Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akrapovic, Leo vince, Arrow, Two Brothers, Mivv, G.P.R, Martin Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Sziasztok,

Van egy 5 coll széles nagyon szép állaotú Behr hátsó komplett felnim, amit elcserélnék 4,25 collosra, 625 sc-be van és nekem nagyon széles, nem tudok venni rá jó gumit! Ha valakit érdekelne, vagy ismer valakit aki gondolkozik ilyenben, kérem jelezzen! tel.: 06309357176

Köszi
Sziasztok! Hiteles motort átvállalnék, de a bankot ebből kihagynám, mert nem korrekt módon intézik az átvállalást. Ügyvéd által korrekt szerződés alapján érdekelne, te segítesz rajtam, én segítek rajtad, kölcsönös bizalom.Nem vagyok kereskedő. Ha érdekel hívj bátran. 06-30-729-0423
Üdv: Tibi
Hali érdeklődnék helyileg merre található?Vagy posta megoldható?Köszi
Szia! Egy darab érdekelne! Hívjalak?
sziasztok!
eladó sj 4000 akció kamerához való kiegészítők
ha érdekel írj
Sziasztok.

Eladóvá vált szeretett motorom, kihasználatlanság miatt. 2000-s évjáratú Suzuki GSX 750F. Kevesett futott 44690 Km-el, friss akksival, valamint olajcserével. Kitűnő állapotú, fűtött helyen tárolt, megkímélt állapotban. A motor mellé jár a gyári dobon kívül egy sport dob is, egy Oxford motortakaró ponyva, kérésre méretegyezés esetén ruha is (megegyezés alapján), valamint egy pár GIVI T474 nyeregtáska szett az összes tartozékával. A motor jobb oldali idomrészén a GSXF feliratnál kisebb sérülés, ami fel sem tűnik (kérésre képet küldök). Irányár: 660.000 Ft.

Ha valaki tud segíteni az eladásban azt előre is köszönöm.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx_750_f-9120177
Kékes tükrös felület .
Univerzális , de bizonyos sisakoknál alakítani-vágni kell.
Szia! Ez ilyen irídiumos fólia amit kínálsz,vagy csak sötét? köszi!
Ilyenre gondoltam, meg esetleg sárvédőre.
szia nekem van dugom 4db
Szia! A pup mikyen árban van?
Szevasztok hej !

Nem találtam a kérdésemnek megfelelő fórumot, de hátha itt van valaki az ezügyben jártas. A dolog:

Anno pár éve a nagyapám padlásán megtaláltam a régi pannóniáját, és én ezt elkezdtem kedvemre fabrikálni, hogy magamnak építsek belőle valamit, természetesen sem időm sem pénzem nem volt rá elég, de lassan de biztosan haladtam vele előre, míg most külföldre evett a penész, itt van frankó kis munkám, amiből jó fizum, és ha hazamegyek elég szabadidőm is, szóval az eddig lelassult munkafolyamat most fel fog gyorsulni, és talán jövő tavaszra-nyárra a motor valamilyen motorformát is fel fog venni, mert jelenleg amennyire szét lehet szedni egy motort annyira van szétszedve. Váz szinterezés meg miegyéb. És most jön a kérdés: Mivel nekem semmilyen papírom nincs a motorhoz, mert öregapám elment már egy éve, és mivel az ő padlásán találtam a motort ( mivel az övé volt ), nem is írtunk semmilyen adásvételit, sem nem örököltem, semmi... Egyszerűen áttoltam tőle hozzám és dolgoztam rajta. Fogok tudni valaha is papírt szerezni rá? Rendszámot meg forgalmit vizsgával mindennel? És ha igen, mi lesz ennek a menete?
Köszi előre is
Kakas
Eladó a motorom CBR 600F4, Budapesten megtekinthető.

Ma mentem vele nagyon szépen húz

CBR600F4 ELADÓ

HIRDETÉS ÁR
Sötétítő fólia 3990Ft helyett: 1990Ft

Könnyed felrakás
-Karcmentes felületvédelem
-99%-os UV védelem
-Tükrös felület
Csak pár darab van belőle.
darazsgarazs.hu
Üdv!

Szintén van ilyen idomunk is.

70/500-8881
Szia!
És Sv 650 s K9 ekeidom van nálatok?

Tamás
Nálunk van mindkettő.

70/500-8881
sajna kevés .köszi
Hali! bolkk elment egyben 3gm-es hez még tudok adni 3 db-ot!
blokkot szétbontottad már? én kerestem 4 db dugattyút
Állítható szélességű motoremelő 5e ft-ért. eladó Érd:zoli_motor@freemail.hu
Sziasztok!
Suzuki gsxr 750 97-es évjáratú motorhoz keresek hátsó ülést illetve üléspúpot. Előre is köszönöm
CBF600-hoz keres ismerős állítható kuplung és fékkart.