Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elefántos tanga aztán menő leszel valami jóféle bárban
nem kell ide ész meg tehetség csak emelgess vasakat
Olyan lemezlovas akarok lenni, aki a minőségi zenékre, és a minőségi zenélésre helyezi a hangsúlyt.

A DJ tanárom szavait idézem: "Csak az a diszkós ugrál, meg csinálja a majmok show-ját a keverőpult mögött, aki nem tud keverni. A nem tudását igyekszik ezzel ellensúlyozni, elfeledtetni."
KERESEK!


ÚJ gyerek bukósisakot, ha lehet szemüveggel 10 ezer alatt. gyerek méretből nagyobb fajtát. Akinek van kérdem jelezze !
Hello.

Rendeltem egy alkatrészt egy német oldalról, ahol ,,cash in advance" megoldással megy a fizetés. Azt tudom hogy ez valamiféle átutalás, de hogy működik és ha besétálok a bankba hogy én így akarok átutalni akkor ott tudni fogják hogy miről van szó?
most adtam el 10 ért 4et
astrához 14es lemezfelnije valakinek kicsi pénzért?
4db kellene, lehetőleg gumi nélkül
ilyen osztókör meg et fingom nincs, f asrához legyen jó
diszkós álmok ? ? ?
bebaszni , táncolni,kúrni?
más pénzével én is tudok okos lenni
hasznon felezünk, de ha bukta van az mind a tiéd
Nekem csak egy állás kéne, hogy végre megbírjam valósítani a diszkós álmaimat...
Esetleg ismertek valakit akinek tudnék segíteni, vagy érdekelné, annak is szívesen segítek!
Sziasztok!

Pénzügyi tanácsadóként dolgozom egy elimert cégnél, és mivel én is nagy motor fanatikus vagyok, illetve motorozom is, ezért gondoltam megosztom veletek, hogy nyugodtan forduljatok hozzám ha bármilyen pénzügyi problémátok akad (motort akartok venni de ninccs rá keret), vagy csak a jövőtök, gyermekeitek jővőjének megalapozásában kérnétek segítséget, tanácsot, keresettek meg nyugodtan!
Elérhetőségem:06305250458 Budapest

Üdv Lukács Kristóf
köszönöm!
van, ja... kapsz fényesképet este
ha van vmi filléres, akkója, köszi!
kell lámpics a zizre?
Akkor majd megjelennek a kerékőrhöz hasonló dekliőrök
TC gumidoktor szerint nem. Am meg egyszer láttam egy 2.0 Caravant, azon is olyan volt amit előbb írtam
ahol az út szélén 5% pontos teljesítményadatot mérnek, ott nem hiszem, h gond lenne négy darab hatos csavar...
/45
Aztán az áttételt, hogy ellenőrzik? Hátsó lánckereket még csak-csak.. de a deklit csak nem szedik le az útszélén
Aham...csak ez 1.4es volt, már eladta azóta. Ültetve volt asszem 4cm-el, úgyhogy elég jól feküdt a kanyarokban, na de arra a 70pacira ekkora papucsokat
A 215/50 R 15 az gyári méret volt tudtommal a nagyobb motoros verziókhoz
hátsó perem tud érdekes lenni, de az már egy másik topik
Havernak is 15ös felni volt F astran, 215ös gumikkal
ez egys fasztra volt 15-ös felnin, valami marha nagy ET-vel...