Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó euroracing gyorsgáz 3 db áttételel ! 60 motor típushoz jó !
Ár: 20.000 ft. 06 20 4606391
Sziasztok! Eladó új soha nem használt radiális fékpumpa fékkarostól !
Ár: 35000 ft 06 20 4606391
Akrapovic, Leo vince, Arrow, Two Brothers, Mivv, G.P.R, Martin Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_600_s_bandit-9262294
Teszek egy próbát. Köszönöm.
evvel a karcok fele eltűnik a másik fele meg alig látszik
még az anyagában színezett műanyagból is
persze meg fog látszani a csúszásnyom de sokkal árnyaltabb lesz
ráadásul a mosás utáni pöttyök is eltűnnek
Honda CBR 600 FS eladó:

link
szia
adatlapon láttam az e-mail címedet oda küldtem levelet
Sziasztok,hátha kell valakinek,eladó Fzr gyújtótrafó pár,tesztelt működő képesek.Ár 8000-e a pár.06306636816
A GS-é 3 pontos rögzítésű, én legalábbis olyat keresnék, persze nem 45 ezerért: link
Bátszinál van egy 10-ért
http://batszimotor.hu/conts/ar...
Momentán nincs rajzom hozzá, nem rendelkezem lakatos műhellyel, sőt hogy tetézzem, még GS-em sincs. Ez utóbbit viszont a jövő héten hozzák!
hajtogass
Hibátlan állapotú, fekete színű bukócsövet (párat) keresnék Suzuki GS 500-ra, 15 ezer forintig. Itt vagy mail: bogyo@bogyofoto.hu
Nem, akarok nagyon beleszólni ebbe a hitelàtvállalàs dologba, csak gondoltam megosztom veled! Èn hasonló cipőben jàrok a kocsimmal, igaz családból vettem át az autót ès nem akartam megkerülni a bankot, pl èn kèrvènyeztem a bankot, hogy üzembentartó lehessek legalàbb. Persze elutasìtotta a bank. Új szerződèst kellett volna kötni a bankkal, mindent újra csinàlni az èn nevemmel, ami nem kèt fillèr lett volna. Az a baj hogy hiteles autón motoron amúgy is sokat buksz, nem hogy ha mèg ràd lőcsölnek kb 300 ezez plussz költsèget. Na a lènyeg csak annyi, hogy a csalàdba is elèg nehèz ezt megoldani, hogy gyalorlatilag semmi közöd nem lesz a motorhoz. Gondolom belàtod, hogy ez ìgy egy vad idegennel nem megvalósìtható!
Ha a bankot ki akarod hagyni, akkor az nem hitel "átvállalás" hanem Btk. tényállási elem, magyarul bűncselekmény. Ezzel magadnak és annak is aki ebbe esetleg belemegy csak komoly gondot okozol és ezen ügyvéd - bármilyen iaratot szerkeszt is - nem tud segíteni. Szerintem ennek nézz utána alaposan és jól gondold át.

Bár ha ügyvédet megkérdeztél volna, gondolom fel sem merül az ötlet.....
Szia!
Mennyi az annyi?
Posta ok?
Szekszárd,posta oké elöre utalással 1530 vagy utánvéttel 203ft.Írj a zoli_motor@freemail.hu-ra
De bármit meghallgatok
Leginkább a túra gépek érdekelnének
Bocsika
Értem. Az még nem derült ki, hogy milyen motor érdekelne. Vagy mindegy, csak hiteles legyen?
Mert szeretnék motort de sajnos kp-m most nincs rá! Igy gondoltam átveszem attól aki esetleg nem tudja tovább fizetni! És mert világ életemben motoroztam, nem szeretnék lemondani róla
Miért vállalnád át?