Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Irányár?
Sziasztok
Hátha valakit ez is érdekelne !
Givi maxia E 52 eladó
Két gyári kulcsa van, kívül-belül egyaránt csodás állapotú.
Irattartós,lefogató pántok is tökéletesek,háttámlával rendelkezik.
Érd:06203143523
Sziasztok!

Honda cb 1300-hoz hasidom és üléstakaró eladó,kis hibákkal!15000Ft/db
2 sisakos túradoboz,Hepco Becker platnival ,zárbetétet kell cserélni rajta(3500Ft )!-27000Ft

Bármi kérdésed van,nyugodtan,ha érdekel valami keress,megegyezünk!

czako20@freemail.hu
Eladó DAINESE 1 részes púpos, koptatós bőrruha 52-es méretben! Régebbi modell, de korához képest kiváló állapotú!

Érdeklődni: xpinter.gaborx@gmail.com

Motoros üdv!
Eladó NOLAN N85 bukósisak, újszerű, gyönyörű állapotban! M-es méretű (plusz S-es sosem használt arcpárnával), beépített napszemüveggel és fülhallgatóval! NCOM és pinlock előkészített! Dobozával, papírjaival, sisakzsákjával!

Érdeklődni: xpinter.gaborx@gmail.com

Motoros üdv!
Eladó BERIK 2 részes bőrruha újszerű, hibátlan állapotban! A ruha egy tartozásrendezés keretén belül került hozzám, ezért eladó! 54-es méretű (kb. 80-88 kg és 172-184 cm között lehet jó). Eredetei BERIK tartózsákjával együtt adom!

Érdeklődni: xpinter.gaborx@gmail.com

Motoros üdv!
Sziasztok!
Eladásra kínálnám `93-as évjáratú Suzuki GSX-R 750W motoromat. Kategóriaváltás miatt válok meg tőle. Akit érdekel írjon e-mailt (attis0314@gmail.com)-ra, vagy hívjon telefonon (0630/496-3711).
zx9R hengersor eladó.
Hasonlóan jó állapotú Yamaha FJ 1200-re cserélném.
(előny az ABS)
A fontosabb információk ezen az oldalon
http://www.torocsikfoto.hu/fen...
Oldal jelszava: CBR_900_RR
Sziasztok
Hátha valakit érdekel !
Oldal és hátsó dobozként(topcase) is használható 41l-es túradobozok eladóak.Monokey rendszerű, Givi és Kappa konzolokra azonnal felpattintható, kézben könnyen szállítható.A dobozhoz a hozzátartozó fémplatnit adom. Ára 10000 FT /db Mindkét dobozhoz 2 kulcs tartozik !
Érd:06203143523
Eladó Piaggio sfera sok új alkatrésszel,működőképessen de nem üzembiztos.Ár:40e ft.Részletek e-mail-ben.Érd:zoli_motor@freemail.hu
És még ezek is:
Eladók az alábbi cuccok:
Akrapovic, Leo vince, Arrow, Termignoni, Mivv, G.P.R, Martin Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keress Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Kedves Zsolt!

Tudnál dobni egy e-mailt?

xpinter.gaborx@gmail.com

Köszönöm!

Üdv: Gábor
Kedves László!

Ebben a pillanatban írtam neked e-mailt!
Kérlek nézd meg a fiókodat!

Üdv: Gábor
Üdv! Mennyiért eladó az N85?
Mennyi volt az a tartozás
Gondolom Te vagy a próbababa a képeken, milyen magas vagy?
ez meg full sima, tök esztétikus
na mindegy, akkor felteszem a karácsonyfára
volt egy hátsóm is de azt szerintem kidobtam már
Köszi, de mint írtam pénzt nem nagyon szánnék rá! Jó törött, görbe, kopott tárcsa is!
nekem van egy fasza, de ingyen nem adom mert 2 ezer volt a síkköszörülés
én is dísznek szántam de lusta voltam kivitelezni
Sziasztok! Valakinek lenne egy kidobásra ítélt első tárcsaféke, akármilyen motorhoz való, max. postázási költség áron? Faliórát szeretnék belőle készíteni! Kérlek ide írj: traveller860kukaccitromailponthu