Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jajám és még harap is !
Mert mérges egy állat.
Csá.
régebbi aprilia sonic fejidom érdekelne!
hello valaki elvihetné a motorjaimat mert sok hejet foglalnak!
suzuki rm 125 1997es évj mintha uj lenne állapotban
Tm Mx 85 1997es évj 125ös vázban szintén szinte szalon állapot!
Gilera Runner 50 05ös évj. mintha tegnap lett volna kihozva a szalonbol őt cserélném is 125,180 ill. 200as runnerre értékegyeztetéssel ha valamelyik esetleg érd. akkor irj az ordog93@citromail.hu emailra ugyanit szögesgumik az egyik tökuj a másik 2 párszor volt motoron! ha többet viszel árkedvezmény!(a motorokból is)
Sziasztok! Sérült, törött 600 ill. 1000 sportmotor érdekelne jó áron, 2003-as évjárattól. Köszi!
mármint aki az ajtoban fekszik?
A 4:1-rendszer Bódis - bocs.... lemaradt ;)
Eladó Hayabusa 1999 - 2007-ig -re 4:1 titán kipufogó rendszer; E-betüs dob, furulyával, kiváló állapotban. 185LE-t tud, padon mérve, dokumentálva + adok egy gyári elsö fékcsövet ajándékba.
Ár: 110000Ft; Hívj bátran, megegyezünk.
gerifoka@freemail.hu / 30 3 777 661
üdv. Geri
Eladó Bagster tankbör + Tektra tanktáska, amit hátizsák is egyben + esötakaró. K5 szürke/ezüst Hayabusára passzol szinben. Kitünö állapotban. ár: 35,000 FT
gerifoka@freemail.hu / 30 3 777 661
üdv. Geri
Elcserélném házi állatom tárcsa fékes enduróra .Ha érdekel valakit írjon .
Csá!
Jó reggelt! Így van,mivel mikor vettem a motrot ez a kormányt kaptam hozzá.Azt mondták h. a gyári sz.... ezt rakták bele.Mentem kb.: 400-500km. De mivel nem egy nagy termetű vagyok,nekem ez széles és magas volt.És lecseréltük egy másmilyenre, ezért írtam azt, hogy új bocsi.
Helló.Azt írod,h új,de képről nekem úgy tűnik,hogy be volt már fogva,és forgott rajta gázkar.
Ha nem,cáfolj meg és bocsi.
régebbi aprilia sonic fejidom érdekelne!
Eladó!
belagergo
[8529] tegnap 19:24
régebbi aprilia sonic fejidom érdekelne!
régebbi aprilia sonic fejidom érdekelne!
régebbi aprilia sonic fejidom érdekelne!
régebbi aprilia sonic fejidom érdekelne!
régebbi aprilia sonic fejidom érdekelne!
régebbi aprilia sonic fejidom érdekelne!
Eladó IXS Champ egyrészes bőrruha! 56-os méret. Ára: 100.000Ft
Ebay.com! Ha kinéztél valamit de nem szállit az eladó Európába, keress meg lebonyolitom a vásárlást és a szállitást. Hetente érkezik légi gyüjtőkonténerem Floridából Budapestre!
Köszi, de így már nem kell.
VENNÉK régi aprilia sonicra valo első idomot (ami tartja a lámpát), elsö sárhányot, térd elötti idomot, taposot!
Ha többet adsz vigyet
Szerintem ez nem kínlódás. Csak megfontolt vásárlás. Azért nem akartam mondani, hogy megveszem, mert ma mentem el kipróbálni egy boltba.(Jó lett volna) De ezek után add a sracnak....Amúgy gáz, hogy ezt te kínlódásnak láttad, de nagyon...
szia
Nem új egy éves
Egy srác megkérte 15 ért
Nem kínlódik mint te már utalta is a pénzt
sziasztok.yamaha dt 50 2002-s. Felújítva eladó. új henger, új dugó, új fékbetétek, olaj-légszűrő most lett rajta cserélve.tuning kipufógóval felszerelt,70-80%- os enduró gumik vannak rajta. a hátsó idom sérült, de 10000 ft-ból orvosolható.sűrgős, az ár irányár: 2990000
tel: 0630-315-04-35
Szia!

Van egy szupi Aprilia 50/70 Amicom. Nagyon szupi, sajnálom eladni, mert nagyon jól megy, de kaptam egy nagyobb kategóriájút...
régebbi aprilia sonic fejidom érdekelne!
régebbi aprilia sonic fejidom érdekelne!
régebbi aprilia sonic fejidom érdekelne!
régebbi aprilia sonic fejidom érdekelne!
régebbi aprilia sonic fejidom érdekelne!
régebbi aprilia sonic fejidom érdekelne!