Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akrapovic, Leo vince, Arrow, Giannelli, Raptor, Yoshimura Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
SOS keresek Honda XR 650R-re Mikuni TM 40/42 karbit ( csak működő jó állapotú érdekel)
Sziasztok!

Eladóvá vált egy Honda Dio vázba épített 100 ccm Peugeot Speedfight 2T blokkos robogó:
Honda Dio 100 ccm
Köszi a választ. Nekem sajna nem jó.
ET30
szia
4x100-as
opel astrán volt ...
nem ütnek...
ha valakit esetleg érdekelne van felesleg 18-as 5x112 es et 35-ös matt fekete peremes rondell német alufelni 245-40 es gumikkal
Eladó 1 szezont használt Bering nyári kabát:
http://km-3.jspcdn.com/p/14/11...
183 cm és 93 kg mellett kicsit lazább, kényelmesen viselhető.
Teljesen gyári, újszerű, 1 szezont használtam, tökéletes állapotban. Eladás oka, a több mint egy éves motornélküliség, ami sajnos egyenlőre marad behatárolhatatlan ideig.
Ár: 20000 ft
Szia! Mi a felninek az osztóköre, és mennyi az et száma? Milyen autón volt? Nem üt egyik sem?
Gaerne SG12 44-es 50ezer Ft, meg egy rakás mindenféle ELADÓ:

http://olx.hu/hirdetes/gaerne-...
Eladó a képen látható Gopro HD Hero 2 az alábbi kiegészítőkkel:
LCD back+tokok,
csuklópánt,
a képen látható rögzítőfülek.
Ára: 65.000 Ft.
Érdeklődni mailben vagy telefon, +36309396943
érdekel valakit egy ilyen fotomasina?
linkű
15ért megválnék tőle
megvan minden kacatja még a doboz is
alig volt használva, sérülés nincs rajta csak itt-ott lekopott-megmattult a széleken-sarkokon a szín de nemigen lehet észrevenni
ha komolyan érdekel valakit szerzek egy másik gépet aztán körbefotózom
egy hibája van hogy néha(leginkább hidegben) elveszíti a fókuszt ekkor ki-be kapcs vagy mód váltás és utána teljesen jó
ezt már új kora óta csinálja és elég ritkán
pl:
De lehet hogy meg van csak ebben a helyzetbe az a kérdés hogy tartja-e a árát vagy inflálódik , ,
Fejidom eladó új állapotban.
15 e ft
06 30 635 9305
Ha valakinek ilyenekre lenne szüksége, akkor...
lassan 5 éves hirdetés.....
Hali KTm sx125 dob megvan még ! ? Ha igen engem érdekelne ! Köszi Attila
Keresek honda cbr f2 kerekeket,csak a kerék kell adnék érte cbr f4 nem katalizátoros kipufogót.minimális hullámosodás van rajta de egyáltalán nem vészes,
Szűk fazonú, 56-os (inkább 54-es) Berik Kawazöld, kétrészes bőrgúnya, és 46-os (44-45-ös lábra) Puma csizma eladó! Ha nem venném fel, sms-ben, mail-ben érdeklődjetek!

A hirdetést itt találjátok.
ok
ill még egy kérdés...fém az egész?
Emailt írtam!
Értem...
Érdekelne...
Nem jársz Baján véletlen ? Ott összefuthatnánk ...