Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csere nem érdekel számítógép cuccra ?
tegyél bele lc4 vázat, blokkot, és idomokat
Supersprox lánckerék és AFAM lánc:
részletekért katt ide!
Eladóak a cuccaim, szüneteltetnem kell a motorozást.
Csak a kabát 50 pénz újan, idén márciusban vettem, az állapota is olyan.
A sisakokból már csak a fekete Grex van.
Itt találtok bővebb infót, telefonszámot is akár, keressetek bátran
Eladó Piaggio alkatrésznek többet ér mint így. De nem fér el már sehol szétbontani meg nincs kedvem. Link.
lehet mégis érdekel a teló...
tudsz adni egy elérhetőséget?
Sziasztok!

Van 1 eladó robogóm márkája:Honda kék színű 50ccm használt jó állapotban van.Csere érdekelne cross motorra minimum 110ccm email:szeles8@citromail.hu,szeles0121@freemail.hu,tanas70@freemail.hu.
Sziasztok!

Van 1 eladó robogóm márkája:Honda kék színű 50ccm használt jó állapotban van.Csere érdekelne cross motorra minimum 110ccm email:szeles8@citromail.hu,szeles0121@freemail.hu,tanas70@freemail.hu.
igen küldök. délután csinálok képeket és megy a mail. amúgy én csak számítógépen használtam így meg se volt hajtva nagyon.
érdekelne a gitár pár képet küldesz mail ban
Sziasztok!
Eladó lett szeretett gitárom! Mivel külföldre utazom nagyon hosszú időre és egy külön repülőjegyet kéne neki vennem hogy felvigyem a gépre inkább eladom!

Adatai:
HK Stratocaster Gitár Gold Metal Flake fényezéssel
A test hárs,a nyak juhar, rózsafa fogólap 3 db single coil hangszedő ,1 hangerő és 2 hangszín potméter, 5 állású kapcsoló,tremoló kar és egy gitárkábel is a gitár része!
Dobozával. + gitár hangoló amit most rendeltem ebay-en. ha megjön azt is oda adom!

Fix ár: 15.000FT

Szépen szól nagyon. Én keveset használtam mert ezen tanulgattam szóval nem nyúztam. Elérhetőség az adatlapomon.
Sziasztok!
Plexik,fék és kuplungkarok, integrált indexes hátsólámpák a létező "majdnem" összes motortípushoz!Ezen kívül ha bármi kérdés merülne fel eBay rendeléssel kapcsolatban bizalommal fordulj hozzám! Innen a fórumról több embernek is rendeltem már és mindenki maximálisan elégedett volt.
Nem a fórumtársak lehúzása a célom! - hanem az eBayen a pozitív visszajelzések "gyűjtése"
Szia!
Majdnem ugyanilyen elektromos cigim van egy vadiúj dobozzal, 2500-ért a Tied. Van benne 10 db patron is.
hali! esetleg tudsz-e még ilyen elektromos cigit? próbáltalak telón elérni,de sikertelenül
várom válaszod!
üdv
kösz , de akkor nem érdekel...
nem
karcmentes?
jah és 2012 4hó 30.-ig garanciával
Helló
Eladó egy nokia 5130 xpressmusic telefon töltővel dobozzal fülhallgatóval kijelzővédő fóliával és egy 1gb-os micro sd kártyával
a telefon vodafone függő
ára: 6000ft
Motort váltottam ezért eladóvá vált a kicsike!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/mz/mz_ts_250_1-4622635
Még
több kép az adatlapomon!
Érdeklődjetek nyugodtan
suzuki gsxf 750f 2001 evjáratu bontott alkatrészei eladók . tel 06309492804