Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Engem érdekel egy motor emelő. A télen szétkapnám és kicsit megcsiszolgatnám a hondámat de még úgy hogy van középsztendere még így is körülményes szétszedni az elejét. Egyenlőre csak kíváncsiskodás szintjén érdekelne egy motor emelő nálad árban mit takar (postával együtt)

Választ előre is köszi
Ha valakit érdekel öhlins gátló jó állapotba van egy elérhetőség az adatlapon
Használt motorgumit keresek, akár slick is jöhet. (Eger és környékén) S.O.S /190-es
Ez a képet találtam nálatok, de nekem csak a konzol kéne :/
Köszi a választ, ööö én arra a konzollra gondolok, (lehet hogy hülyén irtam), amire a km/h egység van fogatva. Nem arra az aluminium cső szerkezetre ami fogja a tükröt is. Így is van? esetleg ha küldenél egy képet?
Sziasztok!
yamaha xt 550-hez keresek gyári kipufogó dobot, hátha van valakinek..
Írtam ...
Nálunk van és postázunk is.
70/500-8881
Eladó szeretett motorom http://www.kepesmotor.hu/yamah...:
Üdv!
Pannonia érdekel? Simson awo 250 hengerfej . Küldesz egy mail címet
Eladó motorom ! Csere érdekel ! Supermoto-ra vagy Ducati monster-re ! Érdeklődni telefonon !

Tel: 0670 4436969
Van esetleg félkaros emelő is?
Sziasztok! Érdeklődnék. hol tudnék beszerezni fejidom konzolt? (amire a műszerfalat rögzitem) Gsx-r 600 Srad 1998-as évj. kösziiii :)) 1-et találtam,csak messze van.
de ha adsz egy telószámot , akkor felhívlak .....
ok ...
Szeretnék motoremelőt , kompressziómérőt, szinkrontesztert...egyéb motorszereléshez szükséges szerszámokat...
te írd meg mit szeretnél venni és meg írom menyibe kerül ez szerintem egyszerűbb lesz
Szia...
Tudsz küldeni egy listát , hogy mik vannak pontosan , s mi mennyibe kerülne? esetleg kép is jöhet ...


aya@index.hu -ra légyszi...
kösz...
Motoremelők és diagnosztikai műszerek olajnyomás. kompressziómérő.. egyéb eladók ....drzxr
nincs ára, csak csere, az asszony használja napi szinten
csak nagyobb kerekű kellene neki mert akkor nem kellene aszfalton kerülnie vagy 5 km távot
Szia!
Ára?
cserélnék egy nagyonfaca jog-ot (minimális kis esztétikai hibákkal) egy 14-16os kerekű hasonlóan elfogadható állapotú robogóra
ha valami buzis színe van az sem gáz mert az asszonynak lenne
ilyen a jog:
Bemész az euromotor-ba és a kezedbe adják...
gyűjteménybe keresek megvételre velorex oskar 175,250 vagy 350 régi 3 kerekű rokkantautót ,lehet normál, romos, hiányos, fellet, stb. állapotú . valamint csak alkatrészt is bármilyen állapotban bárhol ! ugyanitt régi autót, motorkerékpárt , oldalkocsit, motorkulit és alkatrészt is veszek bármilyen állapotban bárhol. megegyezés szerinti áron ! 06 --30 /30--6-24 --69 a képek csak illusztrációk ! nem saját.
ezerért tudok egy simsonnyi műbőrt
bár fehérre tuti sokat kell várni elég ritka szín
mostanában nem jártam arra de láttam fehéret is
meg olyan barbi rózsaszínt hogy a retinám majdnem elégett