Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Valaki közületek nem tudod dugattyúra az összes gyűrűt szerezni? mert itt Hódmezővásárhelyen senki nem tudott nekem segíteni, gondoltam hátha itt van valaki aki tud amúgy egy Xtz660 van szó.
Oké! Annyira nem sürgős! Addig is járatom a kicsikét!
Eladó Arlen Ness bőrruha mérete 48-as (65-68kg 170cm )
http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
Harmadik.
Nézegetem a motorod
Remélem minél előbb kifizet a biztostó .Mert akkor meg nézném a mocit Első gazdája vagy ?
Sajnos meg kell válnom tőle...
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Eladó!
Aprilia Af1 50 Futura minden alkatrésze eladó.

Kormány,blokk,henger,karburátor,futómű,kerekek stb.
Tommaselli alu cross kormány eladó.22mm-es.
Jó állapotban,nincsen hajolva stb.

Ára: 5500Ft.
Nekeeem jövőre
Én a megadott szöveget tettem ide ki ....én megértem amit írtál, de kérlek ha érdekel mármelyik is tőle kérdezz! Telefonszám ott van! És a neve! megtalálod őt a face-n, és mindent leír neked! Még lehet odaadja 35 ért!
Ja mostmár látom, alul ott az ár, hát apám, Lóránd haverod nem viccel ez a bukó újonnan 79ezer, Ő meg 70-ért akarja eladni a használtját?
olyan 35-40-et ha érhet, Én 40-et már lehet nem adnék érte ha jó lenne a méret, 35-öt ajánlok érte ha M-es..
Csak hogy értse Lóránt haverod is a használt árakat, itt egy 150ezres bukó használtan:
Arai RX-7
A cuccok sajnos nem az enyémek!Ne haragudjatok, ennél több infóval azon kivül amit leírtam róluk a képek előtt, nem tudok szolgálni! Ezért van ott egy telefonszám akit érdekel! Vagy Nagy Loránd a cuccok gazdája megtalálható a facebookon is!
exo-1000-es? Méret, ár?
Utolsó képek....
még több kép az eladó cuccokrók
További képek
Kihasználatlanság miatt eladó korához megfelelő állapotban lévő 1999-es évjáratú Honda VTR 1000 Fise Storm motorom 680.000 Ft.- Friss műszaki, frissen cserélt olaj, új fékbetétek, felújított teleszkópok, 80 %-os gumik. Extrák: Shark sportkipufogók, eke spajler túra plexi, ledes indexek, vissszapillantóba beépített indexek, ledes féklámpa, Givi hátsó doboz ( Adom az eredeti dobokat, indexeket stb)

Továbbá eladó
Berik Titánium 2 részes bőrruha (54-es) 70.000 Ft.-
1 éves Scorpion Exo bukó (beépített napszemüveg) 70.000 Ft.-
KBC Karbon sisak 28.000 Ft.-
Spidi vereny csiszma 18.000 Ft.-
Shox protektoros kesztyű 12.000 Ft.-
Polisport térdvédő farmerhez (új) 12.000 Ft.-

Nagy Loránd 06 20 445 7139
http://hasznaltmotorok.hu/hirdetesek/61695/mz-etz-125
El kell , hogy adjam az MZ-t mivel szeretnék nagy A jogsit! Jövő tavasszal terveztem , hogy leteszem , csak mivel a kedves kormány így kib*szott velünk , ezért jövőre a korhatár miatt le sem tehetném! A pénz is úgy volt , hogy tavaszra lesz meg , ezért most nincs , és azért adom el , hogy valamiből legyen a jogosítványra! Nézzétek-osszátok meg! Köszi és üdv: Imi!
Shoei XR1000 Cryptic, \"L\" méretű. Sajnos nekem nagy lett ezért eladó. A belsejét kimostam, az arcpárnákkal együtt. A külső részt letakarítottam és a gumi részeket szilikonnal leápoltam. Email-t naponta nézek, de telefonon is lehet nyugodtan hívni. Esetleg csere érdekel \"M\"-es Shoei sisakra. 45.000
Shoei X-Spirit sisakomhoz keresek bogárhálót és orrvédőt!
Berendeltem egy 70es hengert hozzá ami még nem érkezett meg.
Lóvé helyett mehet az is mellé