Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Első fék főfékhengeréhez honnan tudnék vásárolni porvédő gumit?
Hali!
Egy 1996-os hibátlan motorikus és esztétikai állapotú Yamaha XTZ 750 Super Tenerét cserélnék 400 ccm feletti maxirobogóra. Csak rendszámos és forgalomba helyezhető érdekel.
Sziasztok !
Suomy 2 részes bőr (kék ,50-es,nagyon jó állapotú) cuccom eladó(ir.ár 80.000ft)(+ hozzá passzoló StylMartin csizma 43-as 18.000ft) ill cserélhető nagyobb 52/L -es minőségi 2 részes bőrre (fekete/szürke )rá is fizetek .
Ill. Diadóra túra csizma 43-as szinte új , eladó ( 22.000ft)
Eladó Zx6r
Olcsóbb csere esetleg szóba jöhet,főleg ha alacsony fenntartású,kis fogyasztású (50-125ccm)
elpasszolnám a notim , alkuképes áron, ajándék oridzsi játékdvd-kkel...
350 californiam cserélném!
Cserélném veterán szerelmem!Nagyon szép nem?:))Pancsi t5 ös nagyojn érdekelne és etz250 csakis papirosan vagy esetleg ts 250!Valiki hm?::)))
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
eladó jó állapotban lévő íamaha dt 125 r
65 gramm 55cm csere telefonra
Apriliámat cserélném egy malaguti crossere.
Uraim!
Nem motoros, de hátha valakinek szüksége van rá!
Semperit Speed Grip H XL téli gumi: 205/55-16, 5-5,5 mm profilmélység, nem lyukas, nem javított, csak 2 db. DOT 4207
Üdv:B
Valakit érdekel?:))
Csere érdekel jó állapotú 50-es gyorsaságira (Aprilia RS, Yamaha TZR, Gilera 503, Honda NS1 , Derbi GPR, Rieju RS2 Matrix stb...)
Derbi Fenix
Ráncfelvarrásról képek :)
Sziasztok!

Van pár eladó cuccom:

1. Nolan X-lite X701 versenybukó párszor használt új állapotú XL-es eladó vagy L-esre csere csak 40.000 ft.
2. Dainese motoros cipő 45ös (43-44lábra) 10.000 ft
3. Dunlop Sportmax D210F sportgumi 120/70-17 2010.40.heti mindenhol 2,6mm bordával 10.000 ft.
4. Spezialized Hardrock kerékpár japán telóval, shimano cuccokkal szép állapotban 40.000 ft
5. ZX9R F-es(2002-) első 15ös lánckerék bontatlan 2500 ft

Postázom is a cuccokat! Az árak FIXEK!

Üdv: Edem
12.000.- +postáért a tied.
Csak a párnál állom a postát.
Gondolom ezt megérted.
Hali!
Van egy eladó vadi új OAKLEY Proven Mx szemüvegem.Egyszer sem használtam,dobozában.13ezerért.Képet e-mailben küldök,ha komolyan érdekel.
a 100-ast külön mennyiért adod?
Üdv.
Eladó a két gumma.
100/80X17 és 130/70X17
Continentál Contitwist SM
A pár 25 ropi, 200 km-er van benne.
nem, ezzel a telefonodat tudod bluetoothon kihangositani, vagy analog vagy usb kábellel egy pc hangját tudod vele kihangositani, optikai bemenet is van rajta tehát egy dvd lejátszóhóz is köthető, nagyon jól szol, csak kihasználatlan nálam a formáa miatt vettem meg anno nagyon sok pénzért, semmi bajom vele szépen müködik, végzi a dolgát. üdv
http://www.kepesmotor.hu/april...
Garantált kilóméter! nem csalódsz benne!
Sziasztok!
Rendeltem egy plexit a motoromhoz, de sajnos nem lett jó mert rosszat küldtek, a 06-07-es modellhez való. Ha esetleg valakit érdekel 7000 ft-ért odaadom.
Elérhetőség az adatlapomon.
Sajnos csak ilyen képeket tudtam csinálni, de ha kell csinálok még.
Sziasztok! Eladó Honda Cr motorra való berugókar. Elég jó áron!

http://www.expressz.hu/auto/alkatresz/motorkerekpar/motor/hir
detes-28726582/

Vegyétek-vigyétek!
ilyesmi érdelel valakit? 1000ft/db
van 5-6 db 150w-os elvilágít vagy 300méterre
anno a tanyára vettem de már nincs meg
csere van,de csak benzinre
pestre el tudom vinni
szegínség van vazzeg vigyétek gyorsan
Úgy , hogy felszereli a kiöntőcsövet, aztán beleül.
Macskakövön, még jó is lesz neki!