Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dobozában van...ezek meg kétlem
Inkább egy normális motort vennél amihez vannak oldaldobozok gyárilag,nem te nem hanem buzulsz,én meg majd hegeszthetem a nonfango álványokat
Suzuki Bandit 650es blokk kompletten eladó! 20000 km-t ment!
figyi mondj rá egy árat neked mit ér meg mien motoros cuccod van érte?
Hiho! Nonfango oldaldobozokat keresek reális áron. Az is jó ha valaki tudja esetleg hol lehet beszerezni újonnan mert én nem találtam
Helló! Van egy 160-as új akril kádam kis hibával! Elviszi valaki? Biatorbágyon van!
Ide is felraktam, de nem kell licitálni, csak írj, ha kell! Vatera link
Helló Seftes! Az a kávéfőzős konyhai csoda mennyi lenne? Milyen állapotban van? Csere motoros cumóra? Üdv,
hello érdekelne alkatrész a malagutibol ha meg van még a beruggo tengelyhez valo rugo (ami vissza emeli a beruggó kart) és esetleg ha lehet akkor kuldenél képet a meg maradt alkatrészekröl?
Elöre is köszi
UFO Scorpion protektor ing eladó. Esés-borulás nem volt vele, pakolásból adódó néhány karc található rajta. Szakadás nincs a hálón! NEM GAGYI "OCCÓ" UTÁNZAT! Vesevédővel, levehető kulcs-csont védővel. Méretileg L-XL, testsúly annyira nem számít, mivel elég jól állítható, de inkább magasabb emberre való! Kategóriaváltás miatt eladó! Ár: 15.000 HUF , posta játszik! Érdeklődni, infók, képek: miki2550x@gmail.com
Oké, ha be tudnám valamibe tuszkolni, akkor felőlem mehetne a posta is, de a legtutibb ha felpróbálod, Soltra, ha kell, el is tudom vinni. Jelezz majd felém (adatlapomon van elérhetőség, vagy ha írsz egy email címet elküldöm a számom), ha komolyan érdekel akkor bármikor felmegyek érte Pestre. (Csak mert fel is úgy került, hogy nagyon komolyan vigyem fel, megbuszoztattam, megmetróztattam, aztán azóta is hív a srác)
hardverapro.hu/apro/cagiva_mito_szinte_minden_uj_benne/hsz_1-50.html


Ha valakit esetleg érdekelne.... akár csere is szóba jöhet. Főleg valódi "gamer" pc, másik motor (papíros hibás nagymotor is). Linken videó is van, nem csak linkelek, hogy fel van újjítva. Blokban jelenleg ~130km van.
kollaristvan@citromail.hu
Üdv!

Motorhibás 600as Banditot keresek, akinek van és megválna tőle,kérem jelezze
Fekete idomszettet vennék 09-es kxf250-re!
Aki tud jó áron, kérem szóljon!
Használt is jöhet, sőt!
ha mennék is érte akkor földvárra, és leghamarabb hétvégén(de lehet nem a mostanin)
soltra úgy is el kell ugranom olajért
majd meglátom mennyi zsetonom marad
Minőségre első osztályú, a bőrnél sokkal könnyebben tisztítható és jobban szellőző, de erős és véd. Ha vigyázol rá és takarítod, utcai kabátnak is jó (protektorok kiszedése után még gyalog is).
Többet nem hiszem, hogy érdemes mondanom róla, meg gondolom te is tudod miről van szó, ha meggyőzöd magad szólj. (Nagy tutiság lenne részedről, ha legkésőbb pénteken szólnál, mert szombaton jár le a volánbérletem, addig ingyé' tudnék menni a kabátért, ugyanis Pesten van a lakásunkban - ha postázni szeretnél akkor egy nappal még előbb szólj és akkor pénteken akár fel is tudom adni.)
akkor kb jó lehet rám
most már csak azon kell agyalnom kell-e ennyiért kabát sárban hemperegni
SOS!
Ufo gatya,36-os,:7000Ft
Oakley Crowbar Mx szemcsi:8000Ft
Sziasztok.
Eladom a motorom, és feleslegessé vált az új gumi szettem.
Metzeler Z8 Interact szett, 120/70 R17 és 190/50 R17, csak párban eladó, így 70.000. Az R17-ből vásárolva. ELérhetőségek az adatlapomon, 2011-es gumik, lefóliázva sötét, száraz pincében tárolva. Adok hozzá ajándékba egy Bridgestone BT21-et, 90%-os, 190/55.
Elcserélném olaj hűtőre vagy kipufogó dobra.Szép állapotú Hp Jordana Pda.
Azt hittem nincs itthon a centink, de megtaláltam, kb. nekem is 135 centi, én olyan közepes beállítással használtam (tehát lehet rajta szűkíteni is még, meg engedni is).
Lehet állítani a derekán és szerintem jó lehetne rád (4XL méretű), de megmérem amint tudom.
mekkora a körméreted?
mert a magasságunk stimmel
hastájékon olyan 135 a kerületem, meg úgy mindenhol......
dorko nekem is modnhatod azokat az odlalakat amiket te találzál énis oylanokat keresek :DDd