Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali !

Semmi papír nincs róla ?

Mit szólsz egy full gyári SR-hez 1 hónapos komplett kuplunggal és 30pénzhez ?
Helló Mindenki!
Mai nap folyamán hozzájutottam egy 1986-os 150es MZ ETZ-hez, ami kissé ramaty állapotban van,de fejembe vettem hogy helyrehozom. Sajnos a blokkja majdnem hogy kuka, ezért szeretnék bele egy komplett blokkot. Esetleg ha valakinek van, kérem ne fogja vissza magát és jelentkezzen ;)
Üdv: Viktor
Most látom csak elég messze vagyunk egymástól, így tárgytalan.
Eladó:

2 db 165/70x13 -as nyári gumi felnivel
4 db 175/70x13-as nyári gumi felnivel
2 db 165/70x13-as téli gumi felnivel
2 db 165/70x13-as téli gumi felni nélkül

kérésre küldök képet, érdeklődni privátban.
Küldj képeket-infót!
Hhello rieju rs2-t nem számolnál be?
ár: 14k , lemaradt
Mugen L méretű, korrektül protektorozott újszerű kesztyű eladó!
Kemény protektorok kézfejen, ujj felett. Bőr.
Kb. 2x 3x volt rajtam, tényleg új állapotú kívül-belül.

Ár irányár, komoly vevő esetén megegyezünk.
Próba, személyesen Pécs és környékén. Ha kell postázom is.
érd: 30 586 7835
Helósztok
Eladó egy kawasaki ZX 12-es üléspúp, árat megbeszéljük
Eladó egy Cafe Racer Timeless bőrnadrág, 50-es méretű, jó állapotban és jó áron!
http://www.kepesmotor.hu/bor_n...
Kawasaki ZZ-R 250-es motorhoz új hengerfejtömítés bontatlan csomagolásban eladó!
érdeklődni a 30/210 49 31 es számon lehet
Eladnám Airsoft AK 47 tactical típusú fegyverem!null játékos, használatlan. teljesen hibátlan állapotú esztétikailag és mindenhogy. az eladásának oka, kihasználatlanság.
Sziasztok! Eladnám Simson Schwalbe motoromat! Így vettem, de ez a Schwalbe nem az én világom, nekem nem tetszik, nézegetni meg nem akarom
Az ára alkuképes, de ennyi pénzért biciklit nem kapsz, nem hogy egy JÓ motort!
Képeket nem teszek be róla, itt a hirdetés: HIRDETÉS LINK
Eladó JVC-Gz-515, JVC Gz-vx715-ös full HD videókamerák. Full HD 1920x1080 AVC HD HDMI x.v.colour K2 technology Dolby Wifi. 70000 és 80000 forintért (60%-os ár) elérhetőségek az adatlapomon.
Csere-berélném Mito Evo-mat!A moci jó,azonnal motorozható!
KP-ra 200 ezer,beszámolnék 50-es Supermoto-t,jobb robogót!Árában
06307730747
Eladó jó állapotban lévő UFO Scorpion protektoring, városban motorozóknak kötelező darab. 25000 Ft
Eladó a képeken látható motodetail nyeregtáskám. Kb 20 kiteres, van hozzá ízálló huzat.kb háromszopr volt használva a fogantyúján még rajt van a fólia.Kérésre képet küldök.ár 15.000ft
hát nekem a fazeren szelepállítás (nem csak kontroll ,20 szelepes!)és karbiszinkron volt egy huszas prop-tech es cuccal ... Gyálon Pest mellett! Profi szakinál!
Hali!
El tudnád privátba küldeni az elérhetőségét a szerelőnek? Kéne csinálni pár dolgot a motorom és szerelőt keresek.
Elérhetőség az adatlapomon.
Előre is köszi.
sziasztok!
DL650 k7-hez keresek:
gyári plexi (akár füst színű normál méretű plexi is),
bukócső (A legnagyobb érdekelne),
gyári kézvédő.
szerintem te csúnya vagy és neked drágábban csinálják
Hali,nekem 5000ft volt.Tolna megyéről beszélek.Ha kell elküldöm a tel.számot privátban.Bejelentkezel,megvárod,és ennyi.Tökéletes munka,nem gányolás "slaggal-seprűnyéllel".Soha többet nem megyek máshoz,ajánlom!
ja, és már nem a pálcás meg órás-remegős megoldással...
Ez azért motor típustól is függ, de innen indul valóban.......amelyiknél kell egy csomót bontani ott mehet feljebb...