Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megyek mert suliba vagyok és kicsengetek délután ha tudsz legyél fent jó köszi előre is!
érdekelne nagyon a mocid az rm de még tanuló vagyok és nem gyülik nagyon a pénzem
az rm ért
szia ha adnák érte 1 250-es motort cz jawa papirokal csak lejárt de fel van újittva + ráfizetek akkor az érdekelné? légyszi érdekeljen már!
Mondd!
fu most suliba vagyok de kb 2-3éve járt le de nincs kivonva és a rendszám tábla is megvan szinte mindent kicseréltünk rajta a kuplungja még uj ezért majd álitgatni kell de jól müködik én használtam képeket tok küldeni róla 21 éves motor kb de fel lett újitva adok mellé rengeteg alkatrészt indexet! hát képet majd küldök és megbeszáljük az árat ha érdekel! mivel lejárt a forgalmi ezért olyan 80000-100000 körül gondoltam eladni!
mennyiért eladó a cz jawa? müszakija mikor járt le?képet rakj fel hogy milyen állapotban van!
Hali még mindig eladó a Scarabeo!
keme!
oké kösszi
ha adnák érte 1 250-es motort cz jawa papirokal csak lejárt de fel van újittva + ráfizetek akkor az érdekelné? légyszi érdekeljen már!
Nincs harag
azta nagyon kész vagyok bocsika ne hariz elnéztem a nevet!
de ott van a kép suzuki rm vagy már nem adod el?
te az felkiáltó jel ilyen !
Nekem CBR-em van
a motor nevet nem de érdekelne nagyon a mocid az rm de még tanuló vagyok és nem gyülik nbagyon a pénzem
kekit írtál de az előzményedre kattintva keme hirdetése ugrik fel
milyen nevet?
energia elírtad a nevet nem?
keki! ha adnák érte 1 250-es motort cz jawa papirokal csak lejárt de fel van újittva + ráfizetek akkor az érdekelné? légyszi érdekeljen már!
okés. köszönöm elöre is
igen az
Honda CBR929RR 2001-es 1350000ft 10%tól hitelre.
holnap rácsörgök és megadom a számodat neki. mondom neki hívjon fel és majd egyeztettek. az a számod ami az adatlapodon van?