Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok.kombi passzatot adnék cserébe valamilyen nagy motorért.az auto ára 330.ezer.kb 80 kéne kézbe.estleg rendszámos tuareg 125 is szobajöhet.de minél nagyobb ha lehet.csövi.06 20 370 42 37,dénes
Egysebességes nem, de láttam már nagyon gyors babettát is olyan 2t cross hanggal.
Sziasztok!

Eladó egy Honda CBR 125R (BUDAPESTEN MEGTEKINTHETŐ)! 2006-os, 2300km van benne! Repsol mintás, szervízkönyv,2 gyári kulcs, puig "verseny"plexi, fémfékcső, mini irányjelző + (gyári plexit, irányjezőt és a fékcsövet is adom)! Fényképet tudok küldeni!

Részletekkel kapcsolatban email: nagyjuhakattila@index.hu illetve mobilon: 06 20 469 5414

IRÁNYÁR: 550.000 HUF
szelekt attól függ hol meg kilyét!
Szólj energiának majd az eladja,
energia ingatlannal is foglalkozol?:):)
sisti!4 találtam bukót ujonnan küldtem neked linket is! és ez tuti gyerek méret!
Aprilia Pegaso szép költségmentes állapotban eladó, vagy kis ráfizetéssel nagyobbra cserélhető.
erre befizetek ha ez megy annyit esetleg elmentek melleted 85-tel méghogy babetta 85-tel megy tudod kit etess
Sziasztok , eladnám 2005.5.26.-ai Aprilia Rs 125-öm 1800km-er van benne piros feket. ha valakit érdekelne esetleg : thedel@freemail.hu-s e-mailra írjatok . Üdv
Na, jó... túlóztam a kilencvennel, de autóval mentek mellettem és az 85 kim/órát mért. Lehet ki lehetne hozni a 90-et
Bocs,de egy babetta 90-et megy!?!?
amúgy az ára 20k reális.
Sziasztok !
Eladó egy egyebességes piros, (azt hiszem "86.os évjárat) babetta. Simán megy 90-et. (Eredeti nevén: Suzuki GSX-R 50 Babetta, yoshimura kipöffentő ) Árban én 20.000 FT-ot gondoltam érte, de nem riadok meg attól sem ha valaki többet szeretne adni érte.
Közértben nézd meg.
Vagy a tescoban.
Bocsi hogy ien hülyeségekkel zavarlak titeket,de nem tugyátok hol lehet venni a bukó alá maszkot? Nagyon fontos lenne! :D Kacsa voltam Leveleiteket várom ide: gumikacsa005@hotmail.com köszy skacok
üdv! eladó gsxr 600, piros , 2005-évj., sportdobbal, 2009-ig vizsgával, sz.könyvvel, gyári kulcsal, 15000 km-rel, ir ár. 1.280.mft, esztétikai hibával. 0620/992-4528 v.0620/598-2538
Sajnos ,elkelt!
Van nékem is pár eladó cuccom:
AGV buksi 1 éves (Bull dog mintás) + 1 plexi
56/54 es fekete full protektoros férfi bőrruha
egy vadi zsír nő kordúra ruha.
Akit érdekelnek a részletek mail címem az adataim között, tutira megeggyezünk!
Aprilia Pegaso 125 ös motorkerékpár, szép állapotban felújítva eladó. Ár fix 275000 Ft.
Sziasztok!

Eladó egy Honda CBR 125R (BUDAPESTEN MEGTEKINTHETŐ)! 2006-os! Repsol mintás, szervízkönyv, puig "verseny"plexi, fémfékcső...stb! Fényképet tudok küldeni! Részletekért email: nagyjuhakattila@index.hu illetve mobilon: 06 20 469 5414!

Irányár: 550.000ft
hi!
vectrámat túramocira cserélném!
veszprém megye
csabesz@totalnetwork.hu
20/3240-336
Sziasztok!Tuareg "Windre" érdekelne ilyen hátsó lámpabúra,mint a képen,ha valakinek van egy felesleges vevő lennék rá! köszi előre is! Mindenkinek széles utat!
Hy jinike!Esetleg pár élesebb kontrasztú képet szabad látni a vasról...meg egy-két bővebb paramétert leírnál? köszönöm előre is.... ha e-mail egyszerűbb,akkor légysz erre írj!
pizzafuti001@freemail.hu
Előre is köszönöm!
Szia. Csak ezekkel a termékekkel foglalkozom!
Szia. Elvileg minden cucc olcsóbb mint a bolt. A sisak átlag 5 ezerrel, protektort nagyon nem látok ilyet máshol, a kézvédő is olcsóbb valamivel, pontosan nem tdom, boltfüggő. Mi érdekelne?