Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már bárkit tökön tudnék rugni csak nem érezne fájdalmat
akkor lassan indulhatsz a magyar foci válogatottba csatárnak
Jólvan Peti, gyógyulgassál csak.
Ráérős, elsőnek gyógyulj meg barátom.
Bizony-bizony már egy mankóval tudok menni,ill mankó nélkül vagy 10métert,egy két hét és a ti ügyeteket is rendezni tudom
Gyakorlatilag az első dolgom az lesz
Jó napokat.
Gyógyulni teccik mááá?
Ha valaki szeretné a tutit hát én eladom:)15-pénz:http://www.kepesmotor.hu/egyre...
M-es méret 1300g gyönyörű a színe a képek nem adják vissza sajnos, alig használltam,20-rugó!
06302834505
SV1000 első féktárcsát keresek, 1 db. is kell ha van valakinek.
Sziasztok lennének eladó Yamaha FZR karbisoraim egy 400-é és egy 600-é mind a kettő jó állapotú szinte új membránokkal és új fúvókákkal,ár 12-e és 15-e plussz posta.06706636816 Szilárd.
http://www.kepesmotor.hu/keewa...

Vegye már meg valaki ezt a szart, könyörgöm.
Még az is lehet, hogy ma este felgyújtom a kert közepén és a hamvait betemetem..
Sziasztok. Eladó Bódis rendszer gsxr 600-750 k4-5 höz. Ár:99.000 ft Új ára 300.000 ft.
Sziasztok!

VTR SP1-hez keresek index relét. Akinek van és még meg is válna tőle szóljon. Köszönöm.
Helló!
Igen el küldtem.
Szia!

Küldenél pár képet és egy árat a Danmoto-ról az e-mailemre?
Aprilia RS 50 (`99-`05 évjáratú) géphez keresek bal oldali lábtartót.
Köszönettel!
Új Nolan N85 jóárasítva! Részletek és képek itt!
Akrapovic, Danmoto, Raptor, Mivv Leo vince, Arrow, Giannelli, Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Sziasztok!

Ilyen csodák fellelhetőségének a helyét valaki tudja e!? Gondolok itt a kinai e-bayes verziókról!, Esetleg valaki használ e ilyet!? Köszi!

Gyorsgáz és hidraulikus kuplung. Nem arany árra gondoltam!?
van ilyenem az ára 5000
Sziasztok!
S.O.S. Külföldi munka miatt bőven az áron alul eladó egy Gilera/Cagiva épített motor. Teleszkóp olaj cserék és szívócsonkokat kell cserélni. Mellé adok ajándékba 2 motor vázat egy `75-ös Yamaha DT váz és egy `90-es Yamaha XT váz.

Csupán 50.000FT-ért eladó. Alkalmi vétel.
Tudok egy nagyon fajíntat. Factory az is.
csapper bőrtáskák eladók. 30 000ft.
ELADÓ! Honda VTR Sp1-Sp2 utasülés. 20000ft XI.ker
tel:30/9312601