Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elcseréltem már egy Malaguti F12 re. Bocsánat Fent is van Robogó képek közt egy fekete kék színű.
Sziasztok!
Keresek DRZ-re hátsó lábtartót,ha valaki tud írjon légyszi!
fabian.sanyi83@freemail.hu
Egy dzseki meg egy sisak
Árukapcsolás! Ha mindkettőt elviszed, adok ajándékba fél liter vodkát.
Sziasztok!
Drz 400 supermoto (csak enduro kerekekkel) esetleg valakinek! Hobbi motor, nincs papírja, 3kilo körüli kocsira cserélhető! Képlékeny vagyok, kitalalunk vmit!
Sziasztok!
Keresek alsó kuplung munkahengert hidraulikus kuplunghoz motorra.
A tipusa lényegtelen motorépítéshez kellene.
Ha valakinek van elfekvőbe az szóljon.
Egy kis pénzt tudok érte adni, motorbontós áron nem érdekel.
Ott bármikor vehetnék.
Valamint.Honda Xl tank,zárható tanksapkával, illetve egy grátisz Dominator Váz! Összesen egy 10e /olcsón adom/.
Fejidom!Honda Dominator! 6e
Illetve Nx650 es Blokk,váltó,henger 8e
Hello!
8"-os hátsó quadfelnit keresek(2db-ot) honda trx 450-re, mondjuk ltr felnit akár gumival együtt is(18x10-8as gumival). Keresek még 20x6-10-es első gumit is szintén 2db-ot, valamilyen mx mintával (maxxis razor, pirelli racerail, gyári ltr gumi, stb...)
vargadaniel87@gmail.com 06-30-760-3582
minőségi áru!

keveset futott a konyhában?nincs visszatekerve a teteje?ajándékozásival üzembentartóira szeretném...
a papírom eredeti japán nyomtatóból származik, úgy jött át konténeresen, a józsefvárosin lehet megtekinteni de próbakör nincs.
Bedarált Audi-ból készült újrahasznosított kiürült bonduelle-s kukoricás konzervdobozt tudnék adni érte cserébe.
El van mosva, megkímélt, orvosházaspár vagyunk, szilveszteri virslisalátába használtuk.
Csak Minolta vagy Xerox típusú A4-papír érdekelne,Metro-s gagyi papír nem.
A konzervnyitó nem jár a dobozhoz.
italjet formula 50 es érdekel?
Mi beszéltünk már telefonon. nekem annyi volt a gond, hogy ferdén állt egy picit a kerék, de semmi egyéb. én akartam tőled megvenni a telót csak eladtad. közben pedig én is eladtam a görbét.
eladó az alábbi Berik 50-es méretű (hibátlan állapotú) bőrruha vagy cserélhető nagyobbra 52-esre :D

http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
Hali!Neked volt elgörbülve az első telód?Ki lehet azt egyenesíttetni?Szemmel is látható volt a görbület vagy csak rugózásnál megakadt?
Eladó CBR1100XX!
Bagster tankbőr, Nonfango dobozok! Patent állapot! Alku van, csere, beszámítás nincs!
Szia, megvan még, mivel nincs időm meghírdetni se
Érdekelhet DRZ is. Hívj fel nyugodtan.
Hali! Megvan meg a kocsi? Csak cross érdekel? Drz esetleg? Üdv!
Szia!
Adatlapomon ott az email címem légyszi oda írj és küldök képet.
Sziasztok!
Komplett első hátsó futómű ami egy Suzuki GS500-ból származik(1978).
Alkalmi áron kínálom potom 20000 ft ért az egészet.
Tisztelt bali105!
Érdeklődni szeretnék,hogy 2006-os gsx-r 600 as motorkerékpárra lenne e bubis fekete plexi?
Válaszát előre is köszönöm!
Üdvözlettel Marton Ferenc
Hali!
Eladóóó Hjc bukóm(XL-es) Progrip szemcsivel együtt !13!ezerért,ebből alku nincs,mert ez így is baráti,mivel sürgős!
Yamaha FZ6 2005 -re keresek középsztendert! Ha tud valaki kérem szóljon.
Eladó Sv idomok!
Teljes oldalidom(gyári verzió)25000Ft.
N-es hűtővédő 10000Ft.
Üléspúp 8000Ft(GSXR stílusú).
Mind üvegszállas műgyantából készült új fényezetlen idom.
06303210309 bali105@t-email.hu