Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szezonvégi ruházati és bukósisak akció a fehérvári Kawasakiban
10-60% közötti leárazás sisakokra, ruházatra, dec. 31-ig, vagy amíg a készlet tart!
Szia!
Nem tudom milyen áron mennek ezek, írj egyet Te a zoltan.pal.1985@gmail.com-ra
Szia!

A felső villahíd alja és az alsónak a teteje között a távolság 18,5cm. A felső vastagsága 3,6cm az alsóé 4,7cm.
Nem tudom milyen áron mennek ezek, írj egyet Te a zoltan.pal.1985@gmail.com-ra
Hali!

Mi lóvé egy ilyen első futómű?
Meg te is
Ha nem tetszik, ahogy hirdet, lépj tovább és ne akadj fenn rajta.
Szia! A teló érdekelne. Mit kérnél érte? Valamint a két rögzítési pont távolságát meg tudnád mérni (DR650-be szeretném berakni)?
Megvehető maradék ruházat.
k.lali !
A mondat szerkesztése,és helyesírása az ember tükörképe!
Értem.
a bergem már eladtam , így ezek nem ...
Szerintem is!
Ott ecsetelje,ahol kell!
Több féle van.Van nagyobb kisebb de kb egy kutya.
Én régen az Sv-n és a Gixeren is cseréltem de semmi különbség érzésre még pályán sem.
Ezek a kormányvégsúlyok, milyen anyagból vannak? Kb egy nagyságrendbe esik a gyáriak súlyával?
Sziasztok!

Van pár új eladó cumóm!

TL1000R sötét plexi,CBR 600 F2 sötét plexi,

CBR 1000rr kormánycsutka befogóval(50mm-es más típusra is jó)

Arany színű 4db-os lábtartó szett alábbi típusokra:
GSXR 600 1997-2005
GSXR 750 1997-2005
GSXR 1000 2001-2004
SV1000S 2003-2008
SV650/SV650S 1999-2008
TL1000S 1997-2003
TL1000R 1998-2003

Arany racing fék-kuplung kar:
2001 Suzuki Bandit 1200 GSF1200 S-re is

2012 Suzuki GSX1250FA ABS
2011 Suzuki GSX1250FA ABS

1999-2007 Suzuki Hayabusa GSX1300R

2003-2007 Suzuki SV1000
V-srome Dl 1000 2003-

Arany kormányvégsúly,Emelőszemes tengelyvég gomba,...
Elérhetőség az adatlapomon.
Sziasztok! Van egy eladó doboztartó konzolom aprilia sr 50-re!
részemről befejeztem, válaszra sem kellett volna méltatnom az úriembert.
A gond ott van, hogy sokan az oldalon ha valami olyat olvasnak , ami nekik homlok egyenest ellent mond a saját maguk által működő dolgoknak, akkor lehurrogják vagy beszólnak.
A gondolat sem merül fel, hogy esetleg másnak meg így működött és így vált be.
Miért van ez....fene tudja
Utánvéttel is belehet szopni meg előre utalással is egyaránt.
Az indoka, hogy előre adat egyeztetés és fészbukon lekémlelés röhej.
Kamu adatokat adok meg és címet ,.. a facén meg nekem sincs se egy kép meg infó rólam, mert nem mindenki ökör mód oszt meg mindent magáról. Itt már meg is dőlt ez a szép magánnyomozós gondolat és nem megy vele semmire.

Mindenki úgy csinálja ahogy akarja. A sérelmeket meg ecsetelje máshol mindenki.
Szia!
Ezek közül valami érdekel? Van még villahíd+kormánycsapágyak, hátsó lengőkar, tank stb...
Anyáddal beszélj így te lecsúszott köcsög Aia!
Egyébként problémáddal fordulj a Képes-motor "Jogász válaszol"rovatához,és nincs félreértés!
A te lelki problémád,és csalódásod a kutyát nem érdekli!
A vásárlói törvények ugyanúgy vonatkoznak ide is,mint a Web áruházakra!
Ez leegyszerűsített dolog,hogy a te 2 IQ-s elmédben derengjen valami!
szia
nem akartam az egésszel foglalkozni de mikor egy ismeretlen a vak világból elkezdi ócsárolni az embert akkor arra reagálni kell valamit. úgy adtam fel a hírdetésemet, hogy utánvéttel csak akkor küldöm el ha a postaköltséget elutalja a vevő. sajnos úgy jártam, hogy elküldtem az index búrákat a kedves vevőnek aki meggondolta magát és nem vette át a csomagot. vissza jött nekem, de én csak akkor vehettem át a postán miután kifizettem a visszaküldés árát is. 2 posta költséget buktam, erre tanácsolták a postán, hogy a posta díját utaltassam el előre és a vételárból vonjam le és egálban vagyunk, ennek viszont az a hátulütője, hogy ha elveszik vagy sérül a csomag akkor a csökkentett árat veszi figyelembe a posta ( ez a feladó problémája lesz) de erre eddig még nem volt példa. azóta így küldök mindent. van akinek nem tetszik de akkor Ő nem veszi meg és ennyi. nos ez nem tetszett a kedves úriembernek aki ismeretlenül írta a szintjének megfelelő hozzászólásokat. utánvéttel is bárkit átlehet vágni, hogy nem azt küldi az eladó amit hírdet, ez a vevő részére mindenképpen rizikó. részemről ezzel befejeztem, bár biztos lesz még egypár értelmes hozzászólás.
Anyádba is belekötnél,ha lenne!
Takarodj te meg a dumáddal a disznóid közé a elefpére!