Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kis Köcsög!

Mire vered itt magad?
Nehogy idegrohamot kapjál kis balek,mint ez a Hókusz-Pók!
légy szíves ne zargass a hülye hozzászólásaiddal, nem érdekel az alpári gondolkodásod és viselkedésed ( jó a profilképed, illik rád ) ) . akinek nem tetszik a feltételem az ne akarjon tőlem venni semmit. részemről ez volt az utolsó hozzá szólás " kisfiam ".
8 éve rendelek,adok-veszek!
Még soha nem volt ilyen problémám!
Kicsit alaposabban,mert nem a havernak adod el,hanem idegen vevőnek!
Minimum 1 e-mail-s név,cím,telefon!
Le tudod informálni a "fészbukról"!Pölö
Szép estét
Kishaver!
Nem lenne probléma,ha gondolkodásra használnád a fejed!
Net-d van az van!
Kérd meg a leendő vásárlót,hogy névvel címmel telefonszámmal kérje tőled az árut!
Akkor nincs olyan,hogy nem veszi át,mert feljelentheted!
1000X rendeltem már nete-n,és tőlem is!
Ez így működik!
Nem leugatni kell a másikat,hanem arra használni a bogyód,amire rendeltetett!
Tehát gondolkodásra!
Nagyon balek lehetsz kisfiam!
06 30 635 9305
Akrapovic, Leo vince, Arrow, Danmoto, Giannelli, Raptor, Micron, Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben, Privátban vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Sziasztok,lenne egy fzr 400 blokkom eladó állapota:Gyengécske.Valamint egy fzr 400-hoz való karbisorom membránok kb.1000km mentek benne a karbi jó állapotú nem lóg semmi benne és nem sziv farsot.06306636816 Csere érdekelne fzr felső villahíd amibe bele lehet fogatni az egyenes kormányt.Valamint r6 vagy gsxrr farokidom.
az ilyen "emberek " miatt írtam, hogy csak akkor adom fel utánvéttel ha előre elutalják a postaköltséget oda-vissza, mert már jártam úgy, hogy az illető meggondolta magát és nem vette átt a csomagot. ilyenkor a feladónak kell kifizetni újra a postaköltséget ha vissza akarja kapni amit feladott. a hírdetésről meg vannak képek a megfelelő helyen, de ha kell valakinek akkor külön küldök is : http://www.kepesmotor.hu/motor...
még valami ha nem okoz gondot akkor többet ne írjál nekem.
köszönöm
további szép napot.

további szép napot
Mit irkálsz te össze-vissza előre posta,hátra küldés,meg tudja a jó Isten?
Bakker,ha valaki megveszi a semmit,mert fotó nincs!
Mi lenne ez?
Retúr csomag?
új állapotú GIVI doboztartó és platni SUZUKI SV650-RE 2003-tól 25 000 ft. külön is eladó akkor tartó karok : 20000 ft, platni 8000 ft. postán is elküldöm előre utalás után vagy utánvéttel de akkor a postaköltséget oda-vissza előre el kell utalni.
Sziasztok!

Yamaha Jog Next Zone alkatrészek, illetve feleségemnek vett, de nagynak és nehéznek bizonyult Kymco Grand Dink 250 eladó!
Yamaha Jog Next Zone és Kymco Grand Dink 250
Piaggio sfera 50ccm-es robogó gyújtáshibával,egyébként jó állapotban 30e ft-ért eladó.Képek mailben.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Valaki el tudna vinni engem Budakalászról Tarjánba illetve onnan hazahozni egy motort üzemanyag költség árban kb. oda vissza 120 km.

Köszi, fontos lenne!
Cserébe 4 GB DDR3 1333 memória kellene... esetleg hátha keres valaki videjókarit. de el is adó...

GTs-450 1GB DDR3 DX11
Vadonat új, garanciális 2 Terrás Samsung D3 Station külső winchester eladó papírjaival, összes bontatlan kábelével. Ára: 25.000Ft fixen. Érdeklődni: 06-20-74-55-046 / kadar96@freemail.hu
Yamaha Jog 2 db egy áráért eladó. Az egyik jó állapotú gyári festésű, a másik alkatrésznek. Ár: 40,000Ft
Sziasztok! Eladó Cbr 1000rr Sportkipufogó előtte 600 rr en volt úgy tudom! Hangos, de legalább nem halk! Ár:24.900 Huf 06/20 4606391
Probiker cipő 43-s, használt eladó!
4500 Ft.
Forcefield Race Lite Protektoros felső
54.990 helyett most pár db erejéig: 24.990Ft
Tel: 06 70 246 71 50
CSAK A KÉSZLETEN LÉVŐ DARABOK KERÜLNEK ENNYIBE!
Eladó német, Polo márkájú bőrkombi. Térd, váll, könyék, medence, kemény protektorokkal. Alig használt szinte új.
Eladó lett szeretett Aprilia MX 125 SM
a Motort Cserélem Yamaha Grizzly-re , természetesen ráfizetéssel, de csak rendszámos érdekel !
http://www.kepesmotor.hu/april...
Van egy pár eladó cuccom, ha valakit esetleg érdekel.
- Universalis fejidom lámpával (új) de kicsit karcos 5000Ft.
- UFO alu. betétes kézvédő (használt) 22-es kormányhoz 5000Ft.
- Kawasaki fékkar (Új - KX80 88-93, KX125/250 88-92, KX500 88-93, KDX200 89-94, KDX250 92-94) 1000Ft.
- Kawasaki kuplungkar (Új - KX-KDX) 1000ft.
- Protektor ing, keveset használt(a könyökénél a hálón van egy pici szakadás) XXL-es méret. 8000ft.
(A protektor ingről a netről szedtem a képet, de pont így néz ki, kérésre küldök képet.)
Eladó egy új garanciális JP-Moto YT7B-BS gondozásmentes slim robogó akku. Szűz, száraztöltött, nincs még felsavazva.

Ára 4.000Ft
Előre utalás után postázva: 5000Ft
Utánvéttel postázva: 5500Ft