Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó!
Kinroad robogóm sürgősen eladó !
2006-os, 4800km-el, 2liter/100km-es fogyasztás, motorikusan telljesen gyári.
Nagyobbra váltás miatt adom el, mert meglett az A1.
I.ár: 110e Ft
msn: maf_fia_@hotmail.com
e-mail: inix2@citromail.hu (ide írj ne az msn címre)
tel: 30/7406350
Kedves motorosok, szerelők!
Mostanában nézegetek 125-ös aprilia rs és cagiva mito motorokat. Már olyat is találtam amit érdemes lenne megnézni, kipróbálni, csak az a gond hogy nekem nincs műszaki tapasztalatom. Nagyon hálás lennék, ha valaki fel tudná nekem sorolni, hogy hogyan kell viselkednie egy jó állapotú motornak.
Tanácsaitokat előre is köszönöm.
Széles utat!
Sziasztok!
Rendőrségi határozat megérkezése után eladóvá válik egy kitűnő állapotnak örvendő, földi pályafutását befejezett VFR400RR(nc21) egyben, vagy alkatrészenként Budapesten.
Üdv: Z.
70/3800256
Helló mindenkinek yamaha dt 80-as hoz keresek gyári első dobot és első lánckerék rögzitő lemezt.előreis köszi a sgitséget kérlek hívjazok 06 20 264 01 32-es számon üdv zoli
Ha valakit érdekel a motor eladó 80/50 de táblázva van a henger.91-es
Eladó egy 10 éves Cagiva Mito Prima, jó állapotban.
129e
Érd.: 0620 992 1486
Képet küldök mailben.
Sziasztok. nemtud valaki ehez a kawához spojlreket. ZX . 4.Főleg az első és az oldalso érdekelne Kőszi. Széles utat.
Megszabadulnék 1-2 alkatrésztől. tuareg rally 92 évj fejidom piros kicsit karcos a lámpa borito müa hiányzik. első lámpa tartóval karcmentes áll. ill első sárvédő sárga .képeket reggel rakok fel majd. fejidom 4e ft lámpa 6eft e sárvédő grátisz he egybe viszed. thx
Hú gyerekek baj van! vettem rotax123 hoz szivocsonkot karbi és blokk közé de benézös volt 28 as ra valo de nekem 34 es re kéne . segitsetek nem kell valakinek a 28-as ( használt) és nincs e valakinek 34esre jó állapotu használt ami nem kell? ára 4000ft ha vidékre kell postát állom! aprilia tuareg rally 92 évj hoz kell. thx.
ill . csere is érdekel ...
hi ....
Eladnám Italjet milenium nagyrobogómat....
Érd : 06706155160
Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni! A mai nap folyamán ellopták a motorom Budapest XII. kerületből, ha esetleg valaki, valahol ráismer kérem értesítsen ezen a számon: 30/5490936. A motor adatai: Suzuki DR 250 S, 1996-os évjárat, rendszám:UFB-255, alvázszám: SJ45A102775, motorszám: J425102781, színe:lila-sárga-fehér,jelenleg supermoto kerekek voltak a motorban.
Ha egy új módszerrel szeretnétek eladni a motorotokat, akkor ajánlom figyelmetekbe a
w w w . motorosvideok . hu oldalt ahol igazán egyedi módon hirdethettek akár 5db motort is ingyen!

A hirdetéshez nem csak képeket hanem videót is lehet feltölteni és csatolni.

Nézzétek meg. Érdemes
Sürgősen eladó!
link
vfr400 kellen egy elérhetőseég mert érdekel a bőrdzseki! Légyszi írj mert nagyon fontos lenne!
Előre is köszi!
Sajna, most nincs
Bocs, az árakat mindig elfelejtem. Az X4 ára: 1.390.000,-. Magyar papíros, jövőhéten jár le a műszakija, 38500 km van benne. Nagyon jó állapotban van, kifogástalan a motorja és 1300 cc. Talán egyenlőre ennyi.
Van egy Honda X4 -esem eladó, akit érdekel, írjon.
Eredeti olasz papírjai vannak, forgalombahelyeztethető mind a kettő. Az irányár mindkettőnek 300000,-Ft.
értem. Ezek amugy papírozható motorok? Ha igen akkor mi az áruk?
Eladó 48as AXO rzha, AXO bakancs(41-42), Dainise kesztyű 45e
Új olcsó motoros felszerelések,
Protektoringek
UFO kézvédők
Bukósisakok

www.endurobolt.atw.hu
Szia!

Én SV1000-hez keresek hasidom tartó konzolokat. 3 db kell, a nagyobb az olajhűtőn fel felfogatva, a két kisebb pedig a blokkon. Nincs véletlenül?
Nem, igazából mi sport és túramotorokat bontunk 400 cc felett, szervizelünk és alkatrészkereskedelemmel foglalkozunk. Ritkán van nálunk kisebb motor.

Üdv: Robi
Hellósztok!
eladó lett 1 Richa 45 ös speed csizmám 10 500 ft
Bocs, az árak lemaradtak. 300000,-Ft darabja, de hívj a 70/5008881-es telefonon és megbeszéljük.