Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én bringáztam és abbol kiindulva szarrákopott betonon(én fasz) és nekem nem baszta agyon a belsőmet
na most mi jooo van már árad egyébként nehéz megmunkálni nem cseszi szét a belsőt?
igen jó!
hali én betonon mégcsak nemis toltam max annyit hogy kitolom a garásból a motort és feltolom a futóra! szóval szerintem igenigen gumiig elkopik ha meg nem akkor olyanyira kiveszi a csakar végének a hegyét hogy nem fog érni semmi!egy pár haverom mondta hogy kiment vele a kövesútra és szikrázott neki! (ELHISZEM)
te vagy az elado monj valamit améret jo a 90/21 100/19
kérdésként... mivan akkor ha szöges gumival betonra mész? nem hosszutávon hanem csak 10-30 métert ?
hello akkor ide leírom szóval nemtudom mennyibe vannak mostanság a szögesgumik mondj egy árat amennyire te gondolsz! (én nem árusítom őket csak feleslegessé vált
ezért adom el) a méreteket leírom! 110/90-19 90/90-21
100/90-19
ja az jo csak valamiért nem müüükszik
hali igen arra! vagy nem arra kellett volna?, csak azért mert az van odairva hogy emailom vagy micsoda?! megdobsz akkor egy igazi emaillal? kössz hello!
Szerintem nem. A tulaj 180 cm körül van...
Eladó! Egyétek- vigyétek Vegyétek meg:D
Plusz pár kép adatlapomon is
Moto22 nem jön mert szarakodik a freeweb mire küldted myki77@freeweb .hu ra;?
myki77
irtam az íméledre!
menyiért dobod nekem kellene egy garnitura
sziasztok!keresek egy teljesen lepusztult állapotú ETZ 250-es motorkerékpárt.Hiányosan is.
köszi a választ, gondolkodom rajta....
szevasz

Zsír újj 25000ft (42000 a Kawasaki.hu-n)

nézd meg,és hívj ha érdekel
70 2007113
Csak kérdezném menyit ée neked a a sisak?
Gaerne Racing Cross csizma 42-es eladó az ár alku képes,értelmes dologra csere is érdekel.A hirdetések között több kép is található.
190 cm vagy és 80kg, SZTed jó lenne rám?
Eladósorba kerül 1 garnitúra gumim.

Első: Metzeller SportTech M1 -300 km et futott, 110/70 R17 - 15000 ft

Hátső: Metzeller Me55A Metronic - 500 km et futott, 150/70 R17 - 14000 ft

a kettő együtt 25000 ft ért elvihető


Szabó Ádám
mxrider47@gmail.com
06-30-718-3923
szia, mennyiért bonyolítod le illetve hogyan lehet ezeket a vásárlásokat végrehajtani nálad?
szia, mennyibe fáj ez a táska...
Küldj egy mailt a lámpával kapcsolatban!