Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok megkereslek
de fasza mert masziv és tudod álitani én nem adnám el csak van 2 és anyi meg minek matricsázni átudod nert nem festés van rajta! de ha sok amit rá kell fizetned megbeszéljük oké de ha van más cuccod ami nem kell az is érdekel könyök, térd, vese védő pajzs ing azokra rá is fizetnék!
ja tudok hát figyelj a bukó oldalt csatolós ha ota adod a kesztüt meg ráfizetsz 3-3,5 ezret viheted ok de megbeszéljük oké
csomagolásán 10-es van ez kb L-esnek felel meg
Domi223 Kell akkor az olaj?
mekkora a mérete?
hát igazából kéne a bukó is( csak nincs nagyon kp-m). A kettőre mennyit kéne ráfizetnem?
A bukóról tudnál még képet küldeni?
csak a szemüveg kell oké megbeszéltük hol lax?
a cross kesztyűm amit használok az L-es ( a csuklótól az ujjam végéig kb 19cm :D)
Az a baj hogy ez így nem mond semmit Kb mekkra kézre jó, valahogy írd már le..
Nem ismertem a nyitvatartásotokat. Gond nincs vele.
Hali! figyelj Petro,engem mindenképpen érdekelne a csizma,de én pécsi vagyok és Debrecen nem igazán van a szomszédban. Legfeljebb postai utánvéttel tudnánk megoldani,ha lehetséges. Előtte azonban légyszi küldjél pár képet a csizmáról. Köszi
Igen.
Van valami gond azzal, hogy akkor nyitunk ki amikor a vevők sem dolgoznak már, vagy az a probléma, hogy mi is dolgozunk?
Nemár hogy nem tudtad ezt Tibi
Nyitvatartás H-CS 17:00-20:00
P 17:00-19:00
Ez komoly? Teljes 3 órát vagytok nyitva?
10-es méretű
13. ker. Gyöngyház u. 4.
Nyitvatartás H-CS 17:00-20:00
P 17:00-19:00
Mekkora ez a kesztyű? Méretben?
hello, energia van egy Schoeller kesztyűm(gyári csomagolásban). Én úgy kaptam, eredeti ára 8000 ft, de max 2-szer volt rajtam. A szemüvegért+ 2000-ért odaadom ha érdekel.
hello eladnam mitomat (1999) vagy cserelnem dzr 400 (2002- ) ,ktm lc4 (2000- ) rafizetesel .
hibatlan allapotu nagyon jo motor ,turazni hasznalt ,gondosan szervizelt, a nyaron notte ki a gyari gumikat es vettem ra uj /elol: pirelli corsa evo-t,hatul: dunlop sportmax-t/,fekbetetek a gyariak kb30% az elso a hatso kb 80%,elore megvan az uj csak be kell rakni,tehat abszolult koltsegmentes,muszaki 2009.08 ig van rajta,A1 el vezetheto, 36 Le.
akit erdekel.: kovacs.gyozo@gmail.com
tel.:06-20-385-6957

ha van kerdesed irj,hivj!
na érdekel a dolog?
Ebben benne van a teljes eleje: telók, kiflik, kormány, kerék (gumival, jó féktárcsákkal), fékrendszer, carbon sárvédő, tengelyek, stb.
110,000 Ft, vagyis a bontós ár fele alatt. Hívj fel ha komolyan érdekel: 70/520-4856
Ha valami nem kell róla, akkor olcsóbb.
mennyi az a nem sok?
Nem tudom, h milyen dukinak az eleje, én is használtan vettem. 1100-as gixerben volt előttem abban jól teljesített pályán is. Lásd gumi. Nem adom sokért.
Üdv minden GIXER rajongónak!
Keresek egy erősen törött K3 as-t. Ha valaki esetleg tud ilyet irjon vmit...
Hálás köcc!

Egyébként ugyanehez a típushoz tudok pályaidomszetteket és sportdobot igen kompetens áron!
Fenn a hirdetés :)