Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hívj a 70/500-8881-es számon és megbeszéljük.
az nincs
Eladó egy 3-4 alkalmat használt, hibátlan, szinte új, 58-as BERIK bőr nadrág (35 ezer ).
Értem ! Akkor hütőd az nincs ?
Egyben lehet hogy érdekelne az Fjr 1300 ,mi az ára?és esetleg beszámitanátok egy 1996-os Yzf 1000 Yamahát?hasztnáltaúton több adat
Stricikanegér !S.o.S kellene a segítséged Ebay rendelés ügyben....

Üdv: TLBguru
Zx 12 Motor bontott alkatrészei ELADÓK.
Érdeklődni a 70/500-8881-es számon lehet.

FJR 1300 motor egyben vagy alkatrészeiként ELADÓ.
Érdeklődni a 70/500-8881-es számon lehet.

FZR 1000 Motor bontott alkatrészei ELADÓK.
Érdeklődni a 70/500-8881-e számon lehet.

ez van 3000/db
Gondolom tölt.
Csepegve.
Vödörből.
Szia!
Személyesen van csak mód vásárolni nálatok?
Mostanában nem leszek pesten, max jövő hónap vége felé.....
Csepp töltő érdekelne, ami 3999-ft-ért van nálatok.

Visszajelzések vannak róla mennyire jó?
Szia ! Vizhűtő termosztáttal és ventillátorral ! Kormány kezelő szervek ! A blokhoz még nem tudom hogy mi kell az az ünnepek alat lesz bontva !
Akrapovic carbon bilincs eladó bolti ár feléért
06 30 635 9305
Eladó!
Leo Vince Carbon 3 csavaros
sportdob@gmail.com
Cserélném motoromat 250-350-400 as 4 ütemű endurora! Akit érdekel kérem jelezzen! tkorcz9@gmail.com
Jaja ezt tudom, csak automatás kp felvételre van napi limitem. Láttam a k6-ost, elég szép. :P Következőnek én is k6-ost szeretnék és szintén kék fehérben.
Szívesen, egy márka és típustársnak ez természetes :) Egyre figyelj, nem tudom, milyen értékben akarsz rendelni, de a lényeg, hogy ha van érték korlátozásod a kártyán akkor maradj az alatt, vagy vetesd le róla a korlátot a bankban.
Ez egy igazán jó hír. Legalább biztos vagyok benne, hogy jó a kártya. Főleg, hogy nekem is olyan van. Na még egyszer köszi!
Nem kell dombornyomott, ez nem Amerika :) én is sima mezei Erste-s Visaval fizettem.
Hali!
Köszi szépen a segítséget! Azt hittem macerásabb a dolog. Nekem marad az utánvét, mert nem dombornyomott a kártyám. Mondjuk volt ahol tudtam fizetni vele neten.
Szia! Én az elmúlt 2 hétben pár dolgot rendeltem (ruha, kesztyű, sisak). A menet a következő. Beregisztrálsz, kiválasztod mit szeretnél venni (méret, szín, ha szerencséd van akkor elérhető amit választottál), berakod a kosárkádba. A fizetésnél én bankkártyával fizettem, egyrészt így hamarabb ki is szállítják, mint utánvétellel és plusz költség sincs (csak a szállítás, a ruha plusz kesztyűért 10eurot, a sisakért ha jól emlékszem 7et fizettem, mert azt máskor rendeltem). Levonják a kártyáról a pénzt, kapsz emailt mikor ők átadták a UPSnek (kell pár nap mire beszerzik a gyártótól), ezek után az emailben benne van a csomagszám és a link amint nyomon tudod követni merre jár a csomag. Kérdezz nyugodtan ha valami még érdekel.
Eladó cuccok...kell a pénz sajna :(
mire volna még szükséged
Rendben ! Jo lesz ! Várni fogom ! Milyen alkatrészek volnának még a CBR 250rr hez ?