Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó egy samsung YASBRS10 háruomutas bluetooth-os asztali subwoofer bluetoothos ,optikai analóg és usb bemenetek, szép állapotban dobozában eladó az ára 13 ezer Huf, elérhetőségek az adatlapomon
Sziasztok.Tud nekem valaki ajánlani Aprilia Leonárdóhoz hátsó fékcsövet?2001 es 125 ccm.Erre cimre kérem az ajánlatokat.kulmi8@gmail.com köszönöm.
csak épp ez hogy megvennék egy romos motort amit egyből (vagy a télen) festenék át és nem szeretnék kétszer menni okmányirodába meg az se lenne gond ha a módosítás árát a motorra tudnám költeni
http://www.expressz.hu/auto/alkatresz/motorkerekpar/motor/hirdetes-2870
9541/
nekem a müszaki vizsgán átirták a szint is, ugytudom a szinátirás egy párezer forintos illetékkel megoldható az okmányirodán, de azt nem tudom müszakihoz kötik e a dolgot, bár lehet a fidesz ezt is elintézi csakhogy mégtöbbet beszedjenek az emberektöl
akkor, hogy tudnám megoldani hogy a mostani fekete helyett az új forgalmiban ami már az én nevemen van szürke/ezüst legyen?
Nem
Sziasztok!

Az hogy motor vásárlásánál az új forgalmiba milyen szín kerül az az eredetvizsgán dől el?
7.500,- darabja...
hogy é adod a számlálókat?
Találtam a kacatok közt 2 db szinte új üzemóramérőt. Ha valakit érdekel esetleg...
Szevasztok!

Van néhány eladó drag 1100 cuccom, mint csomagtartó háttámlával, táskakonzol, légszűrőház alkatrészek, elsőlámpa alkatrészek, irányjelzők, tanksapka, új első és hátsó belsőgumik, egy teljesen új, vízálló keménybőr nyeregtáska, tükrök, első fékmunkahenger. Ha valami érdekes lehet számotorkra, írjatok ide: antal.zoltan75@citromail.hu Bp 11 kerben meg tudjátok nézni, ha kell valami esetleg.

Szép napokat!
nekem ok
számold be neki a robeszt 100ért én meg elhozom tőled 101ért
500 de a robeszt megtarthatod
Na, mennyit dobjak a cbr-re?
csúszik neki a kuplungja, de nem a motorban. hanem a fejében
Tökéletesen elégedett vagyok vele. csak kéne nagyobb is. csak. :D
Remélem szerencséd lesz a motorcserével. A mostani erejét kevesled talán?
400E-ig bármire, ami akkor majd a legjobb vételnek tűnik. vagy racionális lesz, mint zzr, gsx-f, gsx-r, cbr600-1000f, fzr1000, vagy stílusos (van itt képesen 550 katana, meg gsx1.2) ha lenne lém, még játszana az itteni fehér 600 silverwing honda robesz extraolcsón.
Gondolom még bizonytalan a leendő vevő vagy sokallja az árat? Milyen motorra váltasz?
De, volt/van egész konkrét is, de még nincs elvíve.