Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

annyira ne kapkodj Sir, asszem azok picit meghaladták az anyagi képességeinket
Szeretném küldeni KanyarBandinak (született: Balosív András) az Exotictól, a Nézz rám tizedes című számot.

( az őrmester vagy a házmester? Hátulról nem ismerem fel... )
"Kezeket a paplan fölé, éljenek a csajok!"
És ezt elhiszed neki?
Részvétem , van egy jó pár eladó itt a tagok közt is, nem tudom mekkora a takaród és mekkorát nyújtózkodhatsz, de aki így beszél a ZZR-ről az talán meg kellene nézze Ramair gépét . Így az első tulaj is megnyugodna hova kerülne .
Már megkaptuk érte a magunkét, egyszeri botlásnak elnézte
Sajnos, Rami már ránk talált, úgyhogy most a kiskapukat keressük, ezért nem érünk rá
Várjál csak,abban asszem csak 1 volt cordura.A többi bőr volt ám.
A picsába,hogy ma kellett behalnia a laptop-nak.
Akkor ma átküldöm azt úgy,hogy melyik bőr és melyik cordura.
ótejóég, amikor az asszony teregeti ki a szennyest
Igen, azt is láttuk, de az csak a Shark volt.... (meg a cordura cuccok) Várjuk a többit is, hogy mérlegelhessünk
Köszi-köszi
Biztos látni akarjuk?
Én még reggeli előtt vagyok,de már nem is kívánom.
Ismered a Fábry örökzöldet: "Modern világban élünk. Fiú vagy lány, nem tökmindegy? Csak perverz legyen..."
Már mindent értek! Andris intézi a venezuelai zöldkártyát, lehetőleg gyorsabban, mint hogy Rami rátok találjon ...Ezért nem ér rá sose
tegnap ment még egy este!
Az más azt mondják, ha külföldön történik akkor nem megcsalás...
továbbá ha ellenállsz, és ennek ellenére történik, akkor sem megcsalás: tisztes helytállás mellett vesztetted el a csatát, egy hős vagy
Pedig kompromitáló képek nincsenek is fent...
Akit pedig emiatt elveszítünk, az nem is illik a csapatba... Merthát Bácsi.... Lassan Andrist is megunod, és kell a fiatal utánpótlás


eztismegnéztem

a helyes válasz R1
bezzeg a tiroli lankákon...
ZZR 1100 '90-es alkatrészek : hengerfej, dugattyúk, hajtókarok, váltó, önindító, generátor, tank, fejidom lámpával, farokidomok, váz papír nélkül, tükrök és még sok apróság.
csabamuvek@freemail.hu
06706170942
Már miért vesztenénk?

A klasszikus családi értékrend mellett megjelenik a kulturált kikapcsolódás, és a közös hobbik szeretete

nem kár túl finom volt a reggeli melegszendvics... befelé
Bár... ha jobban belegondolok. Válság van, azt mondják ilyenkor ne legyen válogatós az ember

( baszki, ha most egy újdonsült ZZR tulaj benéz ide... végleg elveszítjük )
Látom-látom... Be van kapcsolva a webkamera otthon
Kár, hogy Ti kihagyjátok
Vannak dolgok amire rá kell szánni az időt ...Amerika rokonod Al Bundy is megmondta régen: a baseballra kellett gondolnia, de sok év házasság után már csak a baseballra akar gondolni közben
Andris most nem ér rá... a másik kezében egér van