Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

félre értettél...
nem lehúztam a Te ajánlatod , hogy előtérbe helyezzem az enyém ...
igazából leszarom , hogy hová viszi ...
csak leírtam a saját tapasztalatom ...

robogó üléseket szoktam áthuzatni ...6000-ért csinálják....anyag plusz munkadíj...

ehhez képest tartottam irreálisnak a 2000-es ajánlatot...
De még egyszer mondom : Én nem ajánlottam semmit ...
ez az xx kerületi ember nem volt pár éve még biztonsági őr? mellette csinált mindenféle üléshúzásos akciókat
Termeszetesen arra hasznalod amire akarod egeszen addig amig rajtam vagy a mondanivalom nem nevetsz, onnantol kezdve mar az en dolgom is.
masreszt lehuzol egy 3 e ftos javaslatot es utana 6 ezerert ajanlasz egy masikat. Korrekt..
mondom ezt ugy hogy semmi erdekem hova kihez viszi a simsonos kollega csak probaltam segiteni hogy a penztarcajahoz merten minel baratsagosabb megoldas szulessen.
Ez a tendencia ebben az orszagban tanacsadas, egymas segitese gyakorlatilag nulla de a kritika kotozkodes felso fokon
szep napot neked is es minden kedves motorostarsamnak
Ha valakit érdekel nálam most van egy eladó szovjet elektromos cipőkefe eredetét igazoló okmányaival,sajnos a gari 30-éve lejárt de ha elromlik manuálissan még használható 2008-as évjárat-tól motor csere érdekel.
Kereslet kínálat !
http://www.kepesmotor.hu/motor...
új KTM narancs színű ivótasakos táska eladó
Akrapovic, Raptor, Leo vince, Arrow, G.P.R, Martin Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
az én tanácsom az 6000 körül fájna a simsonos kollégának ...

elég sokat csináltatok ilyet ...

a 2000 forint kicsit irreális ...

és engedtessék meg nekem , hogy a saját energiám arra használom amire akarom ....
Ha a nevetesi energiadat tanacsadasra forditanad elorebb juthatna a kollega
azt birom ezen a forumon hogy ha tanacsot kell adni nagy a csend, viszont a kritikusok ozonlenek

Szoval kedves simsonos kollega ha erdekel hol van ez a bordiszmuves aki ennyi korul megoldja keress meg emailen, de elozetesen mondom ez budapest xx. Keruletben talalhato.
Szep nagyot mindenkinek
Eladó Yamaha fzr 400-hoz vásárolt tesztelt gyújtótrafó pár,valamint ugyanitt fzr 400 és 600-as kabisorok szinte új membrénokkal,600-hoz való CDI és egy pár FZR 600 való sumitomo első féknyereg.Kérésre képet küldök.06306636816
2-3 ezerért ?
a bőrdíszműves ?
Szia
keress fel egy klasszikusnak mondott bordiszmuvest(aki taskakat, cipoket javit)
2-3 e ft bol megoldja.
udv
Eladó két jó állapotban lévő karbisor Yamaha FZR 400 és 600-as mind a kettőben új fúvókák vannak és szinte új membránok.eladás oka feleslegessé vált.A 400-é 12000, 600-é pedig 15-e,ettől többe kerülnek a membránok.Csere sportdobra,06306636816
Sony Xperia E1, 4 hónapos - garis, T-mobile-os telefon eladó. Hibátlan, fóliás kijelzővel. Iá:15k
Sziasztok! honnan tudnék szerezni simsonra fehér üléshuzatot?valami weboldal esetleg ha van?
Kategóriaváltás miatt eladó lett a motorom, Yamaha YBR 125!

Az alábbi linken elérhető: https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_ybr_125-9160065

Újszerű állapot!
Eladó egy CBR 600 F4i.
Részletek: link
Ha egyeztetünk méretet akkor le tudom neked gyártani, ha érdekel dobj egy e-mailt: nyom191@gmail.com
Piaggio skipper 125/50-es robogó.93évj.Új dugó+gyűrű+csapszeg+görgő,új garanciális aksi,1pár újszerű gumi ami még nincsen felszerelve.Jön-megy nagyjából gyárias,fejidom jobb alja törött,ülészár nincsen,a gyújtáskapcsoló betétje kijár.Minden kezelőszerv működik.Csere érdekel 30e ft-ig.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Sziasztok!
Eladó egy telefontartó, sajnos nem tudom hova felrakni.
3 ezer forint.
Eladó egy rendkívül megkímélt állapotú Kawasaki KLR 500 A típusú enduro motorkerékpár . A motor teljesen gyári állapotban van , keveset futott . Ár .: 150.000 Ft Tel.: 06 30 866 2022
Sziasztok !
Teszek ide egy hirdetést hátha érdekel valakit.

Női (Első)tulajdonostól családi okok miatt eladó Suzuki GW 250 Inazuma szalon állapotú sérülés és karcmentes motorkerékpár.Törzskönyv,ill. szerízkönyvvel rendelkezik.Az első szervíz óta nem sokat lett használva,ez látszik a Km óra állásán ami garantált.Extra:Bukócső és tükörszár hosszabbító.
Elkelt a 150/70x17-s
Rossz méret miatt eladó 2 db új gumi
120/70x17 michelin
150/70x17 metzeler
Ár megyegyezést képez

Tel:06/20-2670885
Akrapovic, Danmoto, Raptor, Mivv Leo vince, Arrow, Giannelli, Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com