Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.Eladó Suzuki Gsf 600 S Bandit motorom. Garantáltan nincs benne több 10 000 Km-nél. Gyári állapotú, minden eredeti rajta.600 ccm, 2000-es évjárat, 80 LE, 228 kg. Még bejáratós szinte. Újrakezdéshez kicsit magas és főleg nehéz nekem. 350 000-ig szép állapotú alacsony felépítésű choppert, crusert beszámítok. Irányár 800 000 Ft tel 70-246-6366
Eladósorba került a motorom
Üdv! eladÓ suzuki gsx 750 f fekete szÍnŰ, 2003- ÉvjÁratÚ, 39 e km-rel, tÖrzskÖnyvel, 2009-ig mŰszakival, szervizkÖnyvel. csere nem Érdekel! irÁnyÁr 730 eft. 0620/992-4528, 0620/598-2538
Persze hogy bejöhetsz Azért motoros találkozó!
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bocsi félre néztem...azthittem na mind1
16"-os cross?
olyan nincs , nem is volt
csak 19-es és 21-es van ...
Nem. Csak a találkozóra , nézelődni.
RM 250 '02 es évj, 530.000 iá.
http://hasznaltmotorok.hu/index.jsp?id=2&h_id=176729
Szia. cross kellene 90/100-16. Milyen kopottak ?
A Z-men van Bagster tankbor, kb 25e Ft ujonnan... Praktikus, mert tanktaskat lehet racsatolni, ami igy nem karistolja a fenyezest. Mondjuk a Hondadra nem a tanktaska miatt kell...
Hello Keme!
engem is érdekelne:D h hogyan néz ki és ha teccene és eladnád akkor lehetséges h megvenném:)
Keme engem érdeklen
Kiváncsi vagyok rá mert még én se hallottam róla !
Hát mielőtt hozzájutottam, én se hallottam róla
Az új crossmotorokon ugye sokan vétel után rögtön leveszik a gyári idomszettet, és vesznek rá utángyártottat, had törjön az, eladáskor meg visszateszik a karcmentes gyárit. De a tankot magát nem cserélik nyilván le, és a tank megvédésére szolgál ez a tankbőr.
Narancspiros (tipikus Honda) színű huzat, ami pont rápasszol a tankra. Csinálok róla fényképet, ha valakit érdekel.
70.000Ft
mennyiért?
Sziasztok!
Ha valakit esetleg érdekel van 2 eladó cross sisakom és egy spyke bőrruhám a mai hirdetések között bővebb infoval.
Eladó motoros roller. GO-PED SPORT . 1L tankja van, 40km a végsebeessége. 2ütemü, dörzshajtásos. Önsúlya 9kg. Összecsukható. könnyen tárolható.
Ki lett rajta cserélve a Dörzshajtás,Új gyertgya, elöl hátul új gumik.
Protektoringre érdeklödni
Tel:06 70 774 3440
e-mail:kovacspatrik@vipmail.hu
msn:patrik.kovacs@vipma
il.hu
jah a mérete a dzsekinek xl -es
Sziasztok eladó egy Bstar full protektoros speed dzseki mérethiba miatt.Kb 5 alkalommal volt rajtam.Csere is érdekel bőrdzsekire, bőrruhára,sisakra.....sok mindenre.
érdeklődni lehet: e-mail: gabee1204@freemail.hu
msn : gabee1204@freemail.hu
Eladó Protektoring M-es méretü.
20.000Ft
használt robogógumik eladók ....
10-12-13"-os méretben....
Mármint bemutatózni?