Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

erősitő nem érdekel itt senkit?2x100w csere is érdekelne
Szasztok! Eladó egy 87-es gixxer komplett eleje(41 belsőcső)kormánnyakkal,tuning villamerevítővel(+a gyári),4 dugós féknyergekkel,sárvédővel(a 17"x3.5" kerékhez átalakítószettel ,és a 310-es tárcsa is belefér!,HIBÁTLAN állapotban ! Banditba is jó,gsx-be is katanába stb!
A cucc sajátom,és átépítés miatt vettem ki!
Csere :gixxer forditott telóhoz sárvédőt,6 dugós fékeket beszámítok!
ÁR:50-eft
Szevasztok! Van egy k4-es DRZ400s motorom amit nem használok,de igazán szép és jó állapotú eladnám vagy crossmotorra cserélném. Az ára1000000ft. Van rá kb 580-600e hitel.Érdeklődni 06 20 480 1344 06 29 446 180
eladó 34es dell orto sik tolattyus karbi
Kb 165 magasra és kb 60-65 kiló ra jó de ez alkat kérdése
Mégis mekkora leányzóra volt jó? (nekem alacsony ducira kéne )
Akkor én passzolok. Én 183 cm, kb 52-es lehetek, a párom meg 154 cm, kb 42-44-es.
Aruha 48 as 15000-ért.A sisak XS-es 5000 ft a páromé volt,nincs vele semmi baj csak várjuk a trónörököst úgyhogy egy darabig nem kell
Mennyiért adod?
A ruci mekkora méretű, mekkora emberkére való?
Eladók,gyorsan,olcsón 06303881601vüzenj.
hosszu a stori igazából györbe mentünk a kimleit röviden nosztalgiának tudnám mondani gyerekkoromat (8-10éves voltam)ott tőltőtem horvát kimlén a nagynénikémnél azt a házat nésztem meg
Szevasz látásból megvagy.Mi járatban voltál Kimlén?
csövi testvér tegnap voltam a falutokba igaz nem ismerjük egymást én óvári vagyok csak azért vettem a bátorságot ismerkedni
ha nem lennél olyan messze...
Ok Domi. Akkor valakinek nincs szüksége 2,5liter CasrtolR2-re 2T.(2bontatlan 1félig)
Ha érdekel vkit irjon.
Ha vissza lapozol találsz egy 600-as Honda pályamotort szerintem elég jó kis gép.
Hali!

Keresek 40-45l-es jó állapotú túradobozt platnival. Lehetőleg fekete színben hogy passzoljon a mocimhoz.

thx
2437 lapot keresdd meg petro névre halgat az eladó neki van egy pálya vasa amit érdemes megnézni
Heló
Pályamotort szeretnék vásárolni lehetőleg 600-ast.
Ha van valakinek 20 907890206-os számon elér.
Attila
hát te tudod én nem erőltetem de nem jártál volna roszul te sem és én sem
és a szemüvegre +2000 ráfizetek ugy mehet? a szemüveg 2szer volt rajtam 1hónapos!
AZ a helyzet hogy nem vették meg aztaz alkatrészt aminek az ára lett volna az olaj. Ugyhogy sajna most nem aktuális.
Helló mindenkinek!

Megtudja mondani valaki,hogy az R1-es RN12 első kereke egyezik-e az RN19-ével?
köszi, bocs de meggondoltam magam
ha igy nem jó neked akkor a szemüveget elcserélem +2000 akkor ráfizetek