Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, nőből 3 is van itthon, így sem bírok velük Csak nehogy a motort add már el, azért is vettem a fostalicskát hogy néha tudjak Veletek menni 1-2 rövidebb távra
Miért mit szeretnél venni? Csak nem asszonyt? .....hááát beszélhetünk róla, van választék.
Mit árulsz Sanyi, csak nem az asszonyt?
Kivételesen jó árban kínált termékünk, a NOLAN új fejlesztésű levehető állú bukósisakja! Mindössze 5 db várja az extra kedvezményes árban új gazdáját. Jó hír hogy S-XL-ig,.minden méret készleten van és azonnal elvihető!
A készlet erejéig 86.900Ft helyett most: 49.990Ft-ért lehet hozzájutni.
Sajnos az akció csak erre a véges darabszámra érvényes.
És hogy miért ilyen különleges ez a sisak?
A másfélszeresre növelt plexi, egészen ritka élménnyel ajándékoz meg! Sokkal több mindent látsz a motorozás közben a tájból, a forgalomból, mindenből. Egyszerűen nem lehet érzékelni hogy egy bukósisak van a fejeden, mert a fejlesztéseknek köszönhetően a sisak szélei nem korlátoznak a kilátásban. Ez a közlekedésbiztonságban is nagy szerepet játszik! Nagyon jó minőségű, finoman járó napszemüveg is elhelyezésre került a sisakban. Mondhatni persze : Ezen a szinten már alap elvárás. De mégis a minőségérzetet erősíti ,ahogyan a teljes látómezőt betakarja a 80% sötétségű , erősen tompító E szabványos napszemüvegrész.
A szellőzése a sisaknak messze a konkurencia fölött álló!
Hatalmas légbeömlők biztosítják hogy a legnagyobb kánikulában se kelljen az izzadtságban fürdeni. Mindemellett a szélcsatornás tesztelésnek köszönhetően a sisak nem zúg, még országúti tempónál sem.
A bélés természetesen kivehető, a csatolási rendszer pedig a legkényelmesebb.
Amennyiben ezt választod ,kimagasló minőséget vásárolhatsz meg, egy hihetetlen és sajnos attól tartunk vissza nem térő akció keretén belül! 86.900 Ft helyett 49.990Ft.
Tel: 06 70 246 71 50
Aprilia Gulliver benzinszintmérőt keresek. Valakinek esetleg? Szabolcs
Szia ! Megkaptam a km meghajtot ! szuper köszönöm ! De van egy nagy gond ! Hiányzik a km meghajtó alatt levő dekni / ami fedi a lanckereket a bloknál / igy nem tudom felrakni a meghajtót ! Az nincs neked véletlenül ? Elöre is köszönöm !
Hibája nincs a tépőzár kitünően működik!
Olasz gyártmány.
Hali!
Eger mellett lakom.
A protektort soha nem használtam,csak vettem!
2.tulaj vagyok kitünő állapotban van.
Motoromat eladtam nem kell semmi,van sok holmim!
Üdv.
Interphone f4 bukósisak beszélő+mikrofon,sok sok kiegészitővel eladó!
Sziasztok!leo vince 4road kompletten eladó.hibátlan,szép hanggal!
Újra eladóvá vált régóta tulajdonomban lévő tényleg jó és szeretett hű társam. Kiváló állapotban van rejtett hibák nélkül. Az ár megbeszélés tárgyát képezi.
Szia!

A protektor felől érdeklődnék.
Helyileg hol van? Van bármi hibája?

Esetleg nem érdekelne cserébe valami vagy valamik az alábbi hirdetések közül?

1:
http://olx.hu/hirdetesek/hirde...

2:
http://olx.hu/
hirdetesek/hirde...


Előre is köszönöm a választ!
UFO gerinc proti szép állapotban 7000 Ft.
180-190 cm magas emberre.
Eladó egy PROSPEED márkájú, vastag bőr motoros nadrág a fotón látható használt, de nagyon jó állapotban, a hozzá való kemény térd-sípcsont védő protektorokkal. Csípő protektoroknak is van helye.

A dereka gumírozott. A gyenge patentot lecseréltetem kettő darab erősebbre és tetettem rá egy kiegészítő övet is. A cipzárak rendben működnek.

A nadrág a címke ellenére 52/L méretnek felel meg, azaz legfeljebb 175 cm magas és max. 85 kg-os normál testalkatra ajánlom.
(Rám is feljön 90/176, nem kényelmetlen, ellenben szoros ezért lecseréltem.)

Új, vagy újszerű Metzeler Sportec M3 130/70 R16 gumi csere értékegyeztetéssel érdekel.

Ára: 9.000,- Ft + posta
Gsxr 600-750 K4-K5 re keresek gyári hátsó lámpát...
Leo Vince 37 e ft karbon palástú,
Pro Circuit leömlő és összekötő cső Honda Crf 450-re 2008-tól 10 e ft
Pro Circuit 55 e ft
Martin rendszer 55 e ft
Akrapovic E szabványjelölés 4 csavaros 45 e ft
Akrapovic 70 e ft
Leo Vince 22 e ft
Leo Vince Scoot 20 e ft
Akrapovic, Leo vince, Arrow, Danmoto, Giannelli, Raptor, Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Eladó KOSO műszeregység.
06 30 635 9305
20.000 ft
A ruha 52-es.
Eladó Polo(német) protektoros bőrruha, kitűnő állapotban.
Irányár: 49 900Ft
Daytona protektoros bőr csizma 44-es. Szintén kitűnő állapotban, nagyon kényelmes.
Ára. 15 000 Ft
eladó DRZ vagy LTZ 400 ba való hotcams vezérműtengely!

hibátlan az áruk 30.000 Ft.
Ezek lemaradtak!
Gsf 650 hátsó sárvédő eladó.Ára 17000 ft. Nekem 2006-os évjáraton volt fent.
Van pár cuccom eladó ha valakit érdekelne!
Ktm exc hátsó lámpa, indexkapcsoló, levegőtorok
Shox bőrruha xxl méretben
Garmin ETrex H navigáció

Ezen a címen lehet érdeklődni: attila.csosz@citromail.hu