Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mechanix szerelőkesztyűk a legjobb áron nálam!
nana....

elég ha kilóg a kaszniból , és már meg is büntet a rendőr
hát köszi mindenkinek az infót
sosem jöttem volna rá...
nekem minden befér alá,az asztra nem finnyás
pontosan...

lefordítva : ettől függ , hogy mennyire ér be a felni a kocsi alá , illetve mennyire lóg ki a kaszni alól ....
Az ET-szám a felni agyra felfekvő felülete és a felni középvonala közti távolság.
ez az et dolog mipicsa?
mert nekem van többféle felnim más et számokkal de csak a lyukak mások az oldalán, van ami körbe lyukas van ami nem
az ET számot tudod ? fontos lenne , mert attól függ , hogy befér -e az enyém alá...
http://pixinfo.com/fgep/Fujifi...
Van egy ilyen fényképezöm hibátlan,táskával,2gb sd kártya,egy makro és egy halszemoptika ami nem kapható europába japánból jött hozzá!
Eladó 22eft! Sürgös
15 colosak a gumik pontos méretét nem tudom,
a sérülések nagyon minimálisak a peremen le tudom szedetni egyenesre ugy hogy semmi nem fog látszani rajtuk.
oké
rendben
Nekem is ígérték estére ennek az utódját, ha nem lesz jó, holnap hívlak.
tiéd...
kösz , de nem voltál elérhető 2 napig , így vettem mástól ...
uhh igazad van múltkor még kint volt msn-cimmel együtt
mind1 itt van: pori92@vipmail.hu
Persze, beszéld csak, de azt azért vágod hogy semmiféle e-mail cím nincs az adatlapodon...
helló
persze adok meg ott van az e-mail cimem az adatlapomon de előtte aya fórumtaggal megbeszélem hogy kell-e neki mert ő már előbb érdeklődött a telefonért
helló
06-70-367-27-10
Van robogóm csere crossra akit érdekel csak email-on kép nema enyém csak enyém is ijen csak más a lámpája éskék
ez nem calibra felni ... , hanem ATS CUP ...

mekkorák , mennyi az ET-je, milyen gumik vannak rajta , mind a 4-en van sérülés ?

gondolom 4 x 100 -as osztókörű...
SOS Bőr ruha 2 részes nézd meg a héten legyen 30eft valaki vegye meg!
Spool cordura nadrág 80-90 kilós emberre jó ár csak ma 15000ft