Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja egyeteértek egy emailt én is feltudnák törni simán csak egy progi meg egy emal és már tudom is a jelszavad és nem birnának teni semit ellene
Hy.

Van néhány eladó cuccom:

GSX-R 600 Sradhoz: 1db tank ( tanksapka nélkül-15000,-)
2db oldalidom-javitott állapotban ( 14000,-/pár)
1db CARBON farokidom-együléses ( 13000,-)
1db alsó villahíd-tengellyel ( 5000,-)
1 pár első féknyereg (5000,-/pár)

GSX-R 1000 K4hez: 1db felső villahíd-kormánymagasitóval-egyenes kormánnyal (kompletten: 45000,-)
1 pályaidom garnitúra-lámpával-plexivel-egyedi festéssel-karcmentes ( 100 000,-)

1db 54es Vanucci versenyruha kék-fehér-egyrészes-púpos-fullos állapotban ( 85000,-)

2 pár kormánymagasitó-enduróhoz-streetfighterhez

1 garnitúra Pirelli Superbike Slick gumi minimális kopással ( 35 000,-)

És eladó a SRADom is.
98"as GSXR 600
Komplett CARBON idomokkal, airbrush fényezéssel, HATdugós féknyergekkel, fémfékcsövel, bukógombával, mini indexekkel, polirozott felnivel, friss szervíz (olajcsere, karbiszinkron, szelephézag állitás, friss olaj (RS4) ), most kap friss műszakit! Iá.: 750 000,-
ELADÓ:
4 dugattyús Tokico első komplett fékrendszer fékcsővel féktartállyal
1 dugattyús Tokico hátsó fékrendszer fékcsővel, féktartállyal
GSR 600 gyári kipufogódob
1db 3 küllős első felni féktárcsákkal: 17M/C x MT3,5 colos, öntött alumínium ötvözet
1 db 3 küllős hátsó felni féktárcsával igény szerint hátsó fogaskerékkel: 17M/C x MT5,5 colos, öntött aluminium ötvözet
1 db hátsó rugóstag: Központi rugóstag, hidraulikus lengéscsillapítók, tekercsrugók, 7 állásban állítható rugó-elôfeszítés teljesen állítható csillapítás
1 db hátsó lengővilla

Ezek az alkatrészek sok motor típushoz felhasználhatóak..
Igény szerint teszek fel képeket is.
Jaja vannak még hülye emberek ki a f.szt érdekli hogy a haverod hogy járt kattintgassál te ilyen szarokra és tényleg ez egy motoros oldal ha nem vetted volna észre
na kiscsavo! sztem nem itt kene reklamozni dolgokat!
Jaaa adjunk meg mindent magunkrol nem?
Jaaa! A farkam atmeroje is erdekel?
A haverod meg jo hulye, mert ha olyan emailt adsz meg, akkor azt meg neked fel is torik, es ha van mondjuk paypalod vagy ilyesmi ugy lerantanak loveval mint allat asztan mehetsz anyadhoz peze bakker!
Aze gondolom nem vagy meg 16! mee latom az a lenyeg hogy milyen telo van, vagy kell!
meg asszondod ha reggeli magat az ember akkor sok leet kap az oldal...szted honnan? hat aki mar itt regisztralt attol! csak meg nem tudja...
idezet a privacy policy-bol!
Xpango Ltd reserves the right to modify this Privacy Policy at any time without giving you prior notice.
Az Xpango Ltd. lefoglalja a jogot, hogy bármikor módosítsák ezt a Privacy Policyt anélkül, hogy előzetes értesítést adnának neked.
Ennyi az egesznek az ertelme!
utanna meg csak ugy jonnek a spemek!
meg egyszer az hogy vettel valamit es nem fizettel!
Sajna a haverom mar jart igy!
JAAA es a legfontosabb!
Ez egy motoros web nem rtlklub ahol ott a reklam helye! FASZKALAP!
huzz innen a picsaba!
Sziasztok! Olvassátok el, megéri!
Van egy oldal, ott kell regisztrálni és ha te ezzel támogatod az oldalt, akkor az oldal sok lét kap!
Cserébe kapsz egy telót, vagy egy x-box-ot, vagy psp-t stb, teljesen ingyen!
Aki küldte ezt nekem, már múlthéten megkapta az Új Nokia N93i-es telefont! Én is regisztráltam!
Leírom hogy kell: te is regizz minenképpen! nagyon megéri!
pontosan ezt írd be mindenestől! ez fontos!

