Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szevasztok valaki nem tudja hány le a suzukirmz 125 ös? és menyire megbizható motor?
ezt a mocit cserélném drz-e re valo supermotoszetre a motor 1989 teljessen felujitva az értéke 250000ft ha valakit erdekel szoljon mert sürgös lenne!KÖSZI
Milyen állapotban van?
Meg csere érdekelne-e bőrruha+ráfizetés?
eladó egy pár BT14 Bridgestone Battlax. 120/70/17 és 180/55/17. Csak párban, 25-ért. 3-4 mm mintával, tavalyi gumik.
5000
3-as képen a tartály hogyért van?
én a két felnire 50-et gondoltam, a fékre a 30-at. Egyben 70-ért odaadnám..és akkor adnám a tartályt is..
Sajna nem nincs kavics am. menyibe adnád
2 felni akkor nem?
Na akkor ami a 2-ik képen van az úgy ahogy van
Hátsó rugóstagot meg lengővillát holnap fényképezem, meg a többi alkatrészt ami még eladó, csak el van pakolva..
Itt vannak a képek. A felnik gumisnál vannak, most veszik le a gumikat róluk, mert a gumik már elkeltek.
Cserélni nem akarok, ezek is fölös alkatrészek..Most akkor mi is kell pontosan? mert úgy mondanék árat...
Üdv Mindegykinek!
Van egy Cameron nyeregtáskám eladó!
Textil.
Tágas férôhely.
Vízálló, hôszigetelt.
A két oldala kibôvíthetô.
Állítható pántok.
Pánt – garnitúra.
3 külsô zseb.
Fényvisszaverô csíkok.
Beépített esôzsák.
Motor csere miatt eladó!Még nem volt használva!20.000 Ft.
Ha valakit érdekel dobjon egy e-mail-t ide:theegizi@citromail.hu
Eladó Rotax 123as blokkalkatrészek. Főtengely kivételével minden. Gyújtás állórész, és forgósrész (magyarul: alaplap, lendkerék-fogaskoszorú nélküli, de lehet rá rakni). Valamint motorfelújításhoz szükséges csapágyak, szimeringek akár más motorokhoz is olcsón, bontatlan csomagolásban... Valamint egy Supermoto szett 70 ezer forint. Bővebb info: fepi3 [kukac] freemail [pont] hu email és MSN is ez.
Azon még gondolkozom mert az enyéimet el kellene adni akkor ,véletlen nem számolnádbe őket
gyere GSR topik, kérdésem van
hát azért egy talán 97-es féknyerget, és egy 2006-os fékrendszert nem igazán lehet összehasonlítani...de kitalálok valami barátságos árat rá, megnézem az aprós árakat.
Első féknyergek (fékbetétek nélkül) - összekötve hibátlan fékcsővel, abból felmenő fékcső a fékkkarhoz. Megnézem hogy megvan-e a fékkarnál az egész fékmegoldás-e, az is kellene fékoljatartállyal együtt? Plusz a két felni kellene?
Na ki induló pontnak lehetne a 2741-es hozzá szólás is ő a fék dugattyúkat adja annyiért 1 kis számolgatás és tanálj ki árat
hehe, már tavalyelőttit kel mondani, fene megeszi ezt a 2008-at
GSR600-on volt minden alkatrész. K6-os motor, tehát tavalyi kiadás.
Na most engem az első fékrendszer érdekelne milyen motorról származik mikori kiadás stb.stb.
Még a két felni is érdekelne ezek is milyen motorról származik mikori kiadás
Képeket max hétvégén megoldom (de lehet még ma este), árakat meg akár mondhattok Ti is, szerencsére elég kompromisszum képes vagyok..Ráadásul aki többmindent visz, természetesen olcsóbbak is a dolgok...
És árakat
Helló mind ezekről tudnál képet felrakni vagy küldeni E-mail:.suzukirf600r@citromail.hu Kössz