Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kawa most elég jó árban van
Helo!
Még mindig keresem első motoromat....
akinek van eladó motorja (600 fazer, cbr 600 f2v4, r6, gsx-r 600, zx6-r) olyan "96-"99-es évjáratú körüli. azért ez az évjárat mert sajna erre van csak pénzem :(

a ricsi@freemail.hu-ra írjatok meg küldjetek képet légyszi ha van róla.

köszike

Mackó
hali,jaja megkaptam,de nem vitte előbbre az ügyet nekem tetszene,de faterom nem tud mit kezdeni egy sm-el...esetleg ZR7-tel tudnánk összehozni vmit!?
Sziasztok! Van egy eladó Kawasaki ZR7-esünk! 2003-as! 2009-ig műszaki!Szép,megkímélt állapotú! Két sportkémény van hozzá.....SOS lenne! Szezon előtti áron eladó! Ha érdekes,kérdezzetek!
Hello!

Lenne 4 szett CR9EIX IRIDIUM gyertyám bontatlan, gyári csomagolásban 2750,- ft-os darabáron. (Egy 4 db-os szett 11e ft) Ha esetleg gyertyacserén gondolkodnátok, akkor hívjatok a 70/319-5698 as számon vagy írjatok mailt a swillson@bugnet.hu címre!

Hogy milyen típusokhoz való, azt megtaláljátok az apróhirdetésemben!

Üdv,
sw.
csá megkaptad az e-mailomat?vélemény?
OK. Köszönöm szépen!
Üdv! fred
ELAdó CR 125 98-AS jó állapot,zsír új wiseco dugattyú,jó gumik,láncszett is jó,futómű felújítva.Tényleg jó!
Irányár:435EFt
fred találtam neked egy fórumot na itt érdeklód meg
http://www.gixxer.hu/mzx211/vi...
Köszi, de itt nem találtam. :(
Üdv! fred
Halihóó
Még mindig gazdit keres a motorom(nézzétek meg az elözményt ott megtaláljátok a motort és az elérhetöségemet ha valakit érdekel irjom e-mailt vagy hivjon)
szevasz nézd meg ezen az oldalon a blokot nem tom külön elektronikát adnak e kérdezd meg
Sziasztok,
keresek GSXR600 K6-hoz elektronikát.
(lehetőleg gyárit)
Üdv!
fred
emailom: energia@tvn.hu
azért irányár a 8000 de 7000ért oda adom
gondolkozom, de már 7e is kináltad.javascript:smile(document.frmmsg.body,"07");document
.frmmsg.body.focus()
javascript:smile(document.frmmsg.body,"
07");document.frmmsg.body.focus()
hogy lett nyolc?
majd jelzek, alkudok máshol,adatlapod nincs kitöltve,irj egy email cimet
8000Ft irányár de megbeszélhetjük
mi a vége?/ft/
dell orto VHSB 34 siktolattyus karbi elado,15 rongy,akit érdekel vegyen fel msn re.
60 cm bele megy még mért érdekelne
tel 0620 4627680
yamaha tt 600 s eladó,vagy kissebb cserét beszámítok videók a motorrol itt link
energia,
ird már meg légyszi a sisak méretét, ha nem tudod mérd meg a fejed körbe,hány centi.
Szevasz ma elküldtem a ruhát remélem passzol.Ha nem akkor eggyértelmü asszonycsere .Kívánom,hogy bogarakon kívül semmi ne legyen rajta használja egézséggel a párod