http://www.xpango.com?ref=9108...

bejövő oldalon valahol ki lesz írva zöld betűkkel hogy SIGN UP! erre katt!
FIRST NAME: vezetékneved
LAST NAME: keresztneved
EMAIL: e-mail cím
PASSWORD: jelszavad
CONFIRM PASWORD: jelszó mégegyszer!
ADRESS 1: utca, házszám
ADRESS 2 -3: több lakáscím esetén tölsd ki
TOWN/city: város
CONUTY/state: megye
COUNTRY: ország
POST CODE: irányítószám
CONTACT NUMBER: teló szám (nem fontos)
HOW DID YOU HEAR: mindenképp ez legyen ott: friend or refferal!
FREE GIFT: itt tod kiválasztani, hogy milyen cuccot kérsz, cserébe hogy reklámozod az oldalt! válassz valamit!
REFERRAL ID:91081107 ez legyen mindenképp! másképp nem működik!
TERMS AND CONDITIONS: a "View
ha mindent kitöltöttél kattints a Register gombra!utána bejön egy oldal ez kiírja a REFERAL számodat ezt írd le és ne felejsd el!
és küld el e-mailbe mindenkinek azt a linket (amit te is kaptál az oldalon a my account menüben van)
a Referal Id helyére a te referal számodat kell írni!
minnél többen regisztrálnak annál hamarabb kapod meg a cuccot!

Igyekezz!

email címedre fogsz kapni egy regisztrációs kódot!
50-es ha minden igaz
Sziasztok!

2 részes AXO eladó! 1-2 horzsolással, de teljesen jó állapotban.
simson swalbe átépitve 1kerekezős tanulo motornak, könyü vele megtanulni kerekezni, könyü a motor, és erős msotlett a block és a gyujtás felujitva,iá: 30.000huf
dell orto VHSB 34 siktolattyus karbi eladó, 15ezer
nofear mez,és wind cross nadrág,párszor használt, eladó,speed csizma csere esetleg érdekel
Csáó!
"95ösnél fiatalabb évjáratú kéne. Robogó beszámítás előny!
sziasztok egy szemüveg cross megvehető vagy elcserélhető! postai ut megoldható plexit cserélhető benne uj egy hónapja vettem semmi baja oka hogy elcserélném kaptam másikat! irányár:4000ft
Yamaha TZR125R alkatrészek, cuccok eladók, érdeklödni: nitrokacsa@citromail.hu
Mennyi az áprilia?
Még mindig Eladó egy Honda Bali és egyresürgösebb. Ha valakit érdekel irjon vagy hívjon
Msn:tibike_13@hotmail.com
Tel: 30/215-69-23
Jah irányár 18000Ft
Sziasztok!
SuperBike Magazin 2002 májusi számtól 2007 árprilisiig 50db újság tehát nem mind! A gyüjtemény csak egyben vásárolható meg! Műszaki cikk vagy motoros felszerelésre csere esetleg érdekelhet értékegyeztetés után! steve.86@citromail.hu
1988-as yamaha tzr?
Csáó!
125ös Rendszámos gyorsaságit vennék!
10 ropi! Ez az alja.
Stiasztok
Ltz 400-ra eladó egy szép sport dob jó hangja van.06-30-328-0008 kicsimo25@citromail.hu
Van egy eladó gépezet eggyik haveromnak elcserélné vagy eladná!
99 es suzuki dr 650 nagyon jó állapotba van!
azért adja el mert 2T-t akar venni!
itt van róla egy kép
Sűrgősen eladnám 2001-es malaguti f12-emet! Elöl - hátul tárcsafékes,vízhüttéses.Most cseréltem rajt hátsó tárcsát és fékbetéteket! A mocin van 21 " dellortro karbi, 70-es MHR TEAM henger,kuplung,szíjj. TOP gyújtás és hűttős dekni,direktszürő. A moci nagyon megy 125 km/h ! Jóval ár alatt eladó!190.000. HUF ! Kawasaki kx csere érdekel! tel : 30 / 2064450
5"ropi"És vevő vagyok rá!