd: 70/39-49-157
Hátsólámpabúra a CRM-re?
HELLÓ. Pár dologgal tudnék szolgálni:gyári k. dob,ülés,hátso sárvédő,hátsó lábtaró konzol,indexek,farok idom,hátsó lámpatest. 30/5203942