Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Motoros ajándék ötlet

Nem kell feltétlen hozzáértőnek és vastag pénztárcájúnak lenni ahhoz hogy motoros ismerősödnek-barátodnak-kollégádnak kedveskedni tudj karácsonykor!
Az olyan vicces ajándékokkal mint a motoros mamusz, vagy a lábtörlő biztosan nem
hibázol hiszen valószínűleg mindenki értékelni fogja a derűs apróságot.
A lábtörlő 3990Ft, a mamusz 4990Ft-ért vásárolható meg üzletünkben.
Kérésre, postán is elküldjük a kiválasztott terméket.
Érdemes körbenézni honlapunkon, hátha más termékünk is elnyeri tetszésed!
A honlap itt elérhető: www.darazsgarazs.hu
Üzletünkben ajándék utalvány is váltható tetszőleges összegben!
Üzletünk a XIII.Kerület egyik legforgalmasabb részén található és a 3-as metróval is könnyen
Megközelíthető.
Pontos cím: Budapest XIII.Kerület Váci út 170/A
Amennyiben bármilyen kérdés felmerül, telefonon is készséggel állunk szíves rendelkezésedre.
A napi aktualitásokról a facebook-on is értesülhetsz amennyiben jelölsz minket!
Keress minket a facebook-on a következő néven: Darazsgarazs Motoros Bolt
Az üzlet telefonszáma :06 70 246 71 50
Ha Shoei-t nézzük alapul,akkor L-s méretű!
Szia!
XL-s,és 45e.,ha érdekel.
Megkímélt,egészében karcmentes ez egy 2. sisak volt a Shark mellett!
Üdv
Szia ! Tegnap irtam sms -t ! Lécives irj ha postázod a csomagot ! Elöre is köszönöm !
Sziasztok!

Feleségemnek vett, de túl nagynak és nehéznek bizonyult Kymco Grand Dink 250 eladó!
Kymco Grand Dink 250
06209238057
Látom már Xl-es sajna nagy! Pedig ilyet szeretnék.... szóval megtaláltam a méretét , nem szóltam semmit :))))) max annyi: hogy én sem utalok előre senkinek semmit :)) de ne költsük fel az alvó oroszlánt!
Szia a sisak milyen méretű és mennyi az ára?
Pirelli Diablo Superbike, gumik párban újszerű állapotban, 120/70-17 első és 190/55-17 es hátsó 5mm es mélységben a kopás jelző párban 24e ft.
2003 gyártott Honda VFR 800 Vtec sport túra motorhoz műszerfal olcsón eladó! 15e ft.Verseny lábtartó több tipusra! Minőségi állítható magasság, konzollal váltó rudazattal, fékpedállal, olcsón eladó. 25/ pár. Delorto PHBE 34 es karburátor olcsón 8000ft ért eladó!
Meghajtót és a szivatot azonnal vinném ha ideadod 5.000 ft ért !? Adnál valami elérhetöséget ?
Kawa zxr250 gyári hátsó idom eladó!
fejidom 5000 , meghajtó 4000 , szivató 2000 , a hűtőt nem néztem meg ma megnézem
még egy kérdés:
ha repedezett az javítható? nem lyukas csak repedezett
egyben van a légszűrőbox és az a cső ami rámegy a karbira
Szia ! Nem kaptam meg a képeket :(
Sziasztok!

Eladó lomok...elérhetőség a profilomon, a típusokra rá lehet keresni a bővebb infókért.
Üdv!
küldöm a képeket este
azokra sajna nemtudok gyógyírt, csak a karbisor és levegőszűrő közötti összekötő csonkokat tudom javítani.
henger és a karbi köztit nem?
nekem azok mennek szarrá, elválik az alumíniumtól a gumi rész
motordatát keresek, ha valaki tud kérem szóljon!
Sziasztok!

Régebbi típusú motorok bekeményedett makacs szívócsövének(karbisor és a levegőszűrőház közötti rész) olcsó, szakszerű, időtálló javítását vállalom.
ha lehet telefonon érdeklődj!
+3630/531-1231
Há nem ezt mondom?
"Bármilyen motorra".

Nem robogóra,motorra.
a robogó nem motor
tőlem okosabbak szerint amin úgy ülsz mint a budin az nem motor
A kiírás úgy szólt."Bármilyen motorra".