Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csá
Nem kell vkinek egy 80as Aprilia Rx? Nyáron lett felújítva kívül-belül.link
ki tud ingyen croos cuccokat?
dell orto vhsb 34 siktolyattyus karbi elado,15k
Honda ns-1 50 ccm eladó képet holnap csinálok! egy régebbi kép az adatlapomon! rendszeresen karbantartva nyáron teljes felújítás! 220 ezer pénzért vihető! érdeklődni 06302182035!
Hali! Segítsen már valaki egy cimmel ahol tudnák venni határmelletti svájci olcsó motort!Nem kereskedni csak egy jót olcsón venni akarok,CRM,DTR,KDX egy versenyendúrót!Köcce
De igazából sportmocira is jó, ilyen tökéletes bokavédelme egyik csizmagyártónak sincs!
Motoros szánra ideális!
Fütött garázs kiadó Győrben 3000Ft /hó. Ikva utca.
tel:06308271604
Ketten vagyunk már bent,harmadik társunk keressük.
Eladó egy Falco Speed Csizma 43-as jó állapotban van ,hibája csak annyi,hogy az egyik koptatója hiányzik de cserélhetö.Az ár:10000Ft
Győrben található tel:06204416172
Kép a czizmáról
Ez használható sportmocihoz is vagy csak csopperekhez?
Eladó egy Rossignol Impact XT férfi sícipő. A mérete 28.5-es. A boka dőlése állítható, 4 fémcsat (3 micro), tépőzár. A héj un. Inverted Overlap system-es, 50 körüli a flex-e.
Az irányára a korához illő: 10ezer.

Érdeklődni: 20/954-1094, vagy badzoli@yahoo.com
Én már csak belinkelek ide...
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...

ja, és 87-es, a híres kékblokkos. Nem szeretnék félreértést, egyszerűen elírás. Kérésre akár videót is csinálok róla
Hellótok! Nagyon sürgősen kellene egy Honda NX hátsókerékbe küllő!
Előre is köszönöm
már mindegy átalakitom ma kezdtem el megcsinálni elég jó lesz és 2 cstolós!
Az jóó ár ezért elfogadható minőség,de csak 4 kilométeren belül
De igen!Te ki vagy?
teeeeee
ez nem a tápbolt bejárata?
azta tényleg
Csak érdeklődtem. De itt jobbak az árak
nincs rajta olyan ajzat de meglehet csinálni csak ha belenyulok akkor nincs jótálás! de megtudnám mert ez a szakmám
szia 5490 ért oda adom a ketőt
A link nem jött össze..... Kiegészítő/kommunikáció/tartozék
De ha veszel hozzá egy ilyet akkor, lesz a füleidnek is hely. Mármint ha lehet hozzá csatlakoztatni. Egyébként mennyiért adod a 2 adó-vevőt? Mekkora a hatósugara?
de igy is lehet!