Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

senki?
Szasztok!

Van egy eladó cross bukóm SPY Helmet ( M-es 58-59)

Ára: 11e
Biri én igen!
halee

tud valaki busára turaplexit?
Eladnám vadi új, soha nem használt Dainese T-age bõrkabátom. Méret: 50-es.
Az eredeti ár feléért: 70e Ft.
jó hát én nem azért mondtam hogy megharagudj csak mondtam hogy az nem enduró
Na Jó!A kipufogó könyököt lefelejtettem Sory.Vessetek rám " köveket"De az ára sem utolsó,azthiszem egy jó kerékpár drágább !Hidd el nemfázott rá aki megvette!
az csak egy dolog de a majdnemtől mesze van mert egy simson enduro nem igy néz ki
Csáó! Eladó Sziget, VOLT és Balaton Sound jegy!
Meg az adatlapomon lévő robogó is!
msn: maf_fia_@hotmail.com
e-mail: inix2@citromail.hu
Nézd meg a hátsó kerekét ! Etz küllőkkel van füzve! Amugy már tárgytalan4Ma reggel elvitték!
De majdnem!
hát ez nem enduró váz! és ez helyileg holl lenne?
Sziasztok!
Eladó egy S51 enduró vázba épitett shwalbi blokkos SIMSON !Tanulómotornak kiváló!Ezt nemlehet megfőzni!20Ropi és viheti a következő gazdája!A Lányom tanulómotorja volt de már egy éve be sem inditotta mióta vettem neki egy Red Rose-t :-)))
Alkalmi ár!
Tszám:06705757740
Sziasztok! Eladó egy full tuningos mala 21LE!. Csak a tuning ára 200 ezer volt. A motor nagyon egyben van a cuccok nagyon jól össze vannak hangolva: Polini Evo versenyhenger, Top Nardo versenykipufogó, 19 Dell"Orto karbi, top vario, 3.2g görgö, Top szíj, Dr végáttétel, Az összes rugó malossi, Új fékbetétek (malossi, ferodo), A motor brutálisan gyorsul, a végsebessége 125km/h, 4.5 l fogyasztással, jó gumikkal, A tuningban 600 km van!

Ha valami kérdésetek van irjatok: evo.sr@citromail.hu
Simson Schwalbe gyárilag félautómata váltós (autómata kuplung kiemelés váltáskor) friss festéssel 0 km-es felújított motorral egy első gazdájától szörke forgalmival (bónusz), fehér színben eladó. Turbós. Ár:60.000Ft Ugyanitt S51N világoskék szép állapotban 3 sebességes (új festés űléshuzat, a váz, sárvédők is lefestve) második tulajtól eladó 38.000Ft-ért Betekerős SR2-es simson felújítás előtt eladó. Tel.:70/520-4856
malaguti f12, 99-es ,vizes, 50-es nó karc ,nó tuning. 125péz
Nrg mc3 2002-es vizes ,50-es nó karc ,nó tuning. 160péz. Vagy csere, érték 1eztetéssel, de te fizetsz.----------- Továbbá keresk Balaton környéki (zamárdi környéke) mentőst, szállás ügyben---------
06-20-215-9724
850 körül alakulna az ára
Helló !
Milyen árra gondoltál a motorral kapcsolatban?
Sziasztok! Van egy eladó Kawasaki ZR7-esünk! 2003-as! 2009-ig műszaki!Szép,megkímélt állapotú! Két sportkémény van hozzá.....SOS lenne! Szezon előtti áron eladó! Ha érdekes,kérdezzetek!
El ne add már,ha XX-esekkel kell menni jó az még!
az a sok pont között van
Kertre néző nagymamámat haszonállatra cserélném.
Audi A4 re cserlném ugyanilyen papírlapomat