Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halilalipapi!
Alighasznált Welorex eladó!
Kiváló Bamako-rali-alap!
Valaki?Senki?
Cserélném bármire...
eladó 3.5x16 colos elsőfelni 3 küllős, rajta 130/70-16 elsőgumival kb. 40-50 %-os, valamint a rajta lévő két féktárcsa melyből az eggyik üt de használható. a felsoroltak ára egyben: 38000 ft. tel: 0620/992-4528
Givi monolock doboz+platni 8eFt
Üdv.Aprilia RX125 arrow dob.Suzuki RGV250 rezok http://www.kepesmotor.hu/kipuf...
Helo! A Tanksapkát külön eladod?
Ha igen akkor msn címem ott van az adatlapomon.
Hy Csutka!
Nekem is z 750-em van szükségem volna egy ilyen ülésre nem tudnál valahonnan

Köszi!
Eladó sorba került a '81es 350es JAWA-m. A motor nagybátyámé volt, 18 évig állt egy sufniban, a motor letétele előtt vadi új hengert+dugót kapott amiben kb. 1000km van. Adom hozzá a régi felújított hengert+dugót, bukócsövet. Esztétikailag is gyönyörű, krómok is szépek. Amint mondtam 18 évet állt de beleraktunk 1 aksit és első rúgásra beindult, műszakilag kitűnő állapotban van, félautomata kuplung is hibátlanul működik. Forgalomból véglegesen ki lett vonva, utánajártam a forgalomba való visszahelyezés kb. 30ezer Ft mindennel együtt. Ha érdekel érdemes megnézni, Budapest XV. kerületben megtekinthető. Irányár: 99000 Ft

hirdetés

videó

érdeklődni: nyom191[kukac]hotmail.com
Teljesn igazad van!Én is bringaórát használok a Gixxeren is,meg a quadon is !Egy hátránya van,olyan 120-fölött nekiáll késni,de ott már ezt ki nem szarja le,hogy nem pontos!
Sziasztok!

Kulcscsontvédős Protektoringek 19900 ft
UFO kézvédők 9990 ft
és Tarajos cross sisakok 19990 ft

Eladók!

Teljesen újak, több méretben a készlet erejéig!

tel: 06 20 521 84 99

nyizesedes@freemail.hu
A legolcsóbb megoldás a kerékpár km-óra.Pár ezresért kapsz
olyat, amibe 2 kerékméretet is be lehet állítani(enduro/supermoto).
Nekem jól működött egészen addig, míg a mazzag el nem szakadt a
teló mozgása miatt.javasolt inkább a hátsó kerékhez vezetni(mindenképp
meg kell hosszabbítani a vezetéket).a Sigma Sport-ot ajánlom.
Ja, és olyat kell keresni, ami 300-ig mér.
ühüm,
nekem valami mérőeszköz kéne elcénégyre mert semmmi nincs
felkókányolni tuti fel lehetne, kérdés, h működne-e?
Foggalmam nincs, h műköllik, csatlakozóm sincs hozzá.
Sztem inkább csak sxv-re.Arra való.De a hátsólámpa
az felrakható másra is.
elado bőrtúrakesztyű protektorokkal,ajándékba kaptam, nem használom
5000 Ft, képet küldök, MSN-en vegyen fel akit érdekel (cimem csoola@freemail.hu)
hú ezt a műszerfalat fel lehetne kókányolni egy LC4re, a jeladója hogy m,űködik?
Pár cucc eladó Aprilia SXV 550-hez:
Kipu-rendszer, kartervédő,műszerfal+jeladó+vezeték,
hátsólámpa
.
A 30 egy kicsit sok nekem.De azért köszi..
Hali, van egy felnyitható M-es Airoh Mathisse sisim, karcmentes, kb 6-szor
volt rajtam.Matt fekete.30 péz az induló ára.Ja, és Miskolc közelben lakom.
hello emberek tudom nem motoros de eladó 8db ford felni fiestára jó de másra is tuti 13as felnik 4 darabon van gyárimumi meg uj szellepek 14000 van 4 db üres felni uj szelepekkel 10000 együtt a 8db 20000ft de gyere érdekel valami 4 ütemü kipu föleg valami sport ha sérült vagy valami nem érdekes donornak kell vagy 125ös 4t valami kipu!érd telon:30-493-23-10 email:kgb07@freemail.hu
Ugyan itt védőfelszerelések, motorbakok, gumik, UFO műanyag elemek, kiegészítők stb. 06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
Premier Kevlar Karbonhéjú cross bukósisakok, teljesen újak eladók 25000ft os akciós áron.Érdeklödni:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com

jogos
kettőnk közül ki is a bauer?
köszi majd keresek parasztkám !
"hali segicsetek rajtam "

Mi nem tudunk segíteni rajtad. Esetleg egy nyelvtan tanár.