Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

minidisc-es van 8-ért.
Plexik,fék és kuplungkarok, integrált indexes hátsólámpák a létező "majdnem" összes motortípushoz! Ezen kívül ha bármi kérdés merülne fel eBay rendeléssel kapcsolatban bizalommal fordulj hozzám! Innen a fórumról több embernek is rendeltem már és mindenki maximálisan elégedett volt.
Nem a fórumtársak lehúzása a célom! Hanem az eBayen a pozitív visszajelzések "gyűjtése".
Sportmotor fórumtagoknak 10% kedvezmény.
Elérhetőség az adatlapomon
sziasztok
650es pegasohoz keresek plexit. Akinek van írjon, köszi
Szeretett honfitársak! Egy kis segítséget kérnék tőletek!
Honda crf 450 (2004-es) motoromhoz keresek ÚJ! vízpumpa tengelyt! (csak tengely!) Ha tudnátok egy két helyet mondani megköszönném!
Lehetőleg belföldi címeket mondjatok külföldi jelenleg nem érdekel!
hegylakósmél
aldi/lidl
K1-K3 idomokat, illetve komplett kasznyit vennék!
Per 80 kell? ezeken 145/80-13 gumik vannak.
alulemez
Nekem van 14 es de mien kell Alu/Lemez?
nekem semmi mert 14es van rajta
havernak kellene, megirigyelte a /80as gumijaimat
13asban nincs ekkora méret
astrának is ez a gyári felnije.. mint a corsáé ugyan így néz ki
mi a bajod a 13assal?
nagy üzlet lenne 13as felnit lecserélni 13asra
ráadásul a corsáé nem is szép
valakinek nincs valami autos fejegysége? sd/usb-s érdekelne 10 körül
Szia!

Hirdetéseim között találsz gyári Opel felnit 4et 6db gumival, igaz Corsáról való és 13"-os, de hátha...

Edem
Sziasztok!

Van pár eladó cuccom:

1. Nolan X-lite X701 versenybukó párszor használt új állapotú XL-es eladó vagy L-esre csere 50000 ft.
2. Dainese motoros cipő 45ös (43-44lábra) 9.000 ft FIX
3. Dunlop Sportmax D210F sportgumi 120/70-17 2010.40.heti mindenhol 2,6mm bordával 8.000 ft FIX
4. Spezialized Hardrock kerékpár japán telóval, shimano cuccokkal szép állapotban 40.000 ft
5. ZX9R F-es(2002-) első 15ös lánckerék bontatlan 2500 ft

Postázom is a cuccokat!

Üdv: Edem
Szia nekem volna mien kell Alu/Lemez Gumi nem kell ?
Hello!

Bocs hogy csak most válaszolok. Megvan még igen!

Kérlek írj az edem89@freemail.hu -ra ha még érdekel!

Köszi!

Edem
Ne gondold! Tény, hogy ha sáros a neved, felfúj a média. Elég csak rágondolni Bárány Attila trágár szövegeire, amit a buli hevében lenyom. És két kilót keres két órás zenélésért. És mindezt úgy, hogy szakmai szemmel abszolút nem nyújt semmiféle egyedit, extrát a műsora közben. Vagy a szövege annak számít?
A Bed Beach lemezlovasa, Goldhand néha még gitározik is alkalomadtán, és nem csak hogy pontosan megy a ritmus, a feltörő zenei hangszínek tökéletesen harmóniában vannak a diszkózenével. Egyetlenegyszer voltam életemben a Bed Beachen, a tömeg szó szerint őrjöngött, és szinte nem is teltház, túlteltház volt.

Én odaadnám az Astra felnijeit, de fater ezt nem díjazná.
Köszi de elfelejtettem irni hogy csere nem érdekel!
no ez jó válasz volt

amúgy ha nem vagy buzi sokkal nehezebb elérni bármit is a szórakoztatóiparban

na de nem is ez a lényeg hanem:
keresek 4db 14"-es f astra felnit kicsi pénzért
Mint az a buzi Johnny Gold.
Nem vagyunk egyformák, kinek mi tetszik. Én örülök, ha a közönség jól érzi magát, és elmondhatja, hogy volt egy nagyon jó hétvégéje. Ez vezérel. Nem a hamis csillogás.