Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

NGK BR 10 EG gyertyám feleslegessé vált!
Bárdi Autónál vásároltam, csak a fotóig lett
kibontva használatlan!

Ngk Br 10eg
Így van, átbaszás esete forog fenn, ne foglalkozz vele!
szia! ne foglalkozz vele, mert valoszinüleg se a motort se a pénzt nem látnád többet!
Sziasztok,segítséget szeretnék kérni.Hirdetem a dt-t a jófogáson és a képesmotoron már egy jó ideje.Másfél hete sms-írt valaki hogyha megvan még a motor akkor válaszoljak neki e-mailen.Pár napja írtam neki,beszélgettünk azóta.Kiderült hogy amerikába dolgozik.Paypalon utalná el a pénzt és a Courier Service által vinné ki a mocit,és úgy venné meg hogy nem is látta.Furcsán állok a dolog előtt,egyrészt ha igazat mond hogy amerikába él akkor hogy talált rá az én motoromra?Másrészt megvenné úgy a motort hogy nem látta?Vagy esetleg szomszéd országba él,vagy Magyarországon?Segítsetek kérlek! :))
R6r-re mindegy hogy milyen csak jo legyen ra.
Szia!

Milyen bukógomba érdekelne?
Sziasztok,eladó FZR 600-rol megmaradt SUMITOMO első féknyereg pár és egy htsó is és még egy pár alkatrész,karbisor villahíd első lábtartó gyújtótrafó,hátsó teló,valamint FZR 400 blokk alkatrész és karbisor.A féknyergek első 8000-e a pár hátsó 4-e ha valakinek kell keressen,KÖSZI 06306636816
sziasztok eladnám cagiva mitómat ....180cm,arow rendszer..lámpák lefalazva..pájára készült.komoj menet teljesitményel rendelkezik...cserébe érdekel autó..csak nagy ccm es... ELŐNY.ford scorpió..2000ccm feleti...csak a béka..de mindent meghalgatok..érdeklődni csak telefonon...06304053450.
Sziasztok, eladóvá vált az SV-m:

hirdetés
Széria tartozék
Eladó kétrészes motoros ruha, cordura. 4 XL Spidi márkájú. 60.000 Ft Diósd. +36-20-316-6291.
puncimágnes van benne?
Akrapovic, Danmoto, Raptor, Mivv Leo vince, Arrow, Giannelli, Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Sziasztok!
Keresek egy Szűcs Tibor
, svtibi sracnak az elerhetoseget mer emailra nem
reagal. Arult egy emelot es abbol kellene nekem!
Ha valakinek ismeros szoljon! Adatlapon
elerhetosegem. thx
Eladó Yamaha Yzf R125 Henger,Hengerfej Tömítés
Újonnan vásárolt,bontatlan,eredeti yamaha kereskedésből vásárolt,garanciális.
12.000 ft volt,számla is van róla de nekem még sincs rá szükségem,mert nem az volt a hiba oka!
elérhetőség:06309443603
email:konya.gergo1@gmail.com
kawaszeki@freemail.hu
Szia! Adj egy email címet. Megírom! :)
láttam hogy hirdeted az F2-őt, mi gondja volt hogy eladod, elég állóképes motor, még szemeztem is vele hogy megveszem. jó lenne megint pályán motorozni, mi volt a gondja? ha röviden leirnád .....
én ilyesmire gondoltam:
Kép
Van ilyenem mint ezen a motoron de a fénye nem szép mondjuk 1000ft?
Eladó Yamaha Yzf R125 Henger,Hengerfej Tömítés
Újonnan vásárolt,bontatlan,eredeti yamaha kereskedésből vásárolt,garanciális.
12.000 ft volt,számla is van róla de nekem még sincs rá szükségem,mert nem az volt a hiba oka!
elérhetőség:06309443603
email:konya.gergo1@gmail.com
valami jóféle robogós kötényszerű lábtakarótok véletlen nincs vérlázító módon leakciózva?