Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi az anyátok picsáját kerestek itt,ha nem adás-vétel-l foglalkoztok!
Jöttök egyesével beszólogattok girhes vén köcsögök!
Aztán csordában,már 204-től itt ugattok!
Nincstelen senkik!
Ez jókedvű kijelentésem volt prolik!
Mi van farakás csorda!
Vérre szomjaztok Isten barmai?
Még ennyi lumpen nyuggert!?
Van pár olyan ember, akiknek nagyon kellene a pszichiáter! Hagyjátok! Semmi értelme. Már akkor kell semmibe nézni az ilyet amikor érvek helyett "tetvezik"!
Hagyd Zoli!
Már személyeskedik mert mást nem tud
A reakciója volt a gond a hirdetésre még az elején, de már más vizekre tereli az egészet és durrog, mint egy gyújtásos simson
Majd kussolunk Papahjonnal együtt és elkotródunk, mert szemét mocskos, tetű banda a miénk

Rég nem volna téma az egész csak pörög rajta.
Akkor faszé nem hagyod már abba.
Nem kínoz engem semmi surmó!
Csak köhögnek a bolhák,akik,már 13 éve itt verik a motor nélküli fószerek magukat!
Már nyugdíjasok,és itt téblábolnak ez élteti őket!
Ezzel a manusszal mitörtént............kínozza az aranyér hogy ennyit morog?
Te meg tűnés az elefpére,ahová a betegszamár tesód aia is való!
Ha valami gondotok van ne moderátorkodjatok az idióta athos haveroddal,mást kóstolgassatok!
Mondjuk az anyucinál kezdhetitek!
Ha nem érdekel eladás-vétel ezzel kapcsolatos akkor Qssban legyél!
Köszi tetves!
Megfelelő ruházatban, a kellemes novemberi napok is valódi motoros élményt tartogatnak!
Az aszfaltot nem tudjuk felfűteni, de a komfortos ruházattal támogatni tudunk hogy a munkába járás, vagy a hobbi motorozás ilyenkor is teljes értékű élmény legyen!

A neoprén térdmelegítő amely megakadályozza a térdízület kihűlését most 4990Ft-ért vásárolható meg üzletünkben. A termék nagyon kényelmes, észrevétlen viselet .
Egyetlen dolog az amiből tudhatjuk , nem felejtettük el felvenni: Nem fázik a lábunk!

A szintén neoprén anyagból készült Német importból származó minőségi vesemelegítő 2.990Ft-ért érhető el, minden méretben üzletünkben. A test vonalát mindenkor tökéletesen követő termék megakadályozza a vesemedence, és az alsóháti szakasz kihűlését, benntartva a test természetes melegét!

A legnagyobb felületet takaró, hideg elleni termék a bélelt motoros nadrágokon kívül, az eredeti FYZZ magas minőségű robogós térdtakarója. A térdtakaró nem a motoron, hanem a derékrészen rögzül, így megakadályozható a térdtakaró lelopása a motorról, hiszen csak egy mozdulat és el lehet tenni az ülés alá .
Átlagos esőnek ellenáll, illetve kellemes polár belső részével megakadályozza a teljes alsó test, illetve a hasfal kihűlését.
Mindössze 9.900Ft-ért megvásárolható.
Messze felülmúlja az utánzatok értékét és tudását!

Amennyiben elégedetlen vagy a motoros kabátoddal és azt érzed valami melegebb, valami sokkal komfortosabbra van szükséged , úgy a BF AKITO Német cég kínálatából a Terra kabát most 37.990Ft helyett: 31.990Ft-ért , tesz pontot a fagyoskodással töltött időszak végére!
Extra szél, eső és hideg elleni védelem, extra láthatóság!
Aki még ennél is többre vágyik,az a BF AKITO DESERT EVO kabátot , (személyes tapasztalat 5 óra szakadó esőben =száraz felső) az az országban a legolcsóbban 49.990Ft-ért megveheti ! Magas minőségérzet, prémium kialakítás. Máshol ez a tudású kabát 100-150.000Ft!Nálunk most : 49.990!

A minőségi bélelt kordura nadrág (BF Terra) 24.990Ft-ért teljesen kizárja a hideget és az esőt, ahogy a BF többi terméke is!

A téli kesztyűkből, egységáron 9.990Ft-ért több típusból lehet válogatni. Akár -10 ;-20Celsius hőmérsékletig!

További ajánlatainkért keress minket a www.darazsgarazs.hu internetes portálon, vagy látogass el hozzánk személyesen !
Címünk: Budapest XIII. Kerület Váci út 170/A
Telefon: 06 70 246 71 50
A termékeket előzetes egyeztetés után, a Magyar posta díjszabásával, postai úton is szállítjuk.
nedobád!

olyan marad így is
Na figyu!
Te kezdted a hőbörgést egy másik tag hirdetésén.
Ő megvédte az álláspontját, hogy neki eddig nem volt baja vele és megkérdezte, hogy neked miért kell lehurrognod őt emiatt....

Rágódtál rajta még egy darabig, ennek nyoma van az előző oldalakon.

Nem hirdetek semmit!
Le is tojom, hogy ki, mit és hogy árul. Úgy adja el, ahogy akarja. Mi gond lenne ezzel?

Most meg velem kezdesz kötekedni és besértődtél , mert valaki leírta, hogy ne rágódj mások hirdetésein feleslegesen.

Kiszálltam!
Valami cuccod eladó?
Vagy köhögtél?
De okos vagy húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú....
Te pl.mit kóvályogsz itt?
Sacc/kb én is.
én kb fele ennyiért gondoltam úgy ahogy a képen van
Én e-bayen nézegettem, de ott nagyon húzós árak vannak. Én ennél jóval olcsóbban adnám. És az e-bayes állapota háááát hogy mondjam.....
http://www.ebay.com/itm/Front-...
Azért kérdezem, mert nekem is van eladó, és még nem sikerült beárazni
A teljes hossza 44cm viszont a szemtávolság 41cm. Az ár:
http://www.kepesmotor.hu/teles...
Ne haragudj, rosszul fogalmaztam. A hátsó teló érdekelne . Teljes hossza és még mindig az ára érdekelne (te vagy az eladó ).