Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi is nyomjuk ezt az ipart hausz fabrik géppel
Eladó 46-os TCX csizma, 4XL Spyke dzseki, Grex L-es sisak, cakk-pakk 40.000 pénzért. A dzsekit márciusban vettem, a sisak és a csizma kb 1 éves, eladtam a motort, pénz kellene.
Külön is eladóak a cuccok, de úgy kicsit drágább, bár így sem hiszem, hogy túl lennének árazva, ennyiért bóvlit se nagyon kapsz.
Cuccok
Szevasztok esetleg ez nem érdekelne valakit? Ktm exc 520-on volt gyári haspáncél vagy másképp kartervédő. Egy sziklára ráugrattam és letört ez eggyik oldalából egy darab, de lelett flexelve és semmi nem látszik rajta! 6 rugóért adnám és ez szerintem nem pénz érte, egyszer már megmentett egy bloktöréstől!
Háttámla valakinek? 3000 Ft
Azt sem tudok.
szerintem nem.....csak írni tudsz
Olvastam ám, hogy nem motorgumihoz kell.
Heló!
2004-es yamaha fz-6-ra mi pénz volna a két kar?
Sziasztok 512-es vagy 1024 es vidi kártyát keresek tokkal vonóvan akár dobozban a CD kell hozzzá sürgős!
motort nem, de kamiont igen... ....ott van még hús bőven és kurva drága a gumi na meg gyorsan fogy...
Na mi a faszom van, már Te is motorgumit akarsz vágni? Micsoda világot élünk vaze.
Kéne egy gumivágógép, ha van valakinek eladó írjon....(nem motorgumikhoz kell mielőtt lehurrognátok ).....
jó választás, én 3 éve nyúzok egy ilyet! és nem vigyázok rá gondolom a tipushibáját már kijavították ami az első fél évben mindegyiknek előjön. amúgy kúl
Érdekelne, ha megvan még! Dobj egy elérhetőséget mail-ben!
jajj holnap vasárnap azt hittem péntek van. na így kicsit erős lesz, de holnap estére valamit elbótolok, aztán jelentkezem !
Sajnos kell a pénz is mert csütörtökön utazom külföldre és nem tudom vinni a gitárt. A kártya is jó lenne, de az nem olyan fontos. Elérhetőségek az adatlapomon!
a videókártyára dobjak rá ötezret amit 2 hete vettem húszért ?
inkább szerzek hétfőre 15 ezret, és még vasárnap este írok ok?
adj már valami privát elérhetőséget !
Én is jóval többért vettem a gitárt. ;) Dobj rá 5ezer forintot és kedden ott van nálad a gitár! :D Amúgy a gitárra még van fél év gari.
nincs hibája, csak anny hogy semmi paperja nincsen OEM kivitel.. 20 ért vettem, tehát kicsit drágább mint a gitár
Mikor vásárolt? Hibája van?
kéne nagyon . valamit találjunk ki milyen motorod van ?
oké, csak gondoltam megkérdezem KP -most nincsen.
esetleg egy HD5750 1GB gddr5 ös videókártya his iceq hűtéssel? azon még gondolkozom..
Köszönöm, de nem élnék vele. üdv.
egy régebbi fajta config: asrock 775i65g alaplap, ati radeon x1950pro videókártya AGP-s , pentium 531 prescott 3.0ghz proci ( gyári hűtővel 3,6ghz-re pattintottam) . nos ez a konfig vitte a GTA4-et, 2 giga memóval a lapot +procit+kártyát odaadnám a gitárért egy jó kis netezős gépet össze tudsz rakni ha van egy vinyód meg egy házad ( memóriát nem adom a 2gb-t csak 512-őt )
mid van? :